GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych 11-17.09 Drukuj
czwartek, 19 wrzesień 2019
 URANIA - Orzeł Mokre 7:2 (B1)
(Nimptszke 3, Pyrkosz 2, Doliszniak, Czupała)
 Podlesianka Katowice - URANIA 3:0 (B1)
 
URANIA - Wawel Wirek 3:6 (C2)
(Podżorski 2, GwóĽdĽ)
¦l±sk ¦więtochłowice - URANIA 3:0 (C2)
 
Sprint Katowice - URANIA 2:0 (D1 - V liga)
URANIA -Podlesianka Katowice 0:10 (D1 - VI liga)
 
MKS Mysłowice - URANIA 2:1 (D2)
(Szkudlarski)
 
Stadion II ¦l±ski Chorzów - UANIA 19:0 (E1)
URANIA - Gieksa III Katowice 1:19 (E1)
(Gielza)
 
URANIA - Gruwnald Ruda ¦l±ska 4:11 (E2)
(Paprotny 2, Mizgała)
 Pogoń Ruda ¦l±ska - URANIA 2:9 (E2)
(Dziubiński 2, Mizgała 2, Opiłka 2, Paprotny, Skowron, Bielecki)
 
 
 
 
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 21 mar 2020 15:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Górnik Piaski
Górnik Piaski
: Urania R.¦l.
Urania R.¦l.
Bież±ca kolejka - V Liga
sob, listopad 23, 2019
11:00 Sparta Kat. - Górnik MK 2 : 1
11:00 LKS ¬ródło - Orzeł Mokre 6 : 1
13:30 MKS Siem-ce - Zagłębie II 3 : 1
13:30 Naprzód Lipiny - Cyklon Rog. 1 : 5
13:30 Szczakowianka - Urania R.¦l. 9 : 0
13:30 Górnik Piaski - LKS Niwy 2 : 10
13:30 Wojkowice - AKS Niwka 2 : 1
13:30 Podlesianka K. - LKS Tęcza 3 : 0
13:30 Pogoń Imielin - Wawel Wirek 1 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 16, 2019
Urania R.¦l. - Naprzód Lipiny 4 : 2
Górnik MK - MKS Siem-ce 0 : 1
Wawel Wirek - LKS ¬ródło 1 : 1
Orzeł Mokre - Podlesianka K. 0 : 8
AKS Niwka - Górnik Piaski 5 : 0
LKS Niwy - Szczakowianka 2 : 3
Cyklon Rog. - Sparta Kat. 2 : 1
nie, listopad 17, 2019
Zagłębie II - Pogoń Imielin 6 : 1
LKS Tęcza - Wojkowice 2 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341