GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Fotorelacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
sobota, 15 czerwiec 2019 URANIA - LKS Łąka 5:1 - 16 zdjęć
sobota, 08 czerwiec 2019 Górnik MK Katowice - URANIA 4:4 - 27 zdjęć
sobota, 01 czerwiec 2019 URANIA - Pogoń Imielin 2:1 - 13 zdjęć
środa, 01 maj 2019 URANIA - Fortuna Wyry 1:3 - 8 zdjęć
sobota, 20 kwiecień 2019 URANIA - Wyzwolenie Chorzów 6:1 - 7 zdjęć
sobota, 06 kwiecień 2019 URANIA - Iskra Pszczyna 1:2 - 17 zdjęć
sobota, 30 marzec 2019 MKS Lędziny - URANIA 5:0 - zdjęć
sobota, 23 marzec 2019 URANIA - Podlesianka Katowice 1:4 - 12 zdjęć
sobota, 16 marzec 2019 Piast Bieruń Nowy - URANIA 0:1 - 10 zdjęć
sobota, 10 listopad 2018 LKS Łąka - URANIA 2:3 - 21 zdjęć
sobota, 03 listopad 2018 URANIA - Górnik MK Katowice 2:2 - 12 zdjęć
sobota, 20 październik 2018 URANIA - Sokół Wola 2:1 - 7 zdjęć
sobota, 13 październik 2018 URANIA - AKS Mikołów 1:4 - 8 zdjęć
sobota, 29 wrzesień 2018 URANIA - Sparta Katowice - 9 zdjęć
sobota, 15 wrzesień 2018 URANIA - LKS Studzienice 8:1 - 18 zdjęć
wtorek, 11 wrzesień 2018 URANIA - Slavia 1:5 (PP) - 8 zdjęć
sobota, 08 wrzesień 2018 AKS Wyzwolenie Chorzów - URANIA 1:2 - 27 zdjęć
sobota, 01 wrzesień 2018 URANIA - Ogrodnik Cielmice 2:0 - 13 zdjęć
sobota, 19 maj 2018 URANIA - Podlesianka 0:2 - 14 zdjęć
sobota, 05 maj 2018 Piast Bieruń - URANIA 1:3 - 18 zdjęć
środa, 02 maj 2018 URANIA - LKS Łąka 2:1 - 16 zdjęć
sobota, 28 kwiecień 2018 Ogrodnik Cielmice - URANIA 3:2 - 22 zdjęcia
sobota, 21 kwiecień 2018 URANIA - Iskra Pszczyna 1:2 - 13 zdjęć
sobota, 14 kwiecień 2018 Unia Kosztowy - URANIA 4:1 - 15 zdjęć
sobota, 07 kwiecień 2018 URANIA - AKS Mikołów 1:2 - 17 zdjęć
sobota, 31 marzec 2018 Grunwald - URANIA 0:4 - 18 zdjęć
sobota, 24 marzec 2018 Pogoń R.Śl. - URANIA 3:2 - 20 zdjęć
sobota, 25 listopad 2017 URANIA - Ogrodnik Tychy 0:2 - 12 zdjęć
sobota, 11 listopad 2017 URANIA - Sparta Katowice 1:0 - 10 zdjęć
sobota, 04 listopad 2017 Wawel Wirek - URANIA 2:0 - 25 zdjęć
sobota, 28 październik 2017 URANIA - Górnik 09 Mysłowice 0:3 - 13 zdjęć
sobota, 14 październik 2017 URANIA - Pogoń Imielin 0:5 - 12 zdjęć
sobota, 07 październik 2017 URANIA - Piast Bieruń 0:2 - 10 zdjęć
sobota, 16 wrzesień 2017 Iskra Pszczyna - URANIA 2:1 - 14 zdjęć
sobota, 09 wrzesień 2017 URANIA - Unia Kosztowy 2:1 - 21 zdjęć
sobota, 02 wrzesień 2017 AKS Mikołów - URANIA 5:3 - 28 zdjęć
sobota, 26 sierpień 2017 URANIA - Grunwald 6:1 - 29 zdjęć
wtorek, 22 sierpień 2017 MKS II Siemianowice - URANIA 0:2 - 7 zdjęć (PP)
sobota, 19 sierpień 2017 URANIA - Pogoń R.Śl. 2:0 - 7 zdjęć
sobota, 17 czerwiec 2017 URANIA - Unia Kosztowy 0:2 - 12 zdjęć
sobota, 03 czerwiec 2017 URANIA - Grunwald 4:0 - 21 zdjęć
środa, 31 maj 2017 URANIA - JUWe 6:1 - 7 zdjęć
sobota, 20 maj 2017 URANIA - Wawel Wirek 2:0 - 14 zdjęć
sobota, 13 maj 2017 LKS Łąka - URANIA 4:0 - 13 zdjęć
środa, 10 maj 2017 URANIA - Podlesianka Katowice 1:3 - 14 zdjęć
sobota, 06 maj 2017 Pogoń - URANIA 0:3 - 14 zdjęć
sobota, 22 kwiecień 2017 Sparta Katowice - URANIA 2:3 - 13 zdjęć
sobota, 08 kwiecień 2017 URANIA - Tempo Paniówki 4:1 - 13 zdjęć
sobota, 01 kwiecień 2017 ZET Tychy - URANIA 2:0 - 10 zdjęć
sobota, 25 marzec 2017 URANIA - GTS Bojszowy 2:1 - 11 zdjęć
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 204
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00