GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych Drukuj
środa, 12 wrzesień 2018

Wawel Wirek – URANIA 3:4 (C1)
(Świerk, Kitel 3)

URANIA – Lechia 06 Mysłowice 4:2 (C1)
(Karwan, Świerk 2, Kitel)

Orlik Ruda Śląska – URANIA 2:3 (D1)
(Tomczyk, Oleksik, Podżorski)

URANIA – UKS Ruch Chorzów 1:1 (D1)
(Podżorski)

URANIA – Wawel Wirek 3:1 (D2)
(Szkudlarski 2, Sidor)

Ruch Chorzów – URANIA 7:1 (D2)
(Szkudlarski)

Jedność Siemianowice – URANIA 5:8 (E1)
(Sidor 3, Szkudlarski 2, Krzymyk 2, Kolebuk)

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 10 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik Piaski
Górnik Piaski

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 10, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Górnik Piaski :
17:00 Wawel Wirek - Zagłębie II :
17:00 Orzeł Mokre - Pogoń Imielin :
17:00 LKS Tęcza - LKS Źródło :
17:00 AKS Niwka - Podlesianka K. :
17:00 LKS Niwy - Wojkowice :
17:00 Cyklon Rog. - Szczakowianka :
17:00 Górnik MK - Naprzód Lipiny :
17:00 MKS Siem-ce - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 08, 2019
Górnik MK - Urania R.Śl. 4 : 4
MKS Iskra - Wyzwolenie 3 : 2
LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 5
MKS Lędziny - LKS Studzienice 3 : 1
LKS Łąka - Górnik 09 3 : 1
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 3
Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 2
Podlesianka K. - Fortuna Wyry 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00