GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Sokół Wola - URANIA 1:2 (0:0) Drukuj
sobota, 25 maj 2019
Odrobione straty w Woli...
 
URANIA: Pardela, Rodasik, P.Grzesik, Krzywda, R.Grzesik ('Rotkegel), Nowak, Kokoszka ('Gomola), Seroka, Henisz , Ogiński , Sroka
Uranii Ruda ¦l±ska udało się odrobić straty w Woli - najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze w 52 minucie, następnie 10 minut póĽniej wyrównał Henisz a szalę zwycięstwa przechylił Ogiński. Kolejne spotkanie Uranii już na własnym boisku - 1 czerwca Kochłowiczanie podejm± Pogoń Imielin.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 24 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.¦l.
Urania R.¦l.
: Podlesianka K.
Podlesianka K.

Bież±ca kolejka - V Liga
pi±, sierpień 23, 2019
18:00 MKS Siem-ce - Szczakowianka 1 : 4
sob, sierpień 24, 2019
11:00 Urania R.¦l. - Podlesianka K. :
11:00 Górnik MK - Górnik Piaski :
11:00 Sparta Kat. - Naprzód Lipiny :
17:00 Orzeł Mokre - Zagłębie II :
17:00 LKS Niwy - LKS ¬ródło :
17:00 Cyklon Rog. - Wojkowice :
17:00 AKS Niwka - Pogoń Imielin :
nie, sierpień 25, 2019
16:00 LKS Tęcza - Wawel Wirek :
Ostatnia kolejka - V liga
¶ro, sierpień 14, 2019
Naprzód Lipiny - MKS Siem-ce 2 : 1
sob, sierpień 17, 2019
Górnik Piaski - Cyklon Rog. 1 : 3
LKS ¬ródło - AKS Niwka 1 : 1
Wawel Wirek - Orzeł Mokre 4 : 0
Szczakowianka - Górnik MK 6 : 0
Wojkowice - Urania R.¦l. 5 : 2
Podlesianka K. - LKS Niwy 2 : 1
Pogoń Imielin - LKS Tęcza 4 : 1
nie, sierpień 18, 2019
Zagłębie II - Sparta Kat. 2 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40