GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Fotorelacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
sobota, 16 sierpień 2014 URANIA - Wilki Wilcza 2:1 - 26 zdjęć
sobota, 09 sierpień 2014 Zamkowiec Toszek - URANIA 0:0 - 24 zdjęcia
sobota, 26 lipiec 2014 Gwiazda Chudów - URANIA 0:3 - 11 zdjęć
niedziela, 15 czerwiec 2014 URANIA - GKS II Tychy 1:3 - 17 zdjęć
sobota, 31 maj 2014 URANIA - Strażak Mikołów 2:2 - 16 zdjęć
poniedziałek, 19 maj 2014 Unia Bieruń - URANIA 0:0 - 24 zdjęcia
niedziela, 11 maj 2014 URANIA - LKS Studzionka 4:0 - 15 zdjęć
wtorek, 29 kwiecień 2014 URANIA - Ogrodnik Cielmice 0:1 - 12 zdjęć
sobota, 26 kwiecień 2014 LKS Bełk - URANIA 5:0 - 20 zdjęć
sobota, 19 kwiecień 2014 URANIA - MKS Lędziny 1:6 - 9 zdjęć
sobota, 12 kwiecień 2014 ROW II - URANIA 5:0 - 24 zdjęcia
niedziela, 06 kwiecień 2014 URANIA - Rymer Rybnik 6:1 - 11 zdjęć
sobota, 29 marzec 2014 Jedność Jejkowice - URANIA 4:3 - 27 zdjęć
niedziela, 23 marzec 2014 URANIA - Sokół Orzesze 4:0 - 21 zdjęć
niedziela, 08 grudzień 2013 Turniej Barbórkowy - 10 zdjęć
sobota, 16 listopad 2013 Dąb Gaszowice - URANIA 1:1 - 24 zdjęcia
niedziela, 10 listopad 2013 GKS II Tychy - URANIA 1:2 - 35 zdjęć
sobota, 02 listopad 2013 URANIA - Sokół Wola 5:0 - 29 zdjęć
sobota, 26 październik 2013 Strażak Mikołów - URANIA 0:6 - 45 zdjęć
sobota, 19 październik 2013 URANIA - Piast Bieruń Nowy 0:0 - 14 zdjęć
niedziela, 13 październik 2013 URANIA - Unia Bieruń Stary 7:0 - 22 zdjęcia
wtorek, 08 październik 2013 URANIA - Ruch II Chorzów 4:5 - 19 zdjęć (PP)
poniedziałek, 07 październik 2013 LKS Studzionka - URANIA 2:1 - 15 zdjęć
niedziela, 22 wrzesień 2013 Ogrodnik Cielmice - URANIA 1:0 - 20 zdjęć
czwartek, 19 wrzesień 2013 URANIA - Slavia Ruda Śląska 5:1 - 32 zdjęcia (PP)
sobota, 14 wrzesień 2013 URANIA - LKS Bełk 1:1 - 15 zdjęć
wtorek, 10 wrzesień 2013 Orzeł Mokre - URANIA 0:2 (PP) - 11 zdjęć
sobota, 07 wrzesień 2013 MKS Lędziny - URANIA 1:1 - 26 zdjęć
sobota, 31 sierpień 2013 URANIA - ROW II 4:4 - 23 zdjęcia
niedziela, 25 sierpień 2013 Rymer Rybnik - URANIA 3:4 - 16 zdjęć
sobota, 17 sierpień 2013 URANIA - Jedność Jejkowice 3:2 - 20 zdjęć
środa, 14 sierpień 2013 Sokół Orzesze - URANIA 2:1 - 12 zdjęć
sobota, 10 sierpień 2013 URANIA - Dąb Gaszowice 3:2 - 15 zdjęć
środa, 26 czerwiec 2013 URANIA - MKS Siemanowice 3:0 - 6 zdjęć
sobota, 22 czerwiec 2013 Strażak Mierzęcice - URANIA 0:6 - 20 zdjęć
sobota, 15 czerwiec 2013 URANIA - TP Jastrząb Bielszowice 3:0 - 16 zdjęć
sobota, 08 czerwiec 2013 URANIA - Podlesianka Katowice 4:5 - 14 zdjęć
czwartek, 30 maj 2013 URANIA - Kolejarz Katowice 3:1 - 16 zdjęć
sobota, 18 maj 2013 URANIA - Przemsza Siewierz 1:0 - 13 zdjęć
sobota, 11 maj 2013 RKS Grodziec - URANIA 3:2 - 14 zdjęć
sobota, 04 maj 2013 URANIA - ŁKS Łagiewniki 3:0 - 16 zdjęć
środa, 01 maj 2013 Orzeł Biały Brzeziny - URANIA 3:4 - 15 zdjęć
sobota, 27 kwiecień 2013 URANIA - Wawel Wirek 2:0 - 13 zdjęć
niedziela, 21 kwiecień 2013 AKS Niwka - URANIA 1:3 - 16 zdjęć
sobota, 13 kwiecień 2013 URANIA - Warta Zawiercie 1:2 - 20 zdjęć
sobota, 10 listopad 2012 MKS Siemianowice Śl. - URANIA 2:1 - 17 zdjęć
niedziela, 21 październik 2012 URANIA - Unia Dąbrowa G. 1:0 - 23 zdjęcia
sobota, 13 październik 2012 Podlesianka Katowice - URANIA 4:1 - 14 zdjęć
sobota, 06 październik 2012 URANIA - Ciężkowianka 6:0 - 21 zdjęć
niedziela, 30 wrzesień 2012 Kolejarz Katowice - URANIA 2:4 - 16 zdjęć
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 101 - 150 z 205
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40