GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Relacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
sobota, 11 październik 2014 URANIA - Orzeł Mokre 3:3 (2:1)
sobota, 04 październik 2014 Sokół Orzesze - URANIA 0:1 (0:1)
sobota, 27 wrzesień 2014 URANIA - Czarni Pyskowice 7:2 (4:2)
sobota, 20 wrzesień 2014 ŁTS Łabędy - URANIA 2:5
sobota, 13 wrzesień 2014 URANIA - LKS Nędza 1:2 (1:0)
niedziela, 07 wrzesień 2014 Tempo Paniówki - URANIA 2:4 (0:2)
sobota, 30 sierpień 2014 URANIA - MKS Zabrze-Kończyce 1:1 (0:1)
środa, 27 sierpień 2014 Zuch Orzepowice - URANIA 1:4 (1:1)
niedziela, 24 sierpień 2014 URANIA - Wyzwolenie Chorzów 1:2
sobota, 16 sierpień 2014 URANIA - Wilki Wilcza 2:1 (1:1)
sobota, 09 sierpień 2014 Zamkowiec Toszek - URANIA 0:0
sobota, 14 czerwiec 2014 URANIA - GKS II Tychy 1:3 (0:3)
sobota, 07 czerwiec 2014 Sokół Wola - URANIA 3:3 (0:2)
sobota, 31 maj 2014 URANIA - Strażak Mikołów 2:2 (1:1)
sobota, 24 maj 2014 Piast Bieruń Nowy - URANIA 4:2 (2:1)
sobota, 17 maj 2014 Unia Bierun - URANIA 0:0
sobota, 10 maj 2014 URANIA - LKS Studzionka 4:0 (1:0)
niedziela, 04 maj 2014 Naprzód Rydułtowy - URANIA 2:2 (2:0)
wtorek, 29 kwiecień 2014 URANIA - Ogrodnik Cielmice 0:1 (0:0)
sobota, 26 kwiecień 2014 LKS Bełk - URANIA 5:0 (1:0)
sobota, 19 kwiecień 2014 URANIA - MKS Lędziny 1:6 (0:1)
sobota, 12 kwiecień 2014 ROW II Rybnik - URANIA 5:0 (2:0)
sobota, 05 kwiecień 2014 URANIA - Rymer Rybnik 6:1 (1:1)
sobota, 29 marzec 2014 Jedność Jejkowice - URANIA 4:3 (2:0)
sobota, 22 marzec 2014 URANIA - Sokół Orzesze 4:0 (2:0)
sobota, 16 listopad 2013 Dąb Gaszowice - URANIA 1:1 (0:0)
niedziela, 10 listopad 2013 GKS II Tychy - URANIA 1:2 (0:0)
sobota, 02 listopad 2013 URANIA - Sokół Wola 5:0 (2:0)
sobota, 26 październik 2013 Strażak Mikołów - URANIA 0:6 (0:2)
sobota, 19 październik 2013 URANIA - Piast Bieruń Nowy 0:0
sobota, 12 październik 2013 URANIA - Unia Bieruń Stary 7:0 (3:0)
sobota, 05 październik 2013 LKS Studzionka - URANIA 2:1 (2:1)
sobota, 28 wrzesień 2013 URANIA - Naprzód Rydułtowy 2:0 (1:0)
sobota, 21 wrzesień 2013 Ogrodnik Cielmice - URANIA 1:0 (0:0)
czwartek, 19 wrzesień 2013 URANIA - Slavia Ruda Śląska 5:1 (4:1) (PP)
sobota, 14 wrzesień 2013 URANIA - LKS Bełk 1:1 (1:1)
wtorek, 10 wrzesień 2013 Orzeł Mokre - URANIA 0:2 (PP)
sobota, 07 wrzesień 2013 MKS Lędziny - URANIA 1:1 (0:1)
sobota, 31 sierpień 2013 URANIA - ROW II Rybnik 4:4 (2:2)
sobota, 24 sierpień 2013 Rymer Rybnik - URANIA 3:4 (1:2)
sobota, 17 sierpień 2013 URANIA - Jedność Jejkowice 3:2 (0:1)
środa, 14 sierpień 2013 Sokół Orzesze - URANIA 2:1 (1:0)
sobota, 10 sierpień 2013 URANIA - Dąb Gaszowice 3:2 (1:1)
wtorek, 25 czerwiec 2013 URANIA - MKS Siemianowice Śl. 3:0 (1:0)
sobota, 22 czerwiec 2013 Strażak Mierzęcice - URANIA 0:6 (0:2)
sobota, 15 czerwiec 2013 URANIA - TP Jastrząb Bielszowice 3:0 (1:0)
środa, 12 czerwiec 2013 Unia Dąbrowa Górnicza - URANIA 3:1 (1:0)
sobota, 08 czerwiec 2013 URANIA - Podlesianka Katowice 4:5 (3:1)
niedziela, 02 czerwiec 2013 Ciężkowianka Jaworzno - URANIA 2:3 (0:1)
czwartek, 30 maj 2013 URANIA - Kolejarz Katowice 3:1 (1:1)
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 151 - 200 z 268
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40