GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Terminarz grupy I ZINA Liga Okręgowa Drukuj
wtorek, 11 lipiec 2017
 W dniu dzisiejszym podczas zebrania przedstawicieli Klubów Ligi Okręgowej podano terminarz grupy I na rundę jesienną sezonu 2017/2018. Nie będzie dość niefortunnych terminów spotkań w środku tygodnia, rozgrywki Urania zainuguruje na własnym boisku meczem z Krupińskim Suszec 12 sierpnia a zakończy 18 listopada mecz w Woli. Poniżej plan gier Uranii w rundzie jesiennej.
12.08 URANIA - Krupiński Suszec
19.08 GKS II Katowice - URANIA
26.08 URANIA - Grunwald Ruda Śląska
02.09 AKS Mikołów - URANIA
09.09 URANIA - Unia Kosztowy
16.09 Iskra Pszczyna - URANIA
23.09 URANIA - Ogrodnik Cielmice
30.09 LKS Łąka - URANIA
07.10 URANIA - Piast Bieruń Nowy
14.10 URANIA - Pogoń Imielin
21.10 Podlesianka Katowice - URANIA
28.10 URANIA - Górnik 09 Mysłowice
04.11 Wawel Wirek - URANIA
11.11 URANIA - Sparta Katowice
18.11 Sokół Wola - URANIA
 
wstecz   dalej »
Nabór 2017

Ogłaszamy nabór do wszystkich
grup młodzieżowych
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Wszelkie informacje można
uzyskać pod nr telefonu:

509 721 538
oraz
32 242 89 39

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 26 sie 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Grunwald R.Śl.
Grunwald R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 19, 2017
10:00 Urania R.Śl. - Pogoń R.Śl. 2 : 0
17:00 Piast Bieruń - Wawel Wirek :
17:00 Sparta Kat. - Górnik 09 :
17:00 Sokół Wola - Podlesianka K. :
17:00 Krupiński - Pogoń Imielin :
17:00 AKS Mikołów - LKS Ogrodnik :
17:00 Unia Kosztowy - MKS Iskra :
nie, sierpień 20, 2017
11:00 Grunwald R.Śl. - LKS Łąka :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, sierpień 12, 2017
Urania R.Śl. - Krupiński 7 : 1
Unia Kosztowy - Piast Bieruń 2 : 1
MKS Iskra - AKS Mikołów 1 : 5
LKS Ogrodnik - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
Podlesianka K. - Sparta Kat. 4 : 4
Górnik 09 - Wawel Wirek 1 : 1
LKS Łąka - Pogoń R.Śl. 4 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.29:16
LKS Łąka14:13
LKS Ogrodnik13:03
Unia Kosztowy12:13
Podlesianka K.14:41
Pogoń Imielin12:21
Górnik 0911:11
AKS Mikołów00:00
Grunwald R.Śl.00:00
Krupiński00:00
Piast Bieruń00:00
Pogoń R.Śl.00:00
Sokół Wola00:00
Sparta Kat.00:00
Wawel Wirek00:00
16 MKS Iskra11:50
  MF/AP
1 Urania R.Śl.29:16
AKS Mikołów15:13
LKS Łąka14:13
LKS Ogrodnik13:03
Unia Kosztowy12:13
Podlesianka K.14:41
Sparta Kat.14:41
Pogoń Imielin12:21
Sokół Wola12:21
10 Górnik 0911:11
Wawel Wirek11:11
12 Piast Bieruń11:20
13 MKS Iskra11:50
14 Pogoń R.Śl.21:60
15 Krupiński11:70
16 Grunwald R.Śl.10:30
  MF/AP
AKS Mikołów15:13
Sparta Kat.14:41
Sokół Wola12:21
Wawel Wirek11:11
Górnik 0900:00
LKS Ogrodnik00:00
LKS Łąka00:00
MKS Iskra00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Unia Kosztowy00:00
Urania R.Śl.00:00
13 Piast Bieruń11:20
14 Krupiński11:70
15 Grunwald R.Śl.10:30
16 Pogoń R.Śl.21:60