GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
A jednak roszady... Drukuj
środa, 05 lipiec 2017
 Nie wszystko ŚZPN ułożył tak jak wydawać by się mogło najprościej i najlepiej stąd mamy taki a nie inny skład grupy I na sezon 2017/2018. Dość zaskakujące są braki rezerw chorzowskiego Ruchu a mamy rezerwy katowickiej Gieksy, no i przede wszystkim niespodzianka in minus w sąsiedniej II grupie wylądowała rudzka Slavia. Nam "dołożono zaś odległe wyjazdy do Suszca czy Woli. Skład I grupy prezentujemy poniżej:
Unia Kosztowy
Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
LKS Łąka
Wawel Wirek
Podlesianka Katowice
AKS Mikołów
Sparta Katowice
Piast Bieruń Nowy
GKS II Katowice (spadkowicz)
Iskra Pszczyna (spadkowicz)
Krupiński Suszec (spadkowicz)
Górnik 09 Mysłowice (beniaminek)
Sokół Wola (beniaminek)
Ogrodnik Cielmice (beniaminek)
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 paź 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik 09
Górnik 09

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 21, 2017
15:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń 4 : 1
15:00 Podlesianka K. - Urania R.Śl. 2 : 0
15:00 Górnik 09 - LKS Łąka 3 : 2
15:00 Wawel Wirek - LKS Ogrodnik 0 : 1
15:00 Sparta Kat. - MKS Iskra 2 : 3
15:00 Sokół Wola - Unia Kosztowy :
15:00 Krupiński - AKS Mikołów 3 : 0
15:00 Pogoń R.Śl. - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 14, 2017
Grunwald R.Śl. - Krupiński 1 : 2
Urania R.Śl. - Pogoń Imielin 0 : 5
Piast Bieruń - Pogoń R.Śl. 2 : 1
AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
Unia Kosztowy - Sparta Kat. 3 : 1
MKS Iskra - Wawel Wirek 0 : 2
LKS Ogrodnik - Górnik 09 2 : 2
nie, październik 15, 2017
LKS Łąka - Podlesianka K. 3 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy611:416
Piast Bieruń515:315
Pogoń Imielin516:713
Podlesianka K.514:413
AKS Mikołów514:613
6 Urania R.Śl.617:1012
Górnik 09511:511
MKS Iskra610:1010
LKS Łąka613:88
10 Sparta Kat.514:107
11 Sokół Wola36:27
12 LKS Ogrodnik69:86
13 Krupiński56:134
14 Pogoń R.Śl.47:93
15 Wawel Wirek42:100
16 Grunwald R.Śl.52:200
  MF/AP
Pogoń Imielin1030:1125
Unia Kosztowy918:922
Piast Bieruń1122:1322
AKS Mikołów1025:1620
Podlesianka K.1023:1120
Górnik 091022:920
MKS Iskra1016:1517
Sparta Kat.1135:2217
LKS Łąka1120:1512
10 Urania R.Śl.1021:2412
11 Sokół Wola913:2111
12 Krupiński1010:2610
13 LKS Ogrodnik1013:159
14 Wawel Wirek1011:207
15 Pogoń R.Śl.1114:294
16 Grunwald R.Śl.103:400
  MF/AP
Pogoń Imielin514:412
Sparta Kat.621:1210
Górnik 09511:49
AKS Mikołów511:107
Podlesianka K.59:77
MKS Iskra46:57
Wawel Wirek69:107
Piast Bieruń67:107
Unia Kosztowy37:56
10 Krupiński54:136
11 LKS Łąka57:74
12 Sokół Wola67:194
13 LKS Ogrodnik44:73
14 Pogoń R.Śl.77:201
15 Urania R.Śl.44:140
16 Grunwald R.Śl.51:200