GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Kadra 2018/2019 Drukuj
piątek, 10 sierpień 2018
 W przededniu inauguracji ligowej podajemy skład kadry Uranii zgłoszonej do rozgrywek sezonu 2018/2019 (w nawiasach poprzedni klub):
 
MICHAŁ BARCIAGA, PAWEŁ BARCZAK, MICHAŁ BŁAŻEJCZYK (Victoria Katowice), ALBERT BUJNY, ŁUKASZ CIEŚLIK, JAKUB GOMOLA, KAMIL GONDEK, PAWEŁ GRZESIK, ROBERT GRZESIK , PATRYK GRZYWA, SEBASTIAN HELWIG, DAWID HENISZ, TOMASZ JASIK, GRZEGORZ KOKOSZKA, ŁUKASZ KRZYWDA, DAWID LISEK, DAWID MACIASZCZYK (Slavia Ruda Śląska), DANIEL NOWAK, KAMIL OGIŃSKI, RAFAŁ PARDELA, ADRIAN PIASECKI (Victoria Katowice), DOMINIK PIECHA, TOMASZ REJMANOWSKI (Slavia Ruda Śląska), JAKUB RODASIK, KRZYSZTOF ROTKEGEL (Victoria Katowice), MARCEL SOBIERAŃSKI, DAWID SROKA, MICHAŁ SZATON, ADRIAN SZERZYNA, WOJCIECH SZWEDA, PIOTREK ŚWIĘTEK (Victoria Katowice), PAWEŁ WOJCIECHOWSKI (Victoria Katowice), SEWERYN ZALEWSKI
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 16 mar 2019 15:30 
Liga Okręgowa 2018/2019
Piast Bieruń
Piast Bieruń
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 10, 2018
11:00 Górnik MK - Sokół Wola 5 : 3
13:30 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 1 : 1
13:30 LKS Łąka - Urania R.Śl. 2 : 3
13:30 Podlesianka K. - Sparta Kat. 2 : 2
13:30 MKS Lędziny - Fortuna Wyry 2 : 2
13:30 MKS Iskra - LKS Studzienice 5 : 2
13:30 LKS Ogrodnik - Wyzwolenie 1 : 2
sob, listopad 17, 2018
12:00 Piast Bieruń - Górnik 09 2 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 03, 2018
Urania R.Śl. - Górnik MK 2 : 2
AKS Mikołów - LKS Ogrodnik 1 : 0
Wyzwolenie - MKS Iskra 1 : 4
LKS Studzienice - MKS Lędziny 2 : 6
Górnik 09 - LKS Łąka 4 : 0
Sokół Wola - Pogoń Imielin 1 : 2
Sparta Kat. - Piast Bieruń 1 : 1
nie, listopad 04, 2018
Fortuna Wyry - Podlesianka K. 3 : 8
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Piast Bieruń713:712
11 Sokół Wola819:1712
12 Górnik 09816:1512
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 Piast Bieruń1520:1819
11 LKS Studzienice1531:4317
12 Sokół Wola1530:3217
13 Górnik 091521:4112
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0975:260