GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Turniej rocznika 2007 Drukuj
środa, 20 czerwiec 2018

 W dniu 17.06.2018 roku odbył się na stadionie MKS "POGOŃ" Ruda Śląska Turniej piłkarski rocznika 2007 z udziałem:

 

1. SRS GWIAZDA

2. SRS ORLIK

3. SMS Ruda Śląska

4. KS SLAVIA

5. GKS URANIA

6. MOSiR STAL Zabrze

7. GKS WAWEL WIREK

8. SMS II Ruda Śląska

9. KS II SLAVIA

WYNIKI:

 

I - miejsce  SMS Ruda Śląska

II - miejsce  KS SLAVIA

III - miejsce   GKS URANIA

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
nie, 23 wrz 2018 16:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Fortuna Wyry
Fortuna Wyry
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 22, 2018
16:00 AKS Mikołów - Podlesianka K. :
16:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń :
16:00 LKS Ogrodnik - Górnik MK :
16:00 Wyzwolenie - Pogoń Imielin :
nie, wrzesień 23, 2018
16:00 MKS Iskra - LKS Łąka :
16:00 LKS Studzienice - Sokół Wola :
16:00 Fortuna Wyry - Urania R.Śl. :
17:00 Sparta Kat. - Górnik 09 :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 15, 2018
Urania R.Śl. - LKS Studzienice 8 : 1
Górnik MK - MKS Iskra 0 : 2
Piast Bieruń - Podlesianka K. 0 : 3
Sparta Kat. - AKS Mikołów 0 : 3
Sokół Wola - Wyzwolenie 5 : 4
Pogoń Imielin - LKS Ogrodnik 1 : 1
LKS Łąka - MKS Lędziny 2 : 2
Górnik 09 - Fortuna Wyry 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
Pogoń Imielin48:310
AKS Mikołów311:09
Fortuna Wyry46:38
LKS Studzienice411:87
Sparta Kat.49:86
Podlesianka K.38:26
Piast Bieruń35:46
Sokół Wola411:116
10 Górnik 0946:66
11 MKS Lędziny35:44
12 LKS Łąka34:54
13 LKS Ogrodnik33:44
14 MKS Iskra36:83
15 Górnik MK37:63
16 Wyzwolenie46:101
  MF/AP
Pogoń Imielin717:519
AKS Mikołów723:418
Podlesianka K.717:418
4 Urania R.Śl.717:1215
MKS Iskra715:1412
Sparta Kat.714:1211
Sokół Wola716:1510
LKS Studzienice714:1810
Fortuna Wyry79:710
10 MKS Lędziny711:128
11 Piast Bieruń76:126
12 Górnik 0978:176
13 Górnik MK711:156
14 LKS Ogrodnik76:165
15 LKS Łąka78:224
16 Wyzwolenie711:182
  MF/AP
Podlesianka K.49:212
Pogoń Imielin39:29
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
Sokół Wola35:44
Górnik MK44:93
9 Urania R.Śl.34:103
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka44:170
15 Górnik 0932:110
16 Piast Bieruń41:80