GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Fotorelacje
Liga Okręgowa
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
sobota, 19 maj 2018 URANIA - Podlesianka 0:2 - 14 zdjęć
sobota, 05 maj 2018 Piast Bieruń - URANIA 1:3 - 18 zdjęć
środa, 02 maj 2018 URANIA - LKS Łąka 2:1 - 16 zdjęć
sobota, 28 kwiecień 2018 Ogrodnik Cielmice - URANIA 3:2 - 22 zdjęcia
sobota, 21 kwiecień 2018 URANIA - Iskra Pszczyna 1:2 - 13 zdjęć
sobota, 14 kwiecień 2018 Unia Kosztowy - URANIA 4:1 - 15 zdjęć
sobota, 07 kwiecień 2018 URANIA - AKS Mikołów 1:2 - 17 zdjęć
sobota, 31 marzec 2018 Grunwald - URANIA 0:4 - 18 zdjęć
sobota, 24 marzec 2018 Pogoń R.Śl. - URANIA 3:2 - 20 zdjęć
sobota, 25 listopad 2017 URANIA - Ogrodnik Tychy 0:2 - 12 zdjęć
sobota, 11 listopad 2017 URANIA - Sparta Katowice 1:0 - 10 zdjęć
sobota, 04 listopad 2017 Wawel Wirek - URANIA 2:0 - 25 zdjęć
sobota, 28 październik 2017 URANIA - Górnik 09 Mysłowice 0:3 - 13 zdjęć
sobota, 14 październik 2017 URANIA - Pogoń Imielin 0:5 - 12 zdjęć
sobota, 07 październik 2017 URANIA - Piast Bieruń 0:2 - 10 zdjęć
sobota, 16 wrzesień 2017 Iskra Pszczyna - URANIA 2:1 - 14 zdjęć
sobota, 09 wrzesień 2017 URANIA - Unia Kosztowy 2:1 - 21 zdjęć
sobota, 02 wrzesień 2017 AKS Mikołów - URANIA 5:3 - 28 zdjęć
sobota, 26 sierpień 2017 URANIA - Grunwald 6:1 - 29 zdjęć
wtorek, 22 sierpień 2017 MKS II Siemianowice - URANIA 0:2 - 7 zdjęć (PP)
sobota, 19 sierpień 2017 URANIA - Pogoń R.Śl. 2:0 - 7 zdjęć
sobota, 17 czerwiec 2017 URANIA - Unia Kosztowy 0:2 - 12 zdjęć
sobota, 03 czerwiec 2017 URANIA - Grunwald 4:0 - 21 zdjęć
środa, 31 maj 2017 URANIA - JUWe 6:1 - 7 zdjęć
sobota, 20 maj 2017 URANIA - Wawel Wirek 2:0 - 14 zdjęć
sobota, 13 maj 2017 LKS Łąka - URANIA 4:0 - 13 zdjęć
środa, 10 maj 2017 URANIA - Podlesianka Katowice 1:3 - 14 zdjęć
sobota, 06 maj 2017 Pogoń - URANIA 0:3 - 14 zdjęć
sobota, 22 kwiecień 2017 Sparta Katowice - URANIA 2:3 - 13 zdjęć
sobota, 08 kwiecień 2017 URANIA - Tempo Paniówki 4:1 - 13 zdjęć
sobota, 01 kwiecień 2017 ZET Tychy - URANIA 2:0 - 10 zdjęć
sobota, 25 marzec 2017 URANIA - GTS Bojszowy 2:1 - 11 zdjęć
sobota, 18 marzec 2017 Pogoń Imielin - URANIA 1:2 - 12 zdjęć
sobota, 19 listopad 2016 Unia Kosztowy - URANIA 6:1 - 21 zdjęć
sobota, 12 listopad 2016 URANIA - Goczałkowice 0:2 - 7 zdjęć
sobota, 05 listopad 2016 Grunwald - URANIA 0:3 - 14 zdjęć
sobota, 29 październik 2016 URANIA - Piast Bieruń 2:1 - 13 zdjęć
sobota, 22 październik 2016 Wawel Wirek - URANIA 2:1 - 25 zdjęć
poniedziałek, 17 październik 2016 URANIA - LKS Łąka 3:3 - 11 zdjęć
sobota, 01 październik 2016 URANIA - Pogoń R.Śl. 1:0 - 17 zdjęć
niedziela, 18 wrzesień 2016 URANIA - Sparta Katowice 2:0 - 15 zdjęć
niedziela, 11 wrzesień 2016 URANIA - AKS Mikołów 1:3 - 15 zdjęć
niedziela, 28 sierpień 2016 URANIA - ZET Tychy - 15 zdjęć
sobota, 20 sierpień 2016 GTS Bojszowy - URANIA 1:0 - 17 zdjęć
wtorek, 14 czerwiec 2016 Rymer Rybnik - URANIA 2:4 - 19 zdjęć
niedziela, 05 czerwiec 2016 URANIA - Naprzód Syrynia 0:2 - 10 zdjęć
czwartek, 26 maj 2016 URANIA - Polonia Marklowice 3:1 - 9 zdjęć
niedziela, 22 maj 2016 Przyszłość Rogów - URANIA 0:0 - 25 zdjęć
niedziela, 15 maj 2016 URANIA - Naprzód Zawada 1:1 - 15 zdjęć
piątek, 13 maj 2016 Orzeł Mokre - URANIA 2:4 - 18 zdjęć
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 50 z 186
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.15:03
Piast Bieruń12:03
3 Urania R.Śl.11:03
AKS Mikołów14:03
Sokół Wola14:33
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
Fortuna Wyry13:13
Pogoń Imielin12:13
10 LKS Ogrodnik11:11
11 Wyzwolenie23:60
12 Sparta Kat.12:30
13 Górnik 0911:20
14 LKS Łąka11:30
15 Górnik MK00:00
16 MKS Iskra11:20
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.27:16
MKS Lędziny26:26
LKS Studzienice25:16
Pogoń Imielin25:26
Fortuna Wyry24:24
7 Urania R.Śl.21:53
Sparta Kat.24:43
Piast Bieruń22:13
10 Sokół Wola24:53
11 LKS Ogrodnik21:41
12 LKS Łąka24:70
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra22:50
15 Górnik 0921:50
16 Górnik MK21:60
  MF/AP
MKS Lędziny13:23
AKS Mikołów14:23
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Podlesianka K.12:13
Sparta Kat.12:13
Fortuna Wyry11:11
MKS Iskra11:30
Górnik MK21:60
10 Wyzwolenie00:00
11 Górnik 0910:30
LKS Ogrodnik10:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 LKS Łąka13:40
15 Piast Bieruń10:10
16 Sokół Wola10:20