GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Fotorelacje
Drużyny młodzieżowe
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
niedziela, 15 czerwiec 2014 Gwiazda - URANIA 10:0 - 14 zdjęć
czwartek, 12 czerwiec 2014 Wawel Wirek - URANIA 0:4 - 12 zdjęć
czwartek, 12 wrzesień 2013 URANIA - Śląsk Świętochłowice 0:7 - 15 zdjęć
poniedziałek, 25 luty 2013 Turniej - ferie 2013
środa, 12 grudzień 2012 Turniej Barbórkowy...
środa, 29 sierpień 2012 URANIA - Gwiazda Ruda Śląska 1:3 - 10 zdjęć (Rocznik 1999)
sobota, 14 kwiecień 2012 Andaluzja Piekary - URANIA 3:1 - 12 zdjęć (Regionalna)
poniedziałek, 24 październik 2011 URANIA - Wawel Wirek 7:1 - 14 zdjęć (Podokręgowa L.J.)
sobota, 15 październik 2011 URANIA - UKS Ruch Chorzów 2:3 - 11 zdjęć (1997)
poniedziałek, 26 wrzesień 2011 URANIA - Wawel 2:1 - rocznik 1999
sobota, 03 wrzesień 2011 Józefka Chorzów - URANIA 2:4 (Regionalna)
sobota, 04 czerwiec 2011 URANIA - Wawel 2:3 - Rocznik 1998 - 13 zdjęć
sobota, 16 kwiecień 2011 URANIA - Rozwój Katowice 0:7 - Rocznik 1997 - 6 zdjęć
sobota, 16 kwiecień 2011 URANIA - Stadion Śląski 2:2 - juniorzy - 5 zdjęć
sobota, 02 kwiecień 2011 URANIA - UKS Ruch Chorzów 2:3 - juniorzy
sobota, 02 kwiecień 2011 URANIA - Józefka Chorzów 5:4 - Rocznik 1997
 
<< « start < wstecz 1 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 16 z 16
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40