GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych Drukuj
środa, 31 październik 2018

 MKS Siemianowice Śl. – URANIA 5:2 (C2)
(Kitel 2)

UKS Bonito Murcki – URANIA 2:3 (D1)
(Podżorski 2, Joszko)

Grunwald Ruda Śl. – URANIA 1:2 (D2)
(Sidor, Kuś)

URANIA II – AKS Chorzów 4:2 (D2)
(Rudziński, Kochlik, Wraniec 2)

URANIA – GKS Gieksa II Katowice 8:8 (E1)
(Sidor 7, Szkudlarski)

URANIA – Wawel Wirek 9:5 (E2)
(Piechaczek 2, Bartnik 3, Dudziński 2, Stasik, Imiełowski)

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 16 mar 2019 15:30 
Liga Okręgowa 2018/2019
Piast Bieruń
Piast Bieruń
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 10, 2018
11:00 Górnik MK - Sokół Wola 5 : 3
13:30 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 1 : 1
13:30 LKS Łąka - Urania R.Śl. 2 : 3
13:30 Podlesianka K. - Sparta Kat. 2 : 2
13:30 MKS Lędziny - Fortuna Wyry 2 : 2
13:30 MKS Iskra - LKS Studzienice 5 : 2
13:30 LKS Ogrodnik - Wyzwolenie 1 : 2
sob, listopad 17, 2018
12:00 Piast Bieruń - Górnik 09 2 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 03, 2018
Urania R.Śl. - Górnik MK 2 : 2
AKS Mikołów - LKS Ogrodnik 1 : 0
Wyzwolenie - MKS Iskra 1 : 4
LKS Studzienice - MKS Lędziny 2 : 6
Górnik 09 - LKS Łąka 4 : 0
Sokół Wola - Pogoń Imielin 1 : 2
Sparta Kat. - Piast Bieruń 1 : 1
nie, listopad 04, 2018
Fortuna Wyry - Podlesianka K. 3 : 8
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Piast Bieruń713:712
11 Sokół Wola819:1712
12 Górnik 09816:1512
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 Piast Bieruń1520:1819
11 LKS Studzienice1531:4317
12 Sokół Wola1530:3217
13 Górnik 091521:4112
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0975:260