GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych 11-17.09 Drukuj
czwartek, 19 wrzesień 2019
 URANIA - Orzeł Mokre 7:2 (B1)
(Nimptszke 3, Pyrkosz 2, Doliszniak, Czupała)
 Podlesianka Katowice - URANIA 3:0 (B1)
 
URANIA - Wawel Wirek 3:6 (C2)
(Podżorski 2, Gwóźdź)
Śląsk Świętochłowice - URANIA 3:0 (C2)
 
Sprint Katowice - URANIA 2:0 (D1 - V liga)
URANIA -Podlesianka Katowice 0:10 (D1 - VI liga)
 
MKS Mysłowice - URANIA 2:1 (D2)
(Szkudlarski)
 
Stadion II Śląski Chorzów - UANIA 19:0 (E1)
URANIA - Gieksa III Katowice 1:19 (E1)
(Gielza)
 
URANIA - Gruwnald Ruda Śląska 4:11 (E2)
(Paprotny 2, Mizgała)
 Pogoń Ruda Śląska - URANIA 2:9 (E2)
(Dziubiński 2, Mizgała 2, Opiłka 2, Paprotny, Skowron, Bielecki)
 
 
 
 
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 26 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Górnik MK
Górnik MK
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Cyklon Rog. 0 : 5
15:00 LKS Źródło - Wojkowice 0 : 3
15:00 Pogoń Imielin - Górnik Piaski 1 : 0
15:00 Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny 0 : 3
15:00 AKS Niwka - MKS Siem-ce 5 : 1
15:00 LKS Niwy - Górnik MK 2 : 1
15:15 Wawel Wirek - Szczakowianka 1 : 4
nie, październik 20, 2019
11:00 Zagłębie II - Podlesianka K. 2 : 1
15:00 LKS Tęcza - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2019
Urania R.Śl. - Zagłębie II 3 : 3
Górnik MK - AKS Niwka 2 : 1
MKS Siem-ce - LKS Tęcza 1 : 2
Sparta Kat. - Orzeł Mokre 0 : 0
Naprzód Lipiny - Wawel Wirek 0 : 2
Cyklon Rog. - LKS Niwy 3 : 0
Górnik Piaski - LKS Źródło 0 : 3
Wojkowice - Podlesianka K. 1 : 1
nie, październik 13, 2019
Szczakowianka - Pogoń Imielin 8 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370