GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Relacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
niedziela, 25 luty 2018 URANIA - MLKS Woźniki 3:1 (1:1)
sobota, 25 listopad 2017 URANIA - Ogrodnik Cielmice 0:2 (0:0)
sobota, 18 listopad 2017 Sokół Wola - URANIA 1:3 (1:2)
sobota, 11 listopad 2017 URANIA - Sparta Katowice 1:0 (0:0)
sobota, 04 listopad 2017 Wawel Wirek - URANIA 2:0 (0:0)
sobota, 28 październik 2017 URANIA - Górnik 09 Mysłowice 0:3 (0:0)
sobota, 21 październik 2017 Podlesianka - URANIA 2:0 (1:0)
sobota, 14 październik 2017 URANIA - Pogoń Imielin 0:5 (0:0)
sobota, 07 październik 2017 URANIA - Piast Bieruń Nowy 0:2 (0:1)
niedziela, 01 październik 2017 LKS Łąka - URANIA 5:0 (2:0)
sobota, 16 wrzesień 2017 Iskra Pszczyna - URANIA 2:1 (1:0)
wtorek, 12 wrzesień 2017 Sparta Katowice - URANIA 3:2 (PP)
sobota, 09 wrzesień 2017 URANIA - Unia Kosztowy 2:1 (0:1)
sobota, 02 wrzesień 2017 AKS Mikołów - URANIA 5:3 (3:3)
sobota, 26 sierpień 2017 URANIA - Grunwald 6:1 (2:1)
wtorek, 22 sierpień 2017 MKS II Siemianowice - URANIA 0:2 (0:0) (PP)
sobota, 19 sierpień 2017 URANIA - Pogoń Ruda Śląska 2:0 (1:0)
sobota, 12 sierpień 2017 URANIA - Krupiński Suszec 7:1 (4:0)
sobota, 17 czerwiec 2017 URANIA - Unia Kosztowy 0:2 (0:0)
sobota, 10 czerwiec 2017 LKS Goczałkowice - URANIA 4:2
sobota, 03 czerwiec 2017 URANIA - Grunwald 4:0 (1:0)
środa, 31 maj 2017 URANIA - JUW-e Jaroszowice 6:1 (5:0)
sobota, 27 maj 2017 Piast Bierun - URANIA 1:3 (0:0)
sobota, 20 maj 2017 URANIA - Wawel Wirek 2:0 (1:0)
sobota, 13 maj 2017 LKS Łąka - URANIA 4:0 (1:0)
środa, 10 maj 2017 URANIA - Podlesianka 1:3 (1:1)
sobota, 06 maj 2017 Pogoń - URANIA 0:3 (0:2)
sobota, 22 kwiecień 2017 Sparta Katowice - URANIA 2:3 (1:1)
sobota, 15 kwiecień 2017 AKS Mikołów - URANIA 3:1 (0:1)
sobota, 08 kwiecień 2017 URANIA - Tempo Paniówki 4:1 (2:1)
sobota, 01 kwiecień 2017 ZET Tychy - URANIA 2:0 (1:0)
sobota, 25 marzec 2017 URANIA - GTS Bojszowy 2:1 (1:1)
sobota, 18 marzec 2017 Pogoń Imielin - URANIA 1:2 (0:0)
sobota, 19 listopad 2016 Unia Kosztowy - URANIA 6:1 (1:0)
sobota, 12 listopad 2016 URANIA - LKS Goczałkowice-Zdrój 0:2 (0:0)
sobota, 05 listopad 2016 Kolejarz Katowice - URANIA II 2:1
sobota, 05 listopad 2016 Grunwald - URANIA 0:3 (0:1)
sobota, 29 październik 2016 URANIA - Piast Bieruń 2:1 (2:1)
sobota, 22 październik 2016 Wawel Wirek - URANIA 2:1 (0:0)
sobota, 15 październik 2016 URANIA - LKS Łąka 3:3 (0:0)
sobota, 08 październik 2016 Podlesianka Katowice - URANIA 0:2 (0:0)
sobota, 01 październik 2016 URANIA - Pogoń Ruda Śląska 1:0 (0:0)
niedziela, 25 wrzesień 2016 JUW-e Jaroszowice - URANIA 1:3 (1:0)
sobota, 17 wrzesień 2016 URANIA - Sparta Katowice 2:0 (0:0)
sobota, 10 wrzesień 2016 URANIA - AKS Mikołów 1:3 (0:2)
sobota, 03 wrzesień 2016 Tempo Paniówki - URANIA 0:2 (0:0)
sobota, 27 sierpień 2016 URANIA - ZET Tychy 2:5 (2:3)
sobota, 20 sierpień 2016 GTS Bojszowy - URANIA 1:0 (0:0)
sobota, 13 sierpień 2016 URANIA - Pogoń Imielin 2:1 (1:1)
sobota, 11 czerwiec 2016 Rymer Rybnik - URANIA 2:4 (1:1)
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 51 - 100 z 268
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40