GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Skład ligi na sezon 2019/2020 Drukuj
sobota, 15 czerwiec 2019
 Rozgrywki w lidze okręgowej sezonu 2018/2019 już za Nami. Wprawdzie pozostały jeszcze spotkania w klasie A ale tu już także nast±piły rozstrzygnięcia, wobec powyższego możemy już podać skład grupy katowicko-sosnowieckiej na sezon 2019/2020. Oczywi¶cie jest to grupa podana na podstawie aktualnych wyliczeń, czy co¶ się jeszcze zmieni przekonamy się przed startem rozgrywek.

Górnik Piaski (spadek z IV ligi)

Szczakowianka Jaworzno

Górnik Wojkowice

Tęcz Błędów

Zagłębie II Sosnowiec

AKS Górnik Niwka Sosnowiec

¬ródło Kromołów

Cyklon RogoĽnik

Niwy Brudzowice (awans z klasy A)

Podlesianka Katowice

MKS Siemianowiczanka

Pogoń Imielin

Sparta Katowice

URANIA RUDA ¦LˇSKA

Orzeł Mokre Mikołów

Górnik MK Katowice

Naprzód Lipiny

Wawel Wirek (awans z klasy A)
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 10 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.¦l.
Urania R.¦l.
: Górnik Piaski
Górnik Piaski

Bież±ca kolejka - V Liga
sob, sierpień 10, 2019
11:00 Urania R.¦l. - Górnik Piaski :
17:00 Wawel Wirek - Zagłębie II :
17:00 Orzeł Mokre - Pogoń Imielin :
17:00 LKS Tęcza - LKS ¬ródło :
17:00 AKS Niwka - Podlesianka K. :
17:00 LKS Niwy - Wojkowice :
17:00 Cyklon Rog. - Szczakowianka :
17:00 Górnik MK - Naprzód Lipiny :
17:00 MKS Siem-ce - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 08, 2019
Górnik MK - Urania R.¦l. 4 : 4
MKS Iskra - Wyzwolenie 3 : 2
LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 5
MKS Lędziny - LKS Studzienice 3 : 1
LKS Ł±ka - Górnik 09 3 : 1
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 3
Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 2
Podlesianka K. - Fortuna Wyry 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS ¬ródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.¦l.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00