GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych 6-9.05 Drukuj
wtorek, 09 maj 2017

Zantka Chorzów - URANIA 3:0 (B1)

Wyzwolenie Chorzów - URANIA 4:6 (C2)
(Fąfara, Frystacki, Jaskulski 4)

Bonito Murcki - URANIA 2:6 (C1)
(Strzelecki, Dołęga, Zając, Jonczyk 3)

URANIA - 1 FC Katowice 2:0 (D1)
(Pyrkosz, Jaskulski)

URANIA - Śląsk Świętochłowice 3:0 (D1)

URANIA - Gwiazda Ruda Śląska 6:4 (E1)
(Zdebel 6)

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
Sezon zakończony!
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, czerwiec 09, 2018
11:00 MKS Iskra - Grunwald R.Śl. 0 : 4
11:00 Piast Bieruń - Górnik 09 1 : 3
11:00 Urania R.Śl. - Sokół Wola 3 : 1
17:00 Podlesianka K. - Wawel Wirek 6 : 1
17:00 Pogoń Imielin - Sparta Kat. 1 : 0
17:00 LKS Łąka - Krupiński 5 : 2
17:00 LKS Ogrodnik - Pogoń R.Śl. 2 : 0
17:00 Unia Kosztowy - AKS Mikołów 3 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 02, 2018
Grunwald R.Śl. - Unia Kosztowy 0 : 3
Wawel Wirek - Pogoń Imielin 0 : 2
Sparta Kat. - Urania R.Śl. 3 : 0
AKS Mikołów - Piast Bieruń 4 : 1
Pogoń R.Śl. - MKS Iskra 1 : 8
Krupiński - LKS Ogrodnik 2 : 2
Sokół Wola - LKS Łąka 0 : 2
Górnik 09 - Podlesianka K. 0 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1553:1243
Unia Kosztowy1556:941
AKS Mikołów1556:941
Pogoń Imielin1543:1635
LKS Łąka1540:2826
Piast Bieruń1531:2425
7 Urania R.Śl.1527:2424
LKS Ogrodnik1530:1923
MKS Iskra1529:2622
10 Górnik 091524:2222
11 Sokół Wola1529:2821
12 Sparta Kat.1534:2620
13 Wawel Wirek1520:2616
14 Pogoń R.Śl.1525:4114
15 Krupiński1525:4011
16 Grunwald R.Śl.158:631
  MF/AP
Unia Kosztowy3091:2176
Podlesianka K.3092:2675
Pogoń Imielin3084:3371
AKS Mikołów3088:3466
MKS Iskra3062:4851
LKS Ogrodnik3055:4244
Sparta Kat.3074:5942
LKS Łąka3058:5742
Piast Bieruń3053:5141
10 Urania R.Śl.3053:5840
11 Górnik 093049:4638
12 Sokół Wola3046:7034
13 Wawel Wirek3041:6727
14 Krupiński3039:8420
15 Pogoń R.Śl.3038:10418
16 Grunwald R.Śl.3020:1434
  MF/AP
Pogoń Imielin1541:1736
Unia Kosztowy1535:1235
Podlesianka K.1539:1432
MKS Iskra1533:2229
AKS Mikołów1532:2525
Sparta Kat.1540:3322
LKS Ogrodnik1525:2321
Piast Bieruń1522:2716
9 Urania R.Śl.1526:3416
10 Górnik 091525:2416
11 LKS Łąka1518:2916
12 Sokół Wola1517:4213
13 Wawel Wirek1521:4111
14 Krupiński1514:449
15 Pogoń R.Śl.1513:634
16 Grunwald R.Śl.1512:803