GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Spektakularne 8:1... Drukuj
poniedziałek, 17 wrzesień 2018

 Wynik 8:1 nie zdarza się co dzień toteż po sobotniej potyczce sympatycy kochłowickiej Uranii zachodzili w głowę, kiedy to po raz ostatni ich drużyna ucieszyła ich tak wysokim wynikiem. Otóż jak się okazuje ledwie nieco ponad dwa lata temu Urania pokonała na własnym boisku KS 27 Gołkowice aż 9:0. A na przestrzeni tych dwóch kolejnych lat nie brakowało także wysokich zwycięstw Kochłowiczan. Poniżej prezentujemy te okazałe wyniki od pamiętnego 9:0.

23.04.2016 URANIA – KS 27 Gołkowice 9:0

30.04.2016 Górnik Pszów – URANIA 1:6

31.05.2017 URANIA – JUW-e Jaroszowice 6:1

12.08.2017 URANIA – Krupiński Suszec 7:1

26.08.2017 URANIA – Grunwald Ruda ¦l±ska 6:1

15.09.2018 URANIA – LKS Studzienice 8:1

Czekamy na kolejne piękne chwile…

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 10 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.¦l.
Urania R.¦l.
: Górnik Piaski
Górnik Piaski

Bież±ca kolejka - V Liga
sob, sierpień 10, 2019
11:00 Urania R.¦l. - Górnik Piaski :
17:00 Wawel Wirek - Zagłębie II :
17:00 Orzeł Mokre - Pogoń Imielin :
17:00 LKS Tęcza - LKS ¬ródło :
17:00 AKS Niwka - Podlesianka K. :
17:00 LKS Niwy - Wojkowice :
17:00 Cyklon Rog. - Szczakowianka :
17:00 Górnik MK - Naprzód Lipiny :
17:00 MKS Siem-ce - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 08, 2019
Górnik MK - Urania R.¦l. 4 : 4
MKS Iskra - Wyzwolenie 3 : 2
LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 5
MKS Lędziny - LKS Studzienice 3 : 1
LKS Ł±ka - Górnik 09 3 : 1
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 3
Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 2
Podlesianka K. - Fortuna Wyry 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00