GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Młodziki D1
Młodziki D1 Drukuj

Młodzik starszy (D1)

V liga katowicka

31.08 URANIA - Józefka II Chorzów 2:3
(Wraniec, Gocyk)

05.09 Sparta Katowice - URANIA 4:1
(Sidor)

07.09 URANIA - APN Siemianowice Śląskie 1:4
(Sidor)

10.09 Wawel Wirek - URANIA 3:5

15.09 UKS Sprint Katowice - URANIA 2:0

21.09 URANIA - Wawel Wirek 2:1
(Wraniec, Sidor)

28.09 URANIA - Pogoń Ruda Śląska 3:2
(Goły, Kalis, samobójcza)

03.10 Grunwald Ruda Śląska - URANIA (17)

06.10 Józefka II Chorzów - URANIA (12)

12.10 URANIA - Sparta Katowice (9)

20.10 APN Siemianowice Śląskie - URANIA (11)

26.10 URANIA - UKS Sprint Katowice (9)

10.11 Pogoń Ruda Śląska - URANIA (9)

16.11 URANIA - Grunwald Ruda Śląska (9)

VI liga katowicka

01.09 URANIA - SMS II Ruda Śląska 2:3
(Sidor, Gwóźdź)

05.09 UKS II Ruch Chorzów - URANIA 7:2
(Myszka, Wraniec)

08.09 URANIA - UKS II Szopienice 2:2
(Gwóźdź, Lipiński)

15.09 URANIA - Podlesianka Katowice 0:10

29.09 URANIA - Naprzód Lipiny 8:1
(Wraniec 2, Dudziński, Kalisz, Myszka, Goły, Kochlik, Stygienko)

03.10 Katowickie SKF - URANIA 7:0

06.10 SMS II Ruda Śląska - URANIA (10:30)

13.10 URANIA - UKS II Ruch Chorzów (9)

20.10 UKS II Szopienice - URANIA (11)

26.10 Podlesianka Katowice - URANIA (11:30)

10.11 Naprzód Lipiny - URANIA (9)

17.11 URANIA - Katowicke SKF (9)

 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.Śl.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS Źródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.Śl.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS Źródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS Źródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360