GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Relacje
Klasa A
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
niedziela, 24 maj 2015 URANIA II - 1 FC Katowice 0:1 (0:0)
sobota, 16 maj 2015 Strażak Mikołów - URANIA II 8:1 (4:1)
niedziela, 10 maj 2015 URANIA II - AKS II Mikołów 3:1 (1:0)
poniedziałek, 27 kwiecień 2015 UKS Szopienice - URANIA II 4:0 (2:0)
niedziela, 19 kwiecień 2015 URANIA - Hetman Katowice 5:1 (3:0)
niedziela, 12 kwiecień 2015 MKS II Siemianowice - URANIA II 1:2 (1:1)
poniedziałek, 23 marzec 2015 Śląsk Świętochłowice - URANIA II 3:0 (0:0)
niedziela, 16 listopad 2014 Stadion Śląski - URANIA II 4:2 (1:2)
niedziela, 09 listopad 2014 URANIA II - Naprzód Lipiny 0:0
niedziela, 02 listopad 2014 Kolejarz Katowice - URANIA 1:0 (0:0)
niedziela, 26 październik 2014 TP Jastrząb Bielszowice - URANIA 2:3 (0:1)
poniedziałek, 20 październik 2014 1 FC Katowice - URANIA II 4:0 (2:0)
niedziela, 12 październik 2014 URANIA II - Strażak Mikołów 3:0 (0:0)
wtorek, 07 październik 2014 AKS II Mikołów - URANIA II 4:4 (1:1)
niedziela, 28 wrzesień 2014 URANIA II - Pogoń Ruda Śląska 2:2 (1:2)
niedziela, 21 wrzesień 2014 URANIA II - UKS Szopienice 3:1 (1:0)
poniedziałek, 08 wrzesień 2014 URANIA II - MKS II Siemianowice Śl. 1:2
niedziela, 08 czerwiec 2014 URANIA II - Wawel II Wirek 1:0 (1:0)
sobota, 31 maj 2014 Górnik MK Katowice - URANIA II 2:0
niedziela, 25 maj 2014 URANIA - Hetman Katowice 6:1 (2:0)
niedziela, 18 maj 2014 URANIA - Sparta Katowice 0:4
niedziela, 11 maj 2014 AKS II Mikołów - URANIA II 6:2 (4:0)
niedziela, 04 maj 2014 URANIA II - Pogoń Ruda Śląska 2:3
niedziela, 27 kwiecień 2014 MKS II Siemianowice Śl. - URANIA II 0:0
niedziela, 13 kwiecień 2014 URANIA II - Górnik II Wesoła 5:0 (2:0)
sobota, 05 kwiecień 2014 1 FC Katowice - URANIA II 4:2 (1:2)
niedziela, 30 marzec 2014 URANIA II - Kolejarz Katowice 0:2 (0:1)
niedziela, 10 listopad 2013 URANIA II - Naprzód Lipiny 2:2 (1:0)
środa, 23 październik 2013 Wawel II Wirek - URANIA II 3:4 (3:0)
sobota, 12 październik 2013 Sparta Katowice - URANIA II 8:1 (2:1)
niedziela, 06 październik 2013 URANIA II - AKS II Mikołów 4:3 (1:3)
niedziela, 15 wrzesień 2013 Górnik II Wesoła - URANIA II 2:1 (1:0)
poniedziałek, 09 wrzesień 2013 URANIA II - 1 FC Katowice 4:2 (3:0)
sobota, 31 sierpień 2013 Kolejarz Katowice - URANIA II 2:2 (2:0)
niedziela, 16 czerwiec 2013 Śląsk Świętochłowice - URANIA II 4:1 (1:1)
niedziela, 09 czerwiec 2013 URANIA - Pogoń Ruda Śląska 1:0 (0:0)
sobota, 01 czerwiec 2013 Sparta Katowice - URANIA 1:2 (1:0)
niedziela, 26 maj 2013 URANIA II - AKS II Mikołów 1:0 (0:0)
sobota, 18 maj 2013 URANIA - Hetman Katowice 2:2 (1:0)
niedziela, 12 maj 2013 URANIA II - Górnik II Wesoła 2:0 (1:0)
sobota, 04 maj 2013 Naprzód Lipiny - URANIA II 4:2
wtorek, 30 kwiecień 2013 URANIA II - Górnik MK Katowice 1:0
niedziela, 28 kwiecień 2013 URANIA II - Strażak Mikołów 0:1 (0:0)
niedziela, 14 kwiecień 2013 MKS II Siemianowice Śl. - URANIA II 4:1 (3:1)
niedziela, 04 listopad 2012 URANIA II - Śląsk Świętochłowice 5:2 (1:1)
niedziela, 21 październik 2012 URANIA II - Sparta Katowice 3:2
niedziela, 14 październik 2012 AKS II Mikołów - URANIA II 5:1 (3:1)
niedziela, 07 październik 2012 URANIA II - Hetman Katowice 1:0
niedziela, 30 wrzesień 2012 Górnik II Wesoła - URANIA II 4:2
niedziela, 23 wrzesień 2012 URANIA II - Naprzód Lipiny 3:1
 
<< « start < wstecz 1 2 3 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 51 - 100 z 131
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40