GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Fotorelacje
Drużyny młodzieżowe
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
niedziela, 15 czerwiec 2014 Gwiazda - URANIA 10:0 - 14 zdjęć
czwartek, 12 czerwiec 2014 Wawel Wirek - URANIA 0:4 - 12 zdjęć
czwartek, 12 wrzesień 2013 URANIA - Śląsk Świętochłowice 0:7 - 15 zdjęć
poniedziałek, 25 luty 2013 Turniej - ferie 2013
środa, 12 grudzień 2012 Turniej Barbórkowy...
środa, 29 sierpień 2012 URANIA - Gwiazda Ruda Śląska 1:3 - 10 zdjęć (Rocznik 1999)
sobota, 14 kwiecień 2012 Andaluzja Piekary - URANIA 3:1 - 12 zdjęć (Regionalna)
poniedziałek, 24 październik 2011 URANIA - Wawel Wirek 7:1 - 14 zdjęć (Podokręgowa L.J.)
sobota, 15 październik 2011 URANIA - UKS Ruch Chorzów 2:3 - 11 zdjęć (1997)
poniedziałek, 26 wrzesień 2011 URANIA - Wawel 2:1 - rocznik 1999
sobota, 03 wrzesień 2011 Józefka Chorzów - URANIA 2:4 (Regionalna)
sobota, 04 czerwiec 2011 URANIA - Wawel 2:3 - Rocznik 1998 - 13 zdjęć
sobota, 16 kwiecień 2011 URANIA - Rozwój Katowice 0:7 - Rocznik 1997 - 6 zdjęć
sobota, 16 kwiecień 2011 URANIA - Stadion Śląski 2:2 - juniorzy - 5 zdjęć
sobota, 02 kwiecień 2011 URANIA - UKS Ruch Chorzów 2:3 - juniorzy
sobota, 02 kwiecień 2011 URANIA - Józefka Chorzów 5:4 - Rocznik 1997
 
<< « start < wstecz 1 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 16 z 16
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy611:416
Piast Bieruń515:315
Pogoń Imielin516:713
Podlesianka K.514:413
AKS Mikołów514:613
6 Urania R.Śl.617:1012
Górnik 09511:511
MKS Iskra610:1010
LKS Łąka613:88
10 Sokół Wola47:38
11 Sparta Kat.514:107
12 LKS Ogrodnik69:86
13 Krupiński56:134
14 Pogoń R.Śl.47:93
15 Wawel Wirek42:100
16 Grunwald R.Śl.52:200
  MF/AP
Pogoń Imielin1030:1125
Unia Kosztowy1019:1023
Piast Bieruń1122:1322
AKS Mikołów1025:1620
Podlesianka K.1023:1120
Górnik 091022:920
MKS Iskra1016:1517
Sparta Kat.1135:2217
LKS Łąka1120:1512
10 Sokół Wola1014:2212
11 Urania R.Śl.1021:2412
12 Krupiński1010:2610
13 LKS Ogrodnik1013:159
14 Wawel Wirek1011:207
15 Pogoń R.Śl.1114:294
16 Grunwald R.Śl.103:400
  MF/AP
Pogoń Imielin514:412
Sparta Kat.621:1210
Górnik 09511:49
AKS Mikołów511:107
Unia Kosztowy48:67
Podlesianka K.59:77
Wawel Wirek69:107
MKS Iskra46:57
Piast Bieruń67:107
10 Krupiński54:136
11 LKS Łąka57:74
12 Sokół Wola67:194
13 LKS Ogrodnik44:73
14 Pogoń R.Śl.77:201
15 Urania R.Śl.44:140
16 Grunwald R.Śl.51:200