GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
AKS Mikołów - URANIA 3:1 (0:1) Drukuj
sobota, 15 kwiecień 2017
Wypuszczone punkty z rąk...
 
URANIA: Pardela, Cieślik, Gabryś ('85 Szerzyna), Henisz, Jańczak , Kornas ('60 Mzyk ), Ł.Krzywda, M.Krzywda, Skorupa ('70 Kot), Skudlik ('75 Piecha), Zalewski
 
Sędzia główny: Dawid Griner (Katowice)
 
Urania Ruda Śląska uległa w wyjazdowym spotkaniu drużynie AKS-u Mikołów 3:1 (0:1). Bramkę w pierwszej części zdobył Jańczak. Tuż po przerwie wyrównali gospodarze a 3 punkty zainkasowali strzelając w 84 i 94 minucie gry... . 
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 18 sie 2018 11:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: MKS Lędziny
MKS Lędziny

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 18, 2018
11:00 Urania R.Śl. - MKS Lędziny :
11:00 Górnik MK - LKS Łąka :
17:00 Fortuna Wyry - Wyzwolenie :
17:00 Sparta Kat. - LKS Ogrodnik :
17:00 Górnik 09 - MKS Iskra :
17:00 Sokół Wola - Podlesianka K. :
17:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń :
nie, sierpień 19, 2018
17:00 LKS Studzienice - AKS Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
śro, sierpień 15, 2018
AKS Mikołów - Górnik MK 4 : 0
LKS Łąka - Pogoń Imielin 1 : 3
Piast Bieruń - Sokół Wola 2 : 0
Podlesianka K. - Urania R.Śl. 5 : 0
MKS Lędziny - Górnik 09 3 : 0
MKS Iskra - Sparta Kat. 1 : 2
LKS Ogrodnik - Fortuna Wyry 1 : 1
Wyzwolenie - LKS Studzienice 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.15:03
Piast Bieruń12:03
3 Urania R.Śl.11:03
AKS Mikołów14:03
Sokół Wola14:33
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
Fortuna Wyry13:13
Pogoń Imielin12:13
10 LKS Ogrodnik11:11
11 Wyzwolenie23:60
12 Sparta Kat.12:30
13 Górnik 0911:20
14 LKS Łąka11:30
15 Górnik MK00:00
16 MKS Iskra11:20
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.27:16
MKS Lędziny26:26
LKS Studzienice25:16
Pogoń Imielin25:26
Fortuna Wyry24:24
7 Urania R.Śl.21:53
Sparta Kat.24:43
Piast Bieruń22:13
10 Sokół Wola24:53
11 LKS Ogrodnik21:41
12 LKS Łąka24:70
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra22:50
15 Górnik 0921:50
16 Górnik MK21:60
  MF/AP
MKS Lędziny13:23
AKS Mikołów14:23
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Podlesianka K.12:13
Sparta Kat.12:13
Fortuna Wyry11:11
MKS Iskra11:30
Górnik MK21:60
10 Wyzwolenie00:00
11 Górnik 0910:30
LKS Ogrodnik10:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 LKS Łąka13:40
15 Piast Bieruń10:10
16 Sokół Wola10:20