GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
A jednak roszady... Drukuj
środa, 05 lipiec 2017
 Nie wszystko ŚZPN ułożył tak jak wydawać by się mogło najprościej i najlepiej stąd mamy taki a nie inny skład grupy I na sezon 2017/2018. Dość zaskakujące są braki rezerw chorzowskiego Ruchu a mamy rezerwy katowickiej Gieksy, no i przede wszystkim niespodzianka in minus w sąsiedniej II grupie wylądowała rudzka Slavia. Nam "dołożono zaś odległe wyjazdy do Suszca czy Woli. Skład I grupy prezentujemy poniżej:
Unia Kosztowy
Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
LKS Łąka
Wawel Wirek
Podlesianka Katowice
AKS Mikołów
Sparta Katowice
Piast Bieruń Nowy
GKS II Katowice (spadkowicz)
Iskra Pszczyna (spadkowicz)
Krupiński Suszec (spadkowicz)
Górnik 09 Mysłowice (beniaminek)
Sokół Wola (beniaminek)
Ogrodnik Cielmice (beniaminek)
 
wstecz   dalej »
Nabór 2017

Ogłaszamy nabór do wszystkich
grup młodzieżowych
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Wszelkie informacje można
uzyskać pod nr telefonu:

509 721 538
oraz
32 242 89 39

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 26 sie 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Grunwald R.Śl.
Grunwald R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 19, 2017
10:00 Urania R.Śl. - Pogoń R.Śl. 2 : 0
17:00 Piast Bieruń - Wawel Wirek :
17:00 Sparta Kat. - Górnik 09 :
17:00 Sokół Wola - Podlesianka K. :
17:00 Krupiński - Pogoń Imielin :
17:00 AKS Mikołów - LKS Ogrodnik :
17:00 Unia Kosztowy - MKS Iskra :
nie, sierpień 20, 2017
11:00 Grunwald R.Śl. - LKS Łąka :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, sierpień 12, 2017
Urania R.Śl. - Krupiński 7 : 1
Unia Kosztowy - Piast Bieruń 2 : 1
MKS Iskra - AKS Mikołów 1 : 5
LKS Ogrodnik - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
Podlesianka K. - Sparta Kat. 4 : 4
Górnik 09 - Wawel Wirek 1 : 1
LKS Łąka - Pogoń R.Śl. 4 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.29:16
LKS Łąka14:13
LKS Ogrodnik13:03
Unia Kosztowy12:13
Podlesianka K.14:41
Pogoń Imielin12:21
Górnik 0911:11
AKS Mikołów00:00
Grunwald R.Śl.00:00
Krupiński00:00
Piast Bieruń00:00
Pogoń R.Śl.00:00
Sokół Wola00:00
Sparta Kat.00:00
Wawel Wirek00:00
16 MKS Iskra11:50
  MF/AP
1 Urania R.Śl.29:16
AKS Mikołów15:13
LKS Łąka14:13
LKS Ogrodnik13:03
Unia Kosztowy12:13
Podlesianka K.14:41
Sparta Kat.14:41
Pogoń Imielin12:21
Sokół Wola12:21
10 Górnik 0911:11
Wawel Wirek11:11
12 Piast Bieruń11:20
13 MKS Iskra11:50
14 Pogoń R.Śl.21:60
15 Krupiński11:70
16 Grunwald R.Śl.10:30
  MF/AP
AKS Mikołów15:13
Sparta Kat.14:41
Sokół Wola12:21
Wawel Wirek11:11
Górnik 0900:00
LKS Ogrodnik00:00
LKS Łąka00:00
MKS Iskra00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Unia Kosztowy00:00
Urania R.Śl.00:00
13 Piast Bieruń11:20
14 Krupiński11:70
15 Grunwald R.Śl.10:30
16 Pogoń R.Śl.21:60