GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Slavia II Ruda ¦l±ska - URANIA II 1:0 (0:0) Drukuj
niedziela, 05 czerwiec 2011

Urania II Ruda ¦l±ska uległa w derbowym pojedynku rezerwom Slavii II 1:0 (0:0) zachowuj±c już tylko bardzo teoretyczne szanse na powrót do klasy A. 

URANIA: Koperniak, Małaczyńcki, Gnyza, Steuer, Horbaczewski, Skalski ('55 Kania), Lenkiewicz, Wandziura ('40 Gajda), Kowalski, Podstawski ('75 Pawlik), Klimoszek.

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 21 wrz 2019 16:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
LKS Tęcza
LKS Tęcza
: Urania R.¦l.
Urania R.¦l.

Bież±ca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 21, 2019
15:15 Wawel Wirek - Górnik MK :
16:00 Wojkowice - Szczakowianka :
16:00 Podlesianka K. - Naprzód Lipiny :
16:00 LKS ¬ródło - Sparta Kat. :
16:00 Pogoń Imielin - MKS Siem-ce :
16:00 Orzeł Mokre - Cyklon Rog. :
16:00 LKS Tęcza - Urania R.¦l. :
16:00 AKS Niwka - LKS Niwy :
nie, wrzesień 22, 2019
11:00 Zagłębie II - Górnik Piaski :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 14, 2019
Urania R.¦l. - Orzeł Mokre 6 : 1
Górnik MK - Pogoń Imielin 1 : 2
Sparta Kat. - Podlesianka K. 2 : 2
Naprzód Lipiny - Wojkowice 3 : 1
LKS Niwy - LKS Tęcza 3 : 1
AKS Niwka - Zagłębie II 1 : 2
Cyklon Rog. - Wawel Wirek 5 : 0
Szczakowianka - Górnik Piaski 7 : 0
MKS Siem-ce - LKS ¬ródło 3 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140