GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Tęcza Błędów - URANIA 5:2 (2:2)
sobota, 21 wrzesień 2019

Bez niespodzianki, choć była w zasięgu...

 

Tęcza: Suchocki, Majewski , Bugaj (’45 Wrzał-Kosowski ), Dudek, Kowalczyk  (’88 Szatan), Mroczek, Paździor (’75 Gwiazda ), Płatek, Żmuda (’60 Rasała), Cieślik (’80 Kujawa), Głowa

 

URANIA: Pardela, Gomola (’46 K.Ogiński), R.Grzesik, Wypiór, Krawczyk, Nowak, Kokoszka, Seroka (2x ), Piecha (’85 Halusa), Barciaga (’70 Gondek), Bujny

 

Sędzia główny: Marcin Pazera
Asystenci: Łukasz Jabłoński, Cezary Pradela
KS ŚZPN Podokręg Częstochowa
Czytaj całość...
 
Sprawić niespodziankę...
czwartek, 19 wrzesień 2019
 O ile przed tygodniem Uranię stawialiśmy w roli faworyta potyczki o tyle tym razem to gospodarze sobotniego meczu będą faworytem.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 11-17.09
czwartek, 19 wrzesień 2019
 URANIA - Orzeł Mokre 7:2 (B1)
(Nimptszke 3, Pyrkosz 2, Doliszniak, Czupała)
 Podlesianka Katowice - URANIA 3:0 (B1)
 
URANIA - Wawel Wirek 3:6 (C2)
(Podżorski 2, Gwóźdź)
Śląsk Świętochłowice - URANIA 3:0 (C2)
 
Sprint Katowice - URANIA 2:0 (D1 - V liga)
URANIA -Podlesianka Katowice 0:10 (D1 - VI liga)
 
MKS Mysłowice - URANIA 2:1 (D2)
(Szkudlarski)
 
Stadion II Śląski Chorzów - UANIA 19:0 (E1)
URANIA - Gieksa III Katowice 1:19 (E1)
(Gielza)
 
URANIA - Gruwnald Ruda Śląska 4:11 (E2)
(Paprotny 2, Mizgała)
 Pogoń Ruda Śląska - URANIA 2:9 (E2)
(Dziubiński 2, Mizgała 2, Opiłka 2, Paprotny, Skowron, Bielecki)
 
 
 
 
 
Podsumowanie VII kolejki
poniedziałek, 16 wrzesień 2019
 Za Nami już siedem kolejek w Naszej grupie, na czele niezmiennie Szczakowianka Jaworzno choć tym razem nie obyło się bez niespodzianek.
Czytaj całość...
 
URANIA - Orzeł Mokre - statystycznie
poniedziałek, 16 wrzesień 2019
 URANIA
Orzeł Mokre
Bramki
6
1
Strzały celne
8
2
Strzały niecelne
4
6
Rzuty wolne
10
16
Rzuty rożne
7
2
 
URANIA - Orzeł Mokre Mikołów 6:1
sobota, 14 wrzesień 2019

„Alba Show”

 

Orzeł: Bednarczyk, Kucharczyk, Szary (’32 Nimyjski), Grogor, Frankowski , Nogal, Kulisa, Widera , Michalski , Woźniak, Banaś

 

URANIA: Pardela, R.Grzesik , Gomola, Cieślik , Kokoszka, Nowak , Krawczyk (’83 Bywalec) (’89 Gondek), Zalewski (’78 Piecha), Seroka, Bujny     , D.Ogiński (’75 Barciaga)

                       

Sędzia główny: Jakub Majcherczyk
Asystenci: Angelika Gębka, Tomasz Faracik
KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec

Widzów: 120

Czytaj całość...
 
Z innym pobliskim rywalem...
piątek, 13 wrzesień 2019
 Po porażce w derbach czeka Nas teoretycznie łatwiejsze spotkanie – do Kochłowic przyjeżdża inny rywal z niedaleka – Orzeł Mokre Mikołów.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 7-10.09
wtorek, 10 wrzesień 2019

 Śląsk Świętochłowice - URANIA 2:2 (B1)
(Szydłowski, Godlewski)

URANIA - APN Siemianowice Śląskie 1:4 (D1 - V liga)
(Sidor)
Wawel Wirek - URANIA 3:5 (D1 - V liga)

URANIA - UKS II Szopienice 2:2 (D1 - VI liga)
(Gwóźdź, Lipiński)

URANIA - Slavia Ruda Śląska 12:4 (E1)

URANIA - Grunwald Ruda Śląska 4:11 (E2)

 
Wawel Wirek - URANIA - statystycznie
sobota, 07 wrzesień 2019
 Wawel Wirek
URANIA
Bramki
20
Strzały celne
6
3
Strzały niecelne
4
3
Rzuty wolne
13
15
Rzuty rożne
11
6
 
Wawel Wirek - URANIA 2:0 (1:0)
sobota, 07 wrzesień 2019

Wawel lepszy na boisku, Urania na trybunach...

 

URANIA: Pardela, P.Grzesik, R.Grzesik (’86 Grzywa), Gomola, Kokoszka, Nowak, Seroka (’73 Ogiński), Zalewski, Bujny, Zięcik (’69 Piecha)

 

Sędzia główny: Jacek Klica
Asystenci: Jakub Kołodziejczyk, Sławomir Sobiesiak
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Czytaj całość...
 
Derby po roku przerwy...
piątek, 06 wrzesień 2019
 30 maja 2018 roku po raz ostatni mierzyły się ze sobą zespoły Uranii Ruda Śląska i Wawelu Wirek, mecz odbył się w Kochłowicach i zakończył zwycięstwem gospodarzy 2:1. Wawel po tamtym sezonie spadł do Klasy A ale po roku powrócił i znów możemy cieszyć się derbowym pojedynkiem, który w najbliższą sobotę 7 września przed nami.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 1402
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 wrz 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: AKS Niwka
AKS Niwka

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 28, 2019
11:00 Urania R.Śl. - AKS Niwka :
11:00 Górnik MK - Orzeł Mokre :
11:00 Sparta Kat. - Pogoń Imielin :
11:00 Naprzód Lipiny - LKS Źródło :
11:00 Górnik Piaski - Wojkowice :
15:30 LKS Niwy - Zagłębie II :
15:30 MKS Siem-ce - Wawel Wirek :
nie, wrzesień 29, 2019
15:00 Cyklon Rog. - LKS Tęcza :
15:30 Szczakowianka - Podlesianka K. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 21, 2019
Wawel Wirek - Górnik MK 0 : 3
Wojkowice - Szczakowianka 0 : 3
Podlesianka K. - Naprzód Lipiny 2 : 1
LKS Źródło - Sparta Kat. 1 : 2
Orzeł Mokre - Cyklon Rog. 2 : 3
LKS Tęcza - Urania R.Śl. 5 : 2
AKS Niwka - LKS Niwy 3 : 0
nie, wrzesień 22, 2019
Zagłębie II - Górnik Piaski 3 : 0
Pogoń Imielin - MKS Siem-ce 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.Śl.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140