GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Kadra jesień 2019 Drukuj
czwartek, 08 sierpień 2019
 Już w najbliższą sobotę ligowa inauguracja w lidze okręgowej, pora więc przedstawić kadrę na rundę jesienną:

BARCIAGA, BUJNY, BYWALEC AREK, CIEŚLIK, GOMOLA, GONDEK, GRZESIK P., GRZESIK R., GRZYWA, JASIK, KOKOSZKA, KRAWCZYK AREK, NOWAK, OGIŃSKI DAWID, OGIŃSKI KAMIL, PARDELA, PIECHA, PETERKO ROBERT, RODASIK, SEROKA, SROKA, SZWEDA, WYPIÓR, ZALEWSKI, ZIĘCIK MICHAŁ.

 

Warto zwrócić uwagę na dwa nazwiska – pierwszy to Robert Peterko, który w minionym sezonie reprezentował barwy i strzelał dużo bramek dla Polonii Marklowice wystepującej w grupie III ligi okręgowej. Warto również zwrócić uwagę na powrót Michała Zięcika, którego doświadczenie na pewno się przyda.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 24 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Podlesianka K.
Podlesianka K.

Bieżąca kolejka - V Liga
pią, sierpień 23, 2019
18:00 MKS Siem-ce - Szczakowianka :
sob, sierpień 24, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Podlesianka K. :
11:00 Górnik MK - Górnik Piaski :
11:00 Sparta Kat. - Naprzód Lipiny :
17:00 Orzeł Mokre - Zagłębie II :
17:00 LKS Niwy - LKS Źródło :
17:00 Cyklon Rog. - Wojkowice :
17:00 AKS Niwka - Pogoń Imielin :
nie, sierpień 25, 2019
16:00 LKS Tęcza - Wawel Wirek :
Ostatnia kolejka - V liga
śro, sierpień 14, 2019
Naprzód Lipiny - MKS Siem-ce 2 : 1
sob, sierpień 17, 2019
Górnik Piaski - Cyklon Rog. 1 : 3
LKS Źródło - AKS Niwka 1 : 1
Wawel Wirek - Orzeł Mokre 4 : 0
Szczakowianka - Górnik MK 6 : 0
Wojkowice - Urania R.Śl. 5 : 2
Podlesianka K. - LKS Niwy 2 : 1
Pogoń Imielin - LKS Tęcza 4 : 1
nie, sierpień 18, 2019
Zagłębie II - Sparta Kat. 2 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce11:20
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Szczakowianka27:06
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 Zagłębie II23:80
15 MKS Siem-ce22:40
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Sparta Kat.25:36
Szczakowianka11:03
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40