GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Relacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
sobota, 25 maj 2013 Rymer Rybnik - URANIA 1:3 (0:3)
sobota, 18 maj 2013 URANIA - Przemsza Siewierz 1:0 (1:0)
sobota, 11 maj 2013 RKS Grodziec - URANIA 3:2 (1:1)
sobota, 04 maj 2013 URANIA - ŁKS Lagiewniki 3:0 (1:0)
środa, 01 maj 2013 Orzel Bialy - URANIA 3:4 (2:3)
sobota, 27 kwiecień 2013 URANIA - Wawel Wirek 2:0 (2:0)
sobota, 20 kwiecień 2013 AKS Niwka Sosnowiec - URANIA 1:3 (0:1)
sobota, 13 kwiecień 2013 URANIA - Warta Zawiercie 1:2 (1:1)
sobota, 10 listopad 2012 MKS Siemianowice Śl. - URANIA 2:1 (1:0)
sobota, 03 listopad 2012 URANIA - Strażak Mierzęcice 3:1 (1:0)
sobota, 27 październik 2012 Jastrząb Bielszowice - URANIA 2:3 (0:2)
sobota, 20 październik 2012 URANIA - Unia Dąbrowa G. 1:0 (0:0)
sobota, 13 październik 2012 Podlesianka Katowice - URANIA 4:1 (2:0)
sobota, 06 październik 2012 URANIA - Ciężkowianka Jaworzno 6:0 (3:0)
sobota, 29 wrzesień 2012 Kolejarz Katowice - URANIA 2:4 (2:3)
sobota, 22 wrzesień 2012 URANIA - Rymer Rybnik 1:3 (1:2)
niedziela, 16 wrzesień 2012 Przemsza Siewierz - URANIA 2:1 (1:1)
sobota, 08 wrzesień 2012 URANIA - RKS Grodziec 6:0 (2:0)
sobota, 01 wrzesień 2012 ŁKS Łagiewniki - URANIA 3:2 (1:1)
sobota, 25 sierpień 2012 URANIA - Orzeł Biały 5:1 (2:1)
sobota, 18 sierpień 2012 Wawel Wirek - URANIA 0:2 (0:0)
środa, 15 sierpień 2012 URANIA - AKS Niwka Sosnowiec 3:1 (2:0)
sobota, 11 sierpień 2012 Warta Zawiercie - URANIA 4:0 (0:0)
sobota, 09 czerwiec 2012 MKS Siemianowice Śl. - URANIA 2:2 (0:1)
środa, 06 czerwiec 2012 URANIA - Ciężkowianka Jaworzno 2:0 (1:0)
sobota, 02 czerwiec 2012 Piast Ożarowice - URANIA 2:5 (0:3)
sobota, 26 maj 2012 URANIA - MCKS Czeladź 3:1 (0:0)
sobota, 19 maj 2012 URANIA - Podlesianka Katowice 2:0 (0:0)
sobota, 12 maj 2012 Unia Dąbrowa G. - URANIA 1:3 (1:1)
sobota, 05 maj 2012 URANIA - Orzeł Biały Brzeziny Śl. 1:2 (1:0)
czwartek, 03 maj 2012 Gwarek Tarnowskie Góry - URANIA 2:2 (0:1)
sobota, 28 kwiecień 2012 URANIA - Wawel Wirek 2:1 (1:0)
sobota, 21 kwiecień 2012 Unia Ząbkowice - URANIA 3:1 (2:0)
środa, 18 kwiecień 2012 URANIA - RKS Grodziec 1:3 (1:2)
sobota, 14 kwiecień 2012 Orzeł Nakło Śl. - URANIA 3:1 (2:0)
sobota, 07 kwiecień 2012 URANIA - Strażak Mierzęcice 1:1 (0:1)
sobota, 31 marzec 2012 AKS Niwka Sosnowiec - URANIA 3:2 (0:0)
sobota, 24 marzec 2012 URANIA - Zgoda Byczyna 0:1 (0:0)
piątek, 11 listopad 2011 URANIA - MKS Siemianowice 5:0 (3:0)
niedziela, 06 listopad 2011 Ciężkowianka Jaworzno - URANIA 0:0
sobota, 29 październik 2011 URANIA - Piast Ożarowice 4:0 (4:0)
sobota, 22 październik 2011 MCKS Czeladź - URANIA 0:3 (0:2)
sobota, 15 październik 2011 Podlesianka Katowice - URANIA 1:0 (0:0)
sobota, 08 październik 2011 URANIA - Unia Dąbrowa Górnicza 1:3
sobota, 01 październik 2011 Orzeł Biały - URANIA 1:2 (0:1)
sobota, 24 wrzesień 2011 URANIA - Gwarek T.Góry 2:3 (0:2)
sobota, 17 wrzesień 2011 Wawel Wirek - URANIA 3:0 (1:0)
sobota, 10 wrzesień 2011 URANIA - Unia Ząbkowice 1:3 (0:2)
sobota, 03 wrzesień 2011 Grodziec Będzin - URANIA 1:2 (0:2)
sobota, 27 sierpień 2011 URANIA - Orzeł Nakło 1:2 (1:0)
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 201 - 250 z 268
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40