GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Relacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
środa, 24 sierpień 2011 Strażak Mierzęcice - URANIA 2:2 (0:0)
sobota, 20 sierpień 2011 URANIA - AKS Niwka 2:5 (2:1)
sobota, 13 sierpień 2011 Zgoda Byczyna - URANIA 1:0 (1:0)
sobota, 18 czerwiec 2011 Szombierki Bytom - URANIA 2:1 (1:1)
sobota, 11 czerwiec 2011 URANIA - Tęcza Wielowieś 3:1 (0:1)
niedziela, 05 czerwiec 2011 Ruch II Radzionków - URANIA 0:3 (0:2)
środa, 01 czerwiec 2011 URANIA - Walka Zabrze 3:0 (walkower)
sobota, 28 maj 2011 Silesia Miechowice - URANIA 3:3 (0:0)
sobota, 21 maj 2011 URANIA - ŁTS Łabędy 3:1 (2:0)
niedziela, 15 maj 2011 Piast II Gliwice - URANIA 0:3 (0:1)
sobota, 07 maj 2011 URANIA - Fortuna Gliwice 1:4 (1:1)
wtorek, 03 maj 2011 KS Strzybnica - URANIA 1:7 (0:4)
sobota, 30 kwiecień 2011 URANIA - Zaborze Zabrze 1:1 (1:0)
sobota, 23 kwiecień 2011 URANIA - Sparta Zabrze 1:0 (0:0)
sobota, 16 kwiecień 2011 Orzeł Miedary - URANIA 1:1 (1:0)
sobota, 09 kwiecień 2011 URANIA - Gwarek Zabrze 2:1 (0:1)
sobota, 02 kwiecień 2011 URANIA - Orzeł Nakło 1:2 (0:2)
sobota, 26 marzec 2011 URANIA - Gazobudowa 1:1 (0:1)
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 251 - 268 z 268
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce11:20
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Szczakowianka27:06
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 Zagłębie II23:80
15 MKS Siem-ce22:40
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Sparta Kat.25:36
Szczakowianka11:03
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40