GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Fotorelacje
Drużyny młodzieżowe
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
niedziela, 15 czerwiec 2014 Gwiazda - URANIA 10:0 - 14 zdjęć
czwartek, 12 czerwiec 2014 Wawel Wirek - URANIA 0:4 - 12 zdjęć
czwartek, 12 wrzesień 2013 URANIA - Śląsk Świętochłowice 0:7 - 15 zdjęć
poniedziałek, 25 luty 2013 Turniej - ferie 2013
środa, 12 grudzień 2012 Turniej Barbórkowy...
środa, 29 sierpień 2012 URANIA - Gwiazda Ruda Śląska 1:3 - 10 zdjęć (Rocznik 1999)
sobota, 14 kwiecień 2012 Andaluzja Piekary - URANIA 3:1 - 12 zdjęć (Regionalna)
poniedziałek, 24 październik 2011 URANIA - Wawel Wirek 7:1 - 14 zdjęć (Podokręgowa L.J.)
sobota, 15 październik 2011 URANIA - UKS Ruch Chorzów 2:3 - 11 zdjęć (1997)
poniedziałek, 26 wrzesień 2011 URANIA - Wawel 2:1 - rocznik 1999
sobota, 03 wrzesień 2011 Józefka Chorzów - URANIA 2:4 (Regionalna)
sobota, 04 czerwiec 2011 URANIA - Wawel 2:3 - Rocznik 1998 - 13 zdjęć
sobota, 16 kwiecień 2011 URANIA - Rozwój Katowice 0:7 - Rocznik 1997 - 6 zdjęć
sobota, 16 kwiecień 2011 URANIA - Stadion Śląski 2:2 - juniorzy - 5 zdjęć
sobota, 02 kwiecień 2011 URANIA - UKS Ruch Chorzów 2:3 - juniorzy
sobota, 02 kwiecień 2011 URANIA - Józefka Chorzów 5:4 - Rocznik 1997
 
<< « start < wstecz 1 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 16 z 16
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
AKS Mikołów720:617
Pogoń Imielin721:1016
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.Śl.918:1515
LKS Łąka819:1114
Górnik 09712:811
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola69:88
12 Sparta Kat.715:147
13 Wawel Wirek77:156
14 Krupiński78:174
15 Pogoń R.Śl.69:163
16 Grunwald R.Śl.72:310
  MF/AP
Pogoń Imielin1438:1434
Unia Kosztowy1441:1433
Podlesianka K.1432:1332
AKS Mikołów1442:1730
MKS Iskra1429:1629
Piast Bieruń1532:2128
LKS Łąka1530:2024
Górnik 091426:1423
LKS Ogrodnik1525:2022
10 Urania R.Śl.1525:3218
11 Sparta Kat.1537:3017
12 Wawel Wirek1519:3213
13 Sokół Wola1417:3212
14 Krupiński1417:3711
15 Pogoń R.Śl.1516:484
16 Grunwald R.Śl.157:730
  MF/AP
Pogoń Imielin717:418
AKS Mikołów722:1113
Podlesianka K.714:813
MKS Iskra611:613
Górnik 09714:612
LKS Ogrodnik711:912
Unia Kosztowy612:711
LKS Łąka711:910
Piast Bieruń810:1310
10 Sparta Kat.822:1610
11 Krupiński79:207
12 Wawel Wirek812:177
13 Sokół Wola88:244
14 Urania R.Śl.67:173
15 Pogoń R.Śl.97:321
16 Grunwald R.Śl.85:420