GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Hetman Katowice - URANIA 2:3 (1:2) Drukuj
niedziela, 07 maj 2017
URANIA: Soból, Adamski, Bujny , Grzywa, Lenkiewicz, Mzyk, Seroka  , Sroka ('89 Kolon), Szaton ('86 Iwanicki), Szerzyna , Wypiór
Podczas gry pierwsza drużyna Uranii rozgrywała swoje derbowe spotkanie, rezerwa grała na boisku autsajdera (niżej jest tylko KP Katowice, który wycofał się z rozgrywek) - Hetmana Katowice. Kochłowiczanie wygrali to spotkanie 3:2 po bramkach Bujnego, Seroki i Szatona. Najbliższe spotkanie rezerwa kochłowickiej Uranii rozegra we wtorek 16 maja będzie to zaległy mecz XIX kolejkiz Górnikiem MK Katowice.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 18 sie 2018 11:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: MKS Lędziny
MKS Lędziny

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 18, 2018
11:00 Urania R.Śl. - MKS Lędziny :
11:00 Górnik MK - LKS Łąka :
17:00 Fortuna Wyry - Wyzwolenie :
17:00 Sparta Kat. - LKS Ogrodnik :
17:00 Górnik 09 - MKS Iskra :
17:00 Sokół Wola - Podlesianka K. :
17:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń :
nie, sierpień 19, 2018
17:00 LKS Studzienice - AKS Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
śro, sierpień 15, 2018
AKS Mikołów - Górnik MK 4 : 0
LKS Łąka - Pogoń Imielin 1 : 3
Piast Bieruń - Sokół Wola 2 : 0
Podlesianka K. - Urania R.Śl. 5 : 0
MKS Lędziny - Górnik 09 3 : 0
MKS Iskra - Sparta Kat. 1 : 2
LKS Ogrodnik - Fortuna Wyry 1 : 1
Wyzwolenie - LKS Studzienice 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.15:03
Piast Bieruń12:03
3 Urania R.Śl.11:03
AKS Mikołów14:03
Sokół Wola14:33
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
Fortuna Wyry13:13
Pogoń Imielin12:13
10 LKS Ogrodnik11:11
11 Wyzwolenie23:60
12 Sparta Kat.12:30
13 Górnik 0911:20
14 LKS Łąka11:30
15 Górnik MK00:00
16 MKS Iskra11:20
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.27:16
MKS Lędziny26:26
LKS Studzienice25:16
Pogoń Imielin25:26
Fortuna Wyry24:24
7 Urania R.Śl.21:53
Sparta Kat.24:43
Piast Bieruń22:13
10 Sokół Wola24:53
11 LKS Ogrodnik21:41
12 LKS Łąka24:70
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra22:50
15 Górnik 0921:50
16 Górnik MK21:60
  MF/AP
MKS Lędziny13:23
AKS Mikołów14:23
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Podlesianka K.12:13
Sparta Kat.12:13
Fortuna Wyry11:11
MKS Iskra11:30
Górnik MK21:60
10 Wyzwolenie00:00
11 Górnik 0910:30
LKS Ogrodnik10:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 LKS Łąka13:40
15 Piast Bieruń10:10
16 Sokół Wola10:20