GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych Drukuj
środa, 10 październik 2018

 D1

MKS Mysłowice – URANIA 1:4
(Podżorski 4)

Pogoń II Imielin – URANIA 3:1
(Szkudlarski)

D2

URANIA – UKS Szopienice 3:1
(Goły 2, Gwóźdź)

URANIA – Slavia Ruda Śląska 4:1
(Sidor 3, Krajcer 1)

Orzeł II Mokre – URANIA II 10:2
(Myszka, Kochlik)

Sprint Katowice – URANIA II 8:0

E1

URANIA – APN Siemianowice Śl. 4:6

E2

Grunwald – URANIA 11:4

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 20 paź 2018 10:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Sokół Wola
Sokół Wola

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 20, 2018
10:00 Urania R.Śl. - Sokół Wola :
15:00 AKS Mikołów - MKS Iskra :
15:00 LKS Ogrodnik - MKS Lędziny :
15:00 Wyzwolenie - Podlesianka K. :
15:00 Górnik 09 - Pogoń Imielin :
nie, październik 21, 2018
15:00 LKS Studzienice - Piast Bieruń :
15:00 Fortuna Wyry - LKS Łąka :
17:00 Sparta Kat. - Górnik MK :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 13, 2018
Urania R.Śl. - AKS Mikołów 1 : 4
Górnik MK - Fortuna Wyry 1 : 1
Sokół Wola - Górnik 09 5 : 2
Pogoń Imielin - Sparta Kat. 0 : 0
LKS Łąka - LKS Studzienice 2 : 6
Piast Bieruń - Wyzwolenie 6 : 1
Podlesianka K. - LKS Ogrodnik 4 : 0
MKS Lędziny - MKS Iskra 2 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.Śl.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Łąka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.Śl.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Łąka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.Śl.58:193
13 LKS Łąka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210