GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Ogrodnik Cielmice - URANIA 2:1 (1:0) Drukuj
sobota, 13 kwiecień 2019
Historia po raz trzeci...
 
URANIA: Pardela, Rodasik, Gomola, R.Grzesik, Kokoszka (Kozłowski), Maciaszczyk, Bujny (Piecha), Zalewski, Henisz, Ogiński, Sroka
 
Sędzia główny: Krzysztof Postulka
Asystenci: Marek Król, Mateusz Pieprzyca
KS ŚZPN PodokręgZabrze
Urania Ruda Śląska uległa w wyjazdowym spotkaniu zespołowi Ogrodnika Cielmice 2:1 (1:0). Niestety historia powtórzyła się po raz trzeci i widać taki nasz los, że wyjazdy do Tychów przegrywamy w końcówce meczu. Kochłowiczanie doprowadzili do remisu po golu Sroku w 47 minucie a bramkę na wagę 3 punktów dla Ogrodnika stracili w 85 minucie gry.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Cyklon Rog.
Cyklon Rog.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 12, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Zagłębie II 3 : 3
11:00 Górnik MK - AKS Niwka 2 : 1
11:00 MKS Siem-ce - LKS Tęcza 1 : 2
11:00 Sparta Kat. - Orzeł Mokre 0 : 0
11:00 Naprzód Lipiny - Wawel Wirek 0 : 2
15:00 Cyklon Rog. - LKS Niwy 3 : 0
15:00 Górnik Piaski - LKS Źródło 0 : 3
15:00 Wojkowice - Podlesianka K. 1 : 1
nie, październik 13, 2019
15:00 Szczakowianka - Pogoń Imielin 8 : 2
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 05, 2019
Podlesianka K. - Górnik Piaski 8 : 0
LKS Źródło - Szczakowianka 1 : 6
Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny 2 : 1
Orzeł Mokre - MKS Siem-ce 2 : 5
AKS Niwka - Cyklon Rog. 4 : 4
LKS Niwy - Urania R.Śl. 5 : 0
Wawel Wirek - Sparta Kat. 1 : 0
nie, październik 06, 2019
Zagłębie II - Wojkowice 1 : 4
LKS Tęcza - Górnik MK 1 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
LKS Niwy621:715
4 Urania R.Śl.619:1113
Górnik MK618:913
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek612:712
AKS Niwka615:910
Pogoń Imielin59:79
10 Cyklon Rog.610:48
11 Naprzód Lipiny57:107
12 Sparta Kat.613:97
13 Wojkowice48:77
14 Zagłębie II49:76
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre610:243
17 LKS Źródło55:132
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1149:830
LKS Tęcza1126:1425
Podlesianka K.1129:1224
Wojkowice1129:1521
Cyklon Rog.1124:1221
Górnik MK1126:1920
LKS Niwy1126:1918
Pogoń Imielin1122:2318
Wawel Wirek1117:2016
10 Sparta Kat.1120:1816
11 Urania R.Śl.1124:2914
12 AKS Niwka1121:1714
13 Zagłębie II1127:3213
14 Naprzód Lipiny1116:2611
15 MKS Siem-ce1123:2610
16 LKS Źródło1115:267
17 Orzeł Mokre1112:404
18 Górnik Piaski117:570
  MF/AP
Szczakowianka518:215
Wojkowice721:814
Cyklon Rog.514:813
Podlesianka K.613:712
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK58:107
10 MKS Siem-ce512:106
11 LKS Źródło610:135
12 AKS Niwka56:84
13 Wawel Wirek55:134
14 Naprzód Lipiny69:164
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski63:360