GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Relacje arrow Tęcza Błędów - URANIA 5:2 (2:2)
Tęcza Błędów - URANIA 5:2 (2:2) Drukuj
sobota, 21 wrzesień 2019

Bez niespodzianki, choć była w zasięgu...

 

Tęcza: Suchocki, Majewski , Bugaj (’45 Wrzał-Kosowski ), Dudek, Kowalczyk  (’88 Szatan), Mroczek, Paździor (’75 Gwiazda ), Płatek, Żmuda (’60 Rasała), Cieślik (’80 Kujawa), Głowa

 

URANIA: Pardela, Gomola (’46 K.Ogiński), R.Grzesik, Wypiór, Krawczyk, Nowak, Kokoszka, Seroka (2x ), Piecha (’85 Halusa), Barciaga (’70 Gondek), Bujny

 

Sędzia główny: Marcin Pazera
Asystenci: Łukasz Jabłoński, Cezary Pradela
KS ŚZPN Podokręg Częstochowa
Nie było niespodzianki w wyjazdowym meczu z Tęcza Błędów – zwycięstwo odnieśli gospodarze, choć Kochłowiczanie znów postawili się faworytowi i mimo szybko zdobytej bramki przez Tęczę to po golach Piechy w 17 minucie i Bujnego w 23 to Urania była na prowadzeniu. Niestety gola do szatni wbili jeszcze gospodarze i w drugiej połowie poszli już za ciosem. Przy stanie 4:2, drugą żółtą kartką ukarany został Seroka i w doliczonym czasie gry Tęcza ustaliła wynik spotkania na 5:2.
 
wstecz   dalej »
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370