GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Młodziki D1
Młodziki D1 Drukuj

Młodzik starszy (D1)

V liga katowicka

31.08 URANIA - Józefka II Chorzów 2:3
(Wraniec, Gocyk)

05.09 Sparta Katowice - URANIA 4:1
(Sidor)

07.09 URANIA - APN Siemianowice Śląskie 1:4
(Sidor)

10.09 Wawel Wirek - URANIA 3:5

15.09 UKS Sprint Katowice - URANIA (9)

21.09 URANIA - Wawel Wirek (9)

28.09 URANIA - Pogoń Ruda Śląska (9)

03.10 Grunwald Ruda Śląska - URANIA (17)

06.10 Józefka II Chorzów - URANIA (12)

12.10 URANIA - Sparta Katowice (9)

20.10 APN Siemianowice Śląskie - URANIA (11)

26.10 URANIA - UKS Sprint Katowice (9)

10.11 Pogoń Ruda Śląska - URANIA (9)

16.11 URANIA - Grunwald Ruda Śląska (9)

VI liga katowicka

01.09 URANIA - SMS II Ruda Śląska 2:3
(Sidor, Gwóźdź)

05.09 UKS II Ruch Chorzów - URANIA 7:2
(Myszka, Wraniec)

08.09 URANIA - UKS II Szopienice 2:2
(Gwóźdź, Lipiński)

15.09 URANIA - Podlesianka Katowice (9)

29.09 URANIA - Naprzód Lipiny (9)

03.10 Katowickie SKF - URANIA (15:15)

06.10 SMS II Ruda Śląska - URANIA (10:30)

13.10 URANIA - UKS II Ruch Chorzów (9)

20.10 UKS II Szopienice - URANIA (11)

26.10 Podlesianka Katowice - URANIA (11:30)

10.11 Naprzód Lipiny - URANIA (9)

17.11 URANIA - Katowicke SKF (9)

 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140