GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Relacje
Klasa A
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
wtorek, 03 kwiecień 2012 Strażak Mikołów - URANIA II 3:0
niedziela, 25 marzec 2012 URANIA II - Lechia 06 Mysłowice 1:1 (1:0)
niedziela, 06 listopad 2011 URANIA - Pogoń Nowy Bytom 2:5
sobota, 29 październik 2011 Kolejarz Katowice - URANIA 6:0
niedziela, 23 październik 2011 URANIA II - Hetman 22 Katowice 3:1 (3:0)
niedziela, 16 październik 2011 MKS II Siemianowice - URANIA II 1:2
niedziela, 09 październik 2011 URANIA II - Naprzód Lipiny 1:0 (1:0)
niedziela, 02 październik 2011 TP Jastrząb - URANIA II 4:0
niedziela, 25 wrzesień 2011 URANIA II - Sparta Katowice 2:8 (1:3)
niedziela, 18 wrzesień 2011 1 FC Katowice - URANIA II 1:4 (0:0)
niedziela, 11 wrzesień 2011 AKS II Mikołów - URANIA II 11:1 (5:0)
niedziela, 04 wrzesień 2011 URANIA II - Strażak Mikołów 4:4 (2:4)
niedziela, 12 czerwiec 2011 URANIA - Kamionka Mikołów 3:1 (1:0)
niedziela, 05 czerwiec 2011 Slavia II Ruda Śląska - URANIA II 1:0 (0:0)
niedziela, 29 maj 2011 URANIA II - Wawel II Wirek 5:2
niedziela, 22 maj 2011 Hetman 22 Katowice - URANIA II 0:0
niedziela, 15 maj 2011 URANIA II - Sparta II Katowice 0:3
niedziela, 08 maj 2011 Pogoń II Imielin - URANIA II 3:1 (1:0)
sobota, 30 kwiecień 2011 UKS Szopienice - URANIA II 0:2 (0:1)
niedziela, 17 kwiecień 2011 URANIA II - Pogoń II Ruda Śląska 3:0 (2:0)
niedziela, 10 kwiecień 2011 Podlesianka II - URANIA II 0:3 (0:1)
 
<< « start < wstecz 1 2 3 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 101 - 121 z 121
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.15:03
Piast Bieruń12:03
3 Urania R.Śl.11:03
AKS Mikołów14:03
Sokół Wola14:33
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
Fortuna Wyry13:13
Pogoń Imielin12:13
10 LKS Ogrodnik11:11
11 Wyzwolenie23:60
12 Sparta Kat.12:30
13 Górnik 0911:20
14 LKS Łąka11:30
15 Górnik MK00:00
16 MKS Iskra11:20
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.27:16
MKS Lędziny26:26
LKS Studzienice25:16
Pogoń Imielin25:26
Fortuna Wyry24:24
7 Urania R.Śl.21:53
Sparta Kat.24:43
Piast Bieruń22:13
10 Sokół Wola24:53
11 LKS Ogrodnik21:41
12 LKS Łąka24:70
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra22:50
15 Górnik 0921:50
16 Górnik MK21:60
  MF/AP
MKS Lędziny13:23
AKS Mikołów14:23
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Podlesianka K.12:13
Sparta Kat.12:13
Fortuna Wyry11:11
MKS Iskra11:30
Górnik MK21:60
10 Wyzwolenie00:00
11 Górnik 0910:30
LKS Ogrodnik10:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 LKS Łąka13:40
15 Piast Bieruń10:10
16 Sokół Wola10:20