GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Z Kamionką w Pucharze Drukuj
niedziela, 29 lipiec 2018
 W siedzibie Podokręgu Katowice dokonano losowania par I rundy Pucharu Polski, Urania Ruda Śląska trafiła na Kamionkę Mikołów występującą w klasie B. Mecze I rundy zaplanowano na 21 sierpnia na godzinę 17:30. W pozostałych parach zmierzą się:

Zantka Chorzów - Wyzwolenie Chorzów
AKS II Mikołów - Grunwald Ruda Śląska
Jóżefka Chorzów - Oldboje Śląska
Siemianowiczanka II - MKS Mysłowice
UKS Ruch Chorzów - Sparta Katowice
GKS II Katowice - Górnik MK Katowice
II Rundę zaplanowano na 11 dzień września, nowością w tegorocznej edycji jest brak dogrywek w spotkaniach - w przypadku wyniku remisowego zespoły przejdą od razu do konkursu rzutów karnych.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 25 sie 2018 17:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
MKS Iskra
MKS Iskra
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 25, 2018
11:00 MKS Lędziny - Sokół Wola :
17:00 AKS Mikołów - LKS Łąka :
17:00 Piast Bieruń - Górnik MK :
17:00 Podlesianka K. - Pogoń Imielin :
17:00 MKS Iskra - Urania R.Śl. :
nie, sierpień 26, 2018
11:00 Wyzwolenie - Sparta Kat. :
17:00 LKS Ogrodnik - Górnik 09 :
17:00 LKS Studzienice - Fortuna Wyry :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, sierpień 18, 2018
Urania R.Śl. - MKS Lędziny 2 : 1
Górnik MK - LKS Łąka 6 : 1
Fortuna Wyry - Wyzwolenie 0 : 0
Sparta Kat. - LKS Ogrodnik 6 : 2
Górnik 09 - MKS Iskra 1 : 3
Sokół Wola - Podlesianka K. 0 : 1
Pogoń Imielin - Piast Bieruń 3 : 1
nie, sierpień 19, 2018
LKS Studzienice - AKS Mikołów 0 : 4
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.Śl.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
MKS Lędziny13:03
Sparta Kat.28:53
10 Sokół Wola24:43
11 LKS Studzienice23:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Łąka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
AKS Mikołów312:29
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
4 Urania R.Śl.33:66
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice35:56
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Łąka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Łąka24:100