Łąka: Ochodek, Malarek, Kraus, Kowalczyk  , Misztal, Nowak, Leśko, Kryger, Jarczok , Klaja (’46 Kozik), Puchała

URANIA: Pardela (+90 Jasik), Seroka, P.Grzesik, Krzywda (‘6 Gomola) (’70 Sroka), R.Grzesik, Nowak, Zalewski , Kokoszka, Henisz   , Piecha, Ogiński  (’82 Rotkegel)

Sędzia główny: Szymon Grabara
Asystenci: Mariusz Ostrowski, Tomasz Faracik
KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec
Widzów: 100

Mecz z Łąką miał być z gatunku tych lekkich, łatwych i przyjemnych choć toczony w dużym upale w samo południe kibice nie mieli na co narzekać. Piąta minuta gry mogła już przynieść prowadzenie Kochłowiczanom – pięknie z piłką poszedł Henisz, wszedł w pole karne minął kilku obrońców jednak ostatecznie jego strzał został zablokowany. Co nie udało się Uranii, udało się gościom w 17 minucie gry – Kowalczyk widząc wysuniętego Pardelę posłał piłkę wysokim lobem wprost do siatki. Prowadzenie dość zaskakujące ale nie zraziło Kochłowiczan, którzy po prostu wiedzieli iż są w dniu dzisiejszym zdecydowanie lepsi. Udokumentować to udało się już w 28 minucie gdy to Henisz wykorzystał błąd obrony i idąc do końca za akcją strzelił obok bramkarza odbijając od słupka zdobył gola. Pięć minut później Kochłowiczanie byli już na prowadzeniu – ponownie błąd w obronie wykorzystuje Henisz i znów obok bramkarza gości tym razem jednak po krótkim rogu. W 41 minucie gry mieliśmy już 3:1 – wówczas to dość niespodziewanie piłka spadła pod nogi Zalewskiego ten wpierw ją przytrzymał ale później uderza zdobywając gola. Pomimo początkowych kłopotów udało się mimo wszystko Kochłowiczanom spokojnie przechylić szale na swoją korzyść i kontrolować grę. Drugą połowę gry lepiej rozpoczęła Urania, wpierw Henisz próbował powtórzyć wyczyn gości i przelobować bramkarza Łąki ale piłka poszybowała nad poprzeczką. Udało się dopiero w 67 minucie gdy to pięknie złożył się Ogiński i strzałem pod poprzeczkę dał czwartą bramkę. Dziesięć minut później znów pięknie wyszedł Ogiński, który dostał piłkę na wybiegu, przełożył ją między nogami a potem sprytnie pokonał bramkarza Łąki. W 80 minucie gry za błąd przy pierwszym golu w pełni zrehabilitował się Pardela dwukrotnie broniąc w sytuacji sam na sam. W końcowych minutach spotkania obydwie drużyny mogły jeszcze zdobyć gola – u nas Henisz obił poprzeczkę i słupek za jednym strzałem w odpowiedzi gości opieczętowali poprzeczkę. Mecz zakończył się więc dość wysokim zwycięstwem Uranii, która potwierdziła swój byt w klasie okręgowej na przyszły sezon.