GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Fotorelacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
sobota, 07 maj 2016 URANIA - Wawel Wirek 3:0 - 18 zdjęć
sobota, 23 kwiecień 2016 URANIA - KS Gołkowice 9:0 - 16 zdjęć
wtorek, 12 kwiecień 2016 URANIA - Naprzód Czyżowice 0:3 - 13 zdjęć
sobota, 26 marzec 2016 URANIA - Gwiazda Skrzyszów 1:0 - 13 zdjęć
niedziela, 20 marzec 2016 Gwarek Zabrze - URANIA 0:0 - 24 zdjęcia
poniedziałek, 16 listopad 2015 URANIA - Rymer Rybnik 1:3 - 10 zdjęć
niedziela, 01 listopad 2015 URANIA - TP Jastrząb 2:1 - 14 zdjęć
niedziela, 18 październik 2015 URANIA - Przyszłość Rogów 2:2 - 14 zdjęć
niedziela, 04 październik 2015 URANIA - Orzeł Mokre 3:1 - 11 zdjęć
niedziela, 27 wrzesień 2015 Wawel Wirek - URANIA 1:1 - 20 zdjęć
sobota, 19 wrzesień 2015 URANIA - TS Górnik Pszów 2:0 - 16 zdjęć
sobota, 05 wrzesień 2015 URANIA - Polonia Łaziska Rybnickie 0:2 - 13 zdjęć
sobota, 29 sierpień 2015 Naprzód Czyżowice - URANIA 3:2 - 23 zdjęcia
wtorek, 25 sierpień 2015 Śląsk Świętochłowice - URANIA 1:4 (PP)- 12 zdjęć
sobota, 22 sierpień 2015 URANIA - Tempo Paniówki 1:2 - 18 zdjęć
poniedziałek, 10 sierpień 2015 URANIA - Gwarek Zabrze 4:0 - 16 zdjęć
sobota, 13 czerwiec 2015 URANIA - Buk Rudy 4:2 - 17 zdjęć
sobota, 06 czerwiec 2015 Wawel Wirek - URANIA 2:2 - 16 zdjęć
sobota, 30 maj 2015 URANIA - KS Rachowice 2:3 - 13 zdjęć
sobota, 23 maj 2015 URANIA - Sokół Orzesze 2:1 - 14 zdjęć
sobota, 09 maj 2015 URANIA - ŁTS Łabędy 0:1 - 15 zdjęć
poniedziałek, 27 kwiecień 2015 URANIA - Tempo 3:3 - 11 zdjęć
sobota, 11 kwiecień 2015 URANIA - Zuch Orzepowice 1:3 - 19 zdjęć
sobota, 21 marzec 2015 URANIA - Zamkowiec Toszek 1:1 - 20 zdjęć
sobota, 08 listopad 2014 URANIA - ROW II Rybnik 2:2 - 26 zdjęć
sobota, 25 październik 2014 URANIA - Wawel Wirek 4:2 - 19 zdjęć
sobota, 11 październik 2014 URANIA - Orzeł Mokre 3:3 - 18 zdjęć
sobota, 27 wrzesień 2014 URANIA - Czarni Pyskowice 7:2 - 16 zdjęć
niedziela, 14 wrzesień 2014 URANIA - LKS Nędza 1:2 - 21 zdjęć
sobota, 30 sierpień 2014 URANIA - MKS Zabrze-Kończyce 1:1 - 19 zdjęć
sobota, 23 sierpień 2014 URANIA - Wyzwolenie Chorzów 1:2 - 19 zdjęć
sobota, 16 sierpień 2014 URANIA - Wilki Wilcza 2:1 - 26 zdjęć
sobota, 09 sierpień 2014 Zamkowiec Toszek - URANIA 0:0 - 24 zdjęcia
sobota, 26 lipiec 2014 Gwiazda Chudów - URANIA 0:3 - 11 zdjęć
niedziela, 15 czerwiec 2014 URANIA - GKS II Tychy 1:3 - 17 zdjęć
sobota, 31 maj 2014 URANIA - Strażak Mikołów 2:2 - 16 zdjęć
poniedziałek, 19 maj 2014 Unia Bieruń - URANIA 0:0 - 24 zdjęcia
niedziela, 11 maj 2014 URANIA - LKS Studzionka 4:0 - 15 zdjęć
wtorek, 29 kwiecień 2014 URANIA - Ogrodnik Cielmice 0:1 - 12 zdjęć
sobota, 26 kwiecień 2014 LKS Bełk - URANIA 5:0 - 20 zdjęć
sobota, 19 kwiecień 2014 URANIA - MKS Lędziny 1:6 - 9 zdjęć
sobota, 12 kwiecień 2014 ROW II - URANIA 5:0 - 24 zdjęcia
niedziela, 06 kwiecień 2014 URANIA - Rymer Rybnik 6:1 - 11 zdjęć
sobota, 29 marzec 2014 Jedność Jejkowice - URANIA 4:3 - 27 zdjęć
niedziela, 23 marzec 2014 URANIA - Sokół Orzesze 4:0 - 21 zdjęć
niedziela, 08 grudzień 2013 Turniej Barbórkowy - 10 zdjęć
sobota, 16 listopad 2013 Dąb Gaszowice - URANIA 1:1 - 24 zdjęcia
niedziela, 10 listopad 2013 GKS II Tychy - URANIA 1:2 - 35 zdjęć
sobota, 02 listopad 2013 URANIA - Sokół Wola 5:0 - 29 zdjęć
sobota, 26 październik 2013 Strażak Mikołów - URANIA 0:6 - 45 zdjęć
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 51 - 100 z 186
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.Śl.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
10 Sparta Kat.28:53
11 Sokół Wola24:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Łąka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
3 Urania R.Śl.33:66
AKS Mikołów28:26
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice25:16
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Łąka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
AKS Mikołów14:23
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Łąka24:100