GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych 13.04 - 16.04 Drukuj
¶roda, 17 kwiecień 2019
Slavia Ruda ¦l±ska - URANIA 0:3 (D1)
Orlik Ruda ¦l±ska - URANIA II 2:3 (D2)
Podlesianka Katowice - URANIA 8:1 (C1)
URANIA - GKS Katowice 0:0 (D2)
Górnik 09 Mysłowice - URANIA 5:11 (E1)
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
¶ro, 28 sie 2019 17:30 
Liga Okręgowa 2019/2020
LKS ¬ródło
LKS ¬ródło
: Urania R.¦l.
Urania R.¦l.

Bież±ca kolejka - V Liga
¶ro, sierpień 28, 2019
17:30 Zagłębie II - Naprzód Lipiny :
17:30 Szczakowianka - Sparta Kat. :
17:30 Górnik Piaski - MKS Siem-ce :
17:30 Wojkowice - Górnik MK :
17:30 Podlesianka K. - Cyklon Rog. :
17:30 LKS ¬ródło - Urania R.¦l. :
17:30 Pogoń Imielin - LKS Niwy :
17:30 Wawel Wirek - AKS Niwka :
17:30 Orzeł Mokre - LKS Tęcza :
Ostatnia kolejka - V liga
pi±, sierpień 23, 2019
MKS Siem-ce - Szczakowianka 1 : 4
sob, sierpień 24, 2019
Urania R.¦l. - Podlesianka K. 0 : 4
Górnik MK - Górnik Piaski 7 : 2
Sparta Kat. - Naprzód Lipiny 2 : 2
Orzeł Mokre - Zagłębie II 2 : 8
LKS Niwy - LKS ¬ródło 4 : 1
Cyklon Rog. - Wojkowice 1 : 1
AKS Niwka - Pogoń Imielin 2 : 1
nie, sierpień 25, 2019
LKS Tęcza - Wawel Wirek :
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.¦l.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS ¬ródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.¦l.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS ¬ródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.¦l.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS ¬ródło22:70