Unia: P.Adamek, J.Adamek , Krawczyk, Fahrenholt, Jaromin (’81 Kocurek), Gadaj (’89 Hamerski), Iwan, Jikia, Wolny , Grolik, Demitraszek

URANIA: Pardela, M.Krzywda (’76 Solorz), Cieślik, P.Grzesik, Gabryś, Henisz, Skudlik , Mzyk, Kornas , Zalewski (’58 Skorupa), Kot

Sędzia główny: Zbigniew Szymanek
Asystenci: Rafał Benke, Mariusz Szymanek

KS ŚZPN Podokręg Katowice

Widzów: 120.
Tak trafił się Uranii terminarz, iż ostatnie dwie kolejki rozgrywała z liderem a na koniec z v-ce liderem rozgrywek. Kochłowiczanie chcieli też zmazać plamę jaką jesienią zostawili w Mysłowicach przegrywając 1:6. Początek tego meczu należał jednak do gości, którzy chcieli szybko rozstrzygnąć pojedynek na własną korzyść. Już w 4 minucie gry w polu karnym uderzył Wolny a Pardela instynktownie nogą wybił daleko piłkę. Ledwie 3 minuty później Jaromin strzela z 19 metra na tyle potężnie, iż Pardela musiał sparować na rzut rożny. W 20 minucie gry kolejny raz goście byli bardzo blisko, tym razem piłka puszcza nad naszym bramkarzem ale zdołali ją wybić z bramki obrońcy. Po mniej więcej dwudziestu minutach intensywnej gry gości mecz się nieco wyrównał, druga sprawa że zaczął również padać rzęsisty deszcz i o dokładniejsze poczynania było coraz trudniej. Tak czy owak w pierwszej części gry nic szczególnego się już nie wydarzyło i po początkowym okresie przewagi gości gra się wyrównała i można było optymistyczniej spoglądać na drugą połowę. W tej części również pierwszy mocniejszy akcent należał do gości – do wysuniętej piłki dochodzi Jikia i mając przed sobą całą bramkę posyła futbolówkę nad poprzeczkę. Cztery minuty później mieliśmy najlepszą okazję Uranii – na prawym skrzydle dobrze wypuszczony został Zalewski, dograł w pole karne tu jednak piłka uderzona zdecydowanie za lekko i wszystko spełzło na niczym. W 59 minucie również bliski gola był Kornas – porzedł na lewym skrzydle uderzył potężnie, płasko i bramkarz gości miał sporo problemów z wyłapaniem tak śliskiej futbolówki. Niestety w 61 minucie przy okazji kontry gości sędzia dopatruje się ręki w polu karnym, wskazuje na wapno co pewnie Unia wykorzystuje obejmując prowadzenie. Po zdobyciu gol przez zespół z Mysłowic obraz drugiej części spotkania w zasadzie nie uległ zmianie raz po raz akcję przeprowadzali to jedni to drudzy i tak w 77 minucie gry Pardela wybrania sytuację sam na sam z Jarominem, natomiast w 83 minucie do piłki doskakuje Henisz strzela mocno i znów golkiper gości musi wybraniać na raty. W 86 minucie gry z kontrą znów poszli goście do piłki doszedł świeżo wpuszczony Kocurek i w polu karnym posłał piłkę przy słupku obok interweniującego Pardeli. Biorąc pod uwagę całe spotkania Unia zasłużyła na zwycięstwo jednak dziś mimo porażki nie ma co spuszczać głów bo było widać walkę i chęć urwania choćby punktu v-ce liderowi.