GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Młodziki D2
Młodziki D2 Drukuj
czwartek, 01 wrzesień 2011

Młodzik Młodszy (D2)

IV liga katowicka

03.09 URANIA - Pogoń Imielin 3:4
(Szkudlarski, Sidor, Trzcionka)

07.09 Gieksa II Katowice - URANIA 5:0

15.09 MKS Mysłowice - URANIA 2:1
(Szkudlarski)

22.09 URANIA - Jedności Siemianowice Śląskie 1:3
(Szkudlarski)

29.09 Pogoń Ruda Śląska - URANIA 1:6
(Matura 4, Szkudlarski, Trzcionka)

05.10 URANIA - Sparta Katowice 1:3
(Matura)

10.10 Pogoń Imielin - URANIA 4:2
(Imiełowski, Sidor)

13.10 URANIA - Gieksa II Katowice 3:0
(Janic 2, Matura)

27.10 URANIA - MKS Mysłowice (9:30)

03.11 Jedność Siemianowice Śląskie - URANIA (13)

09.11 URANIA - Pogoń Ruda Śląska (9:30)

17.11 Sparta Katowice - URANIA (13)

 

 

 

 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341