GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Derby inaugurujące wiosnę... Drukuj
czwartek, 22 marzec 2018
 Bardzo opornie rozkręca się nam wiosna w bieżącym roku, wprawdzie ta kalendarzowa już oficjalnie zagościła to jednak na zewnątrz wciąż bardzo wolno zima ustępuje. Nierozegrano już pierwszej wiosennej kolejki a ta druga stoi pod znakiem zapytania, wprawdzie temperatury w dzień już mamy na „plusie” jednak boiska są bardzo dalekie od ideału.
Tak czy owak wygląda na to, że Urania w najbliższą sobotę zainauguruje wiosnę w naszej grupie wszak przed nami derbowy pojedynek na sztucznej murawie w Nowym Bytomiu. Jak na początek nie wygląda to źle, za nami przepracowany okres przygotowawczy poparty kilkoma wzmocnieniami a rywal cóż tu dużo mówić no nie najwyższych lotów – Pogoń w rundzie jesiennej zgromadziła ledwie 4 punkty w tym odnosząc zwycięstwo z jeszcze słabszym Grunwaldem (3:0) i remisując na wyjeździe z Ogrodnikiem Cielmice 2:2 ot cały dorobek. Jesienią w Kochłowicach Urania może bez większych fajerwerków ale spokojnie odprawiła Pogoń wygrywając 2:0, jak będzie tym razem przekonamy się już niebawem – pojedynek derbowy zaplanowano na najbliższą sobotę – 24 marca na godzinę 10:00.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 10 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik Piaski
Górnik Piaski

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 10, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Górnik Piaski :
17:00 Wawel Wirek - Zagłębie II :
17:00 Orzeł Mokre - Pogoń Imielin :
17:00 LKS Tęcza - LKS Źródło :
17:00 AKS Niwka - Podlesianka K. :
17:00 LKS Niwy - Wojkowice :
17:00 Cyklon Rog. - Szczakowianka :
17:00 Górnik MK - Naprzód Lipiny :
17:00 MKS Siem-ce - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 08, 2019
Górnik MK - Urania R.Śl. 4 : 4
MKS Iskra - Wyzwolenie 3 : 2
LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 5
MKS Lędziny - LKS Studzienice 3 : 1
LKS Łąka - Górnik 09 3 : 1
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 3
Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 2
Podlesianka K. - Fortuna Wyry 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00