GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
URANIA II - TP Jastrząb 2:3 (0:0) Drukuj
poniedziałek, 10 kwiecień 2017

URANIA: Szweda, Hejdysz , Henisz, Kokoszka, Lenkiewicz, Piecha  (’84 Grabara), Seroka (’78 Palichleb), Szady (’46 Solorz), Szaton (’46 Sroka ), Szerzyna, Wandziura

Rezerwa kochłowickiej Uranii uległa w derbowym pojedynku drużynie TP Jastrząb Bielszowice 2:3

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 25 lis 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: LKS Ogrodnik
LKS Ogrodnik
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 18, 2017
11:00 Grunwald R.Śl. - MKS Iskra 0 : 3
13:00 Górnik 09 - Piast Bieruń 1 : 2
13:00 Wawel Wirek - Podlesianka K. 0 : 3
13:00 Sparta Kat. - Pogoń Imielin 0 : 2
13:00 Sokół Wola - Urania R.Śl. 1 : 3
13:00 Krupiński - LKS Łąka 1 : 2
13:00 Pogoń R.Śl. - LKS Ogrodnik 1 : 3
13:00 AKS Mikołów - Unia Kosztowy 0 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 11, 2017
Urania R.Śl. - Sparta Kat. 1 : 0
Piast Bieruń - AKS Mikołów 1 : 3
Unia Kosztowy - Grunwald R.Śl. 13 : 0
MKS Iskra - Pogoń R.Śl. 6 : 0
LKS Ogrodnik - Krupiński 2 : 2
LKS Łąka - Sokół Wola 3 : 1
Pogoń Imielin - Wawel Wirek 4 : 1
Podlesianka K. - Górnik 09 2 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy829:722
Podlesianka K.718:519
Piast Bieruń722:818
AKS Mikołów720:617
Pogoń Imielin721:1016
MKS Iskra818:1016
7 Urania R.Śl.818:1315
LKS Łąka819:1114
Górnik 09712:811
10 LKS Ogrodnik814:1110
11 Sokół Wola69:88
12 Sparta Kat.715:147
13 Krupiński78:174
14 Wawel Wirek64:133
15 Pogoń R.Śl.69:163
16 Grunwald R.Śl.72:310
  MF/AP
Pogoń Imielin1438:1434
Unia Kosztowy1441:1433
Podlesianka K.1432:1332
AKS Mikołów1442:1730
MKS Iskra1429:1629
Piast Bieruń1532:2128
LKS Łąka1530:2024
Górnik 091426:1423
LKS Ogrodnik1423:2019
10 Urania R.Śl.1425:3018
11 Sparta Kat.1537:3017
12 Sokół Wola1417:3212
13 Krupiński1417:3711
14 Wawel Wirek1416:3010
15 Pogoń R.Śl.1516:484
16 Grunwald R.Śl.145:700
  MF/AP
Pogoń Imielin717:418
AKS Mikołów722:1113
Podlesianka K.714:813
MKS Iskra611:613
Górnik 09714:612
Unia Kosztowy612:711
LKS Łąka711:910
Piast Bieruń810:1310
Sparta Kat.822:1610
10 LKS Ogrodnik69:99
11 Krupiński79:207
12 Wawel Wirek812:177
13 Sokół Wola88:244
14 Urania R.Śl.67:173
15 Pogoń R.Śl.97:321
16 Grunwald R.Śl.73:390