GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Fotorelacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
sobota, 25 marzec 2017 URANIA - GTS Bojszowy 2:1 - 11 zdjęć
sobota, 18 marzec 2017 Pogoń Imielin - URANIA 1:2 - 12 zdjęć
sobota, 19 listopad 2016 Unia Kosztowy - URANIA 6:1 - 21 zdjęć
sobota, 12 listopad 2016 URANIA - Goczałkowice 0:2 - 7 zdjęć
sobota, 05 listopad 2016 Grunwald - URANIA 0:3 - 14 zdjęć
sobota, 29 październik 2016 URANIA - Piast Bieruń 2:1 - 13 zdjęć
sobota, 22 październik 2016 Wawel Wirek - URANIA 2:1 - 25 zdjęć
poniedziałek, 17 październik 2016 URANIA - LKS Łąka 3:3 - 11 zdjęć
sobota, 01 październik 2016 URANIA - Pogoń R.Śl. 1:0 - 17 zdjęć
niedziela, 18 wrzesień 2016 URANIA - Sparta Katowice 2:0 - 15 zdjęć
niedziela, 11 wrzesień 2016 URANIA - AKS Mikołów 1:3 - 15 zdjęć
niedziela, 28 sierpień 2016 URANIA - ZET Tychy - 15 zdjęć
sobota, 20 sierpień 2016 GTS Bojszowy - URANIA 1:0 - 17 zdjęć
wtorek, 14 czerwiec 2016 Rymer Rybnik - URANIA 2:4 - 19 zdjęć
niedziela, 05 czerwiec 2016 URANIA - Naprzód Syrynia 0:2 - 10 zdjęć
czwartek, 26 maj 2016 URANIA - Polonia Marklowice 3:1 - 9 zdjęć
niedziela, 22 maj 2016 Przyszłość Rogów - URANIA 0:0 - 25 zdjęć
niedziela, 15 maj 2016 URANIA - Naprzód Zawada 1:1 - 15 zdjęć
piątek, 13 maj 2016 Orzeł Mokre - URANIA 2:4 - 18 zdjęć
sobota, 07 maj 2016 URANIA - Wawel Wirek 3:0 - 18 zdjęć
sobota, 23 kwiecień 2016 URANIA - KS Gołkowice 9:0 - 16 zdjęć
wtorek, 12 kwiecień 2016 URANIA - Naprzód Czyżowice 0:3 - 13 zdjęć
sobota, 26 marzec 2016 URANIA - Gwiazda Skrzyszów 1:0 - 13 zdjęć
niedziela, 20 marzec 2016 Gwarek Zabrze - URANIA 0:0 - 24 zdjęcia
poniedziałek, 16 listopad 2015 URANIA - Rymer Rybnik 1:3 - 10 zdjęć
niedziela, 01 listopad 2015 URANIA - TP Jastrząb 2:1 - 14 zdjęć
niedziela, 18 październik 2015 URANIA - Przyszłość Rogów 2:2 - 14 zdjęć
niedziela, 04 październik 2015 URANIA - Orzeł Mokre 3:1 - 11 zdjęć
niedziela, 27 wrzesień 2015 Wawel Wirek - URANIA 1:1 - 20 zdjęć
sobota, 19 wrzesień 2015 URANIA - TS Górnik Pszów 2:0 - 16 zdjęć
sobota, 05 wrzesień 2015 URANIA - Polonia Łaziska Rybnickie 0:2 - 13 zdjęć
sobota, 29 sierpień 2015 Naprzód Czyżowice - URANIA 3:2 - 23 zdjęcia
wtorek, 25 sierpień 2015 Śląsk Świętochłowice - URANIA 1:4 (PP)- 12 zdjęć
sobota, 22 sierpień 2015 URANIA - Tempo Paniówki 1:2 - 18 zdjęć
poniedziałek, 10 sierpień 2015 URANIA - Gwarek Zabrze 4:0 - 16 zdjęć
sobota, 13 czerwiec 2015 URANIA - Buk Rudy 4:2 - 17 zdjęć
sobota, 06 czerwiec 2015 Wawel Wirek - URANIA 2:2 - 16 zdjęć
sobota, 30 maj 2015 URANIA - KS Rachowice 2:3 - 13 zdjęć
sobota, 23 maj 2015 URANIA - Sokół Orzesze 2:1 - 14 zdjęć
sobota, 09 maj 2015 URANIA - ŁTS Łabędy 0:1 - 15 zdjęć
poniedziałek, 27 kwiecień 2015 URANIA - Tempo 3:3 - 11 zdjęć
sobota, 11 kwiecień 2015 URANIA - Zuch Orzepowice 1:3 - 19 zdjęć
sobota, 21 marzec 2015 URANIA - Zamkowiec Toszek 1:1 - 20 zdjęć
sobota, 08 listopad 2014 URANIA - ROW II Rybnik 2:2 - 26 zdjęć
sobota, 25 październik 2014 URANIA - Wawel Wirek 4:2 - 19 zdjęć
sobota, 11 październik 2014 URANIA - Orzeł Mokre 3:3 - 18 zdjęć
sobota, 27 wrzesień 2014 URANIA - Czarni Pyskowice 7:2 - 16 zdjęć
niedziela, 14 wrzesień 2014 URANIA - LKS Nędza 1:2 - 21 zdjęć
sobota, 30 sierpień 2014 URANIA - MKS Zabrze-Kończyce 1:1 - 19 zdjęć
sobota, 23 sierpień 2014 URANIA - Wyzwolenie Chorzów 1:2 - 19 zdjęć
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 51 - 100 z 205
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40