Podlesianka: Wolan, Nawrot, Renner, Widenka, Brehmer , Rosiński , Kaczmarczyk  (’90 Fabian), Drzymała, Zając (’67 Kubacki), Sieniawski, Szostek (’77 Kiełbowicz)

URANIA: Pardela, M.Krzywda , Jańczak(’54 Kokoszka), Gabryś, Henisz , Ł.Krzywda, Skorupa, Mzyk , Skudlik , Szady (’67 Kornas)

Sędzia główny: Sonia Zawisz
Asystenci: Anna Synówka, Bartosz Widera
KS ŚZPN Podokręg Tychy

Widzów: 80
Przed meczem rozważaliśmy nieco na temat zespołu z Podlesia, by go nie lekceważyć i bilans punktowy może być trochę mylący, gdyż mecze z pierwszą czwórką Katowiczanie mają już za sobą. Jak się okazało coś w tym jednak było bo już pierwsza dobra akcja gości w środowym spotkaniu mogła przynieść im prowadzenie. Była to szósta minuta gry i goście wykonywali rzut rożny, po nim mieliśmy spore zamieszanie w polu karnym a Drzymała z bliskiej odległości trafił w poprzeczkę. Cztery minuty później już nie mieliśmy tyle szczęścia – dwukrotnie w polu karnym sytuację ratuje Pardela jednak kolejna dobitka tym razem Kaczmarczyka to już 0:1. Na szczęście Urania szybko podniosła się po tym ciosie i w kolejnej akcji zdołała wyrównać – z pierwszej piłki w polu karnym uderza Skudlik i po 11 minutach gry mieliśmy 1:1. Po wymianie ciosów tempo gry nieco siadło i nie oglądaliśmy wielu sytuacji. W pierwszej części gry można w zasadzie wymienić jeszcze dwie – w 26 minucie kolejny raz efektownie obronił Pardela a w 44 minucie po groźnej akcji piłkę z pustej bramki wybijają obrońcy. Pierwsza połowa – remis z wskazaniem na gości, choć chwała Uranii za szybką odpowiedź po utraconym golu i tym sposobem było 1:1. Początek drugiej części gry to dość mocne zaangażowanie, niestety tylko przez kilka minut. W 58 minucie na prowadzenie wyszła Podlesianka – błąd w przyjęciu i piłka trafia pod nogi Kaczmarczyka, który strzela po długim na 1:2. W tej części gry kilka dobrych okazji mieli jeszcze...goście i tak w 60 minucie Pardela w sytuacji sam na sam wykrokiem wybija na róg, w 69 Rosiński z dalszej odległości i Pardela efektownie przy słupku a z kolei w 74 po uderzeniu z dalszej odległości piłka obija słupek naszej bramki. Niestety w doliczonym już czasie gry trafienie zalicza Rosiński ustalając wynik spotkania na 1:3. Podsumowując nie było to dobre spotkanie w wykonaniu podopiecznych trenera Malujdy – po derbach w Nowym Bytomiu zagranych dobrze taktycznie i z konsekwencją przyszła pora na słabszy mecz który skrzętnie wykorzystała Podlesianka. Co ciekawe skarcił nas nasz ex-zawodnik- Radosław Kaczmarczyk aplikując nam aż dwie bramki.