GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych 21-25.09 Drukuj
¶roda, 25 wrzesień 2019
 URANIA - Kolejarz Katowice 1:5 (B1)
(Halusa)
 
URANIA - Pogoń II Imielin 2:3 (C2)
(Kura, Lis)
 
URANIA - Wawel Wirek 2:1 (D1 - IV liga)
(Wraniec, Sidor)
 
Józefka Chorzów - URANIA 16:0 (E1 - VI liga)
 
URANIA - AKS Mikołów (E2)
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 23 lis 2019 13:30 
Liga Okręgowa 2019/2020
Szczakowianka
Szczakowianka
: Urania R.¦l.
Urania R.¦l.

Bież±ca kolejka - V Liga
sob, listopad 23, 2019
11:00 Sparta Kat. - Górnik MK :
11:00 LKS ¬ródło - Orzeł Mokre :
13:30 MKS Siem-ce - Zagłębie II :
13:30 Naprzód Lipiny - Cyklon Rog. :
13:30 Szczakowianka - Urania R.¦l. :
13:30 Górnik Piaski - LKS Niwy :
13:30 Wojkowice - AKS Niwka :
13:30 Podlesianka K. - LKS Tęcza :
13:30 Pogoń Imielin - Wawel Wirek :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 16, 2019
Urania R.¦l. - Naprzód Lipiny 4 : 2
Górnik MK - MKS Siem-ce 0 : 1
Wawel Wirek - LKS ¬ródło 1 : 1
Orzeł Mokre - Podlesianka K. 0 : 8
AKS Niwka - Górnik Piaski 5 : 0
LKS Niwy - Szczakowianka 2 : 3
Cyklon Rog. - Sparta Kat. 2 : 1
nie, listopad 17, 2019
Zagłębie II - Pogoń Imielin 6 : 1
LKS Tęcza - Wojkowice 2 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281