GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Ostoja - URANIA 2:3
sobota, 22 lipiec 2017
W swoim drugim sparingu Urania pokonała na wyjeździe Ostoję Żelisławice 2:3.
 
Górnik MK Katowice - URANIA 6:4
sobota, 15 lipiec 2017
W pierwszym spotkaniu sparingowym Urania uległa Górnikowi MK Katowice 4:6.
 
Plan sparingów
wtorek, 11 lipiec 2017
 Wiemy już, iż Urania zainguruje rozgrywki 12 sierpnia przedstawiamy więc jeszcze plan gier sparingowych przez sezonem 2017/2018.
 15.07 URANIA - Górnik MK Katowice
22.07 URANIA - Ostoja Zelisławice
 26.07 URANIA - Slavia Ruda Śląska
29.07 URANIA - AKS Mikołów
05.08 URANIA - LKS Goczałkowice
 
Terminarz grupy I ZINA Liga Okręgowa
wtorek, 11 lipiec 2017
 W dniu dzisiejszym podczas zebrania przedstawicieli Klubów Ligi Okręgowej podano terminarz grupy I na rundę jesienną sezonu 2017/2018. Nie będzie dość niefortunnych terminów spotkań w środku tygodnia, rozgrywki Urania zainuguruje na własnym boisku meczem z Krupińskim Suszec 12 sierpnia a zakończy 18 listopada mecz w Woli. Poniżej plan gier Uranii w rundzie jesiennej.
Czytaj całość...
 
A jednak roszady...
środa, 05 lipiec 2017
 Nie wszystko ŚZPN ułożył tak jak wydawać by się mogło najprościej i najlepiej stąd mamy taki a nie inny skład grupy I na sezon 2017/2018. Dość zaskakujące są braki rezerw chorzowskiego Ruchu a mamy rezerwy katowickiej Gieksy, no i przede wszystkim niespodzianka in minus w sąsiedniej II grupie wylądowała rudzka Slavia. Nam "dołożono zaś odległe wyjazdy do Suszca czy Woli. Skład I grupy prezentujemy poniżej:
Czytaj całość...
 
Podsumowanie na spokojnie...
wtorek, 04 lipiec 2017
 Już ponad dwa tygodnie minęły od zakończenia sezonu 2016/2017 można więc już spokojniejszym okiem podsumować miniony sezon.
Czytaj całość...
 
URANIA - Unia Kosztowy 0:2 (0:0)
sobota, 17 czerwiec 2017

Ujmy nie było...

 

Unia: P.Adamek, J.Adamek , Krawczyk, Fahrenholt, Jaromin (’81 Kocurek), Gadaj (’89 Hamerski), Iwan, Jikia, Wolny , Grolik, Demitraszek

 

URANIA: Pardela, M.Krzywda (’76 Solorz), Cieślik, P.Grzesik, Gabryś, Henisz, Skudlik , Mzyk, Kornas , Zalewski (’58 Skorupa), Kot

 

Sędzia główny: Zbigniew Szymanek
Asystenci: Rafał Benke, Mariusz Szymanek

KS ŚZPN Podokręg Katowice

Widzów: 120.
Czytaj całość...
 
Zakończenie o 11-tej
piątek, 16 czerwiec 2017
 Minął nam sezon 2016/2017, pozostał jego ostatni mocny akcent - Urania Ruda Śląska w najbliższą sobotę podejmie v-ce lidera rozgrywek - Unię Kosztowy. Na wstępie jeszcze raz podkreślmy mecz zostanie rozegrany o tradycyjnej godzinie czyli o 11:00.
Czytaj całość...
 
LKS Goczałkowice - URANIA 4:2
sobota, 10 czerwiec 2017

Porażka z Mistrzem grupy...

 

URANIA: Pardela, Bujny ('60 Piecha), Cieślik, P.Grzesik, Henisz, Kornas ('65 R.Grzesik), Kot ('77 Solorz), M.Krzywda , Mzyk, Skudlik ('75 Skorupa), Zalewski

 Sędzia główny: Maciej Jankowski (Bytom)

Czytaj całość...
 
Starcie z świeżo upieczonym IV-ligowcem
piątek, 09 czerwiec 2017
 Przed nami już tylko dwie kolejki do zakończenia sezonu 2016/2017 i na deser można by rzec wisienka na torcie czyli mecz wyjazdowy z świeżo upieczonym IV-ligowcem a tydzień później podejmiemy v-ce lidera na własnym boisku.
Czytaj całość...
 
Zmiana godziny meczu z Kosztowami
piątek, 09 czerwiec 2017
 W związku z faktem, iż zarówno drużyna Uranii Ruda Śląska jak i Unii Kosztowy nie są "zagrożone" spadkiem czy też awansem, mecz pomiędzy tymi drużynami rozegrany zostanie 17 czerwca o godzinie 11:00.
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 1089
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, czerwiec 17, 2017
11:00 Urania R.Śl. - Unia Kosztowy 0 : 2
16:00 Sparta Kat. - LKS Goczałkow. 3 : 5
17:00 JUW-e Jarosz. - Grunwald R.Śl. 0 : 3
17:00 Tempo - Pogoń Imielin 4 : 7
17:00 AKS Mikołów - LKS Łąka 5 : 1
17:00 Podlesianka K. - Wawel Wirek 3 : 1
17:00 Pogoń R.Śl. - Piast Bieruń 0 : 1
17:00 ZET Tychy - GTS Bojszowy 4 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 10, 2017
Unia Kosztowy - Tempo 3 : 0
GTS Bojszowy - AKS Mikołów 1 : 2
Pogoń Imielin - ZET Tychy 4 : 2
LKS Goczałkow. - Urania R.Śl. 4 : 2
Grunwald R.Śl. - Sparta Kat. 3 : 2
Piast Bieruń - JUW-e Jarosz. 4 : 0
Wawel Wirek - Pogoń R.Śl. 1 : 1
LKS Łąka - Podlesianka K. 1 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Goczałkow.1552:1043
Wawel Wirek1530:1830
Grunwald R.Śl.1538:2329
Unia Kosztowy1538:1728
5 Urania R.Śl.1533:2228
Pogoń Imielin1529:1928
AKS Mikołów1527:1427
Sparta Kat.1530:2026
LKS Łąka1535:2626
10 Podlesianka K.1534:1626
11 Piast Bieruń1528:2221
12 Pogoń R.Śl.1519:2117
13 Tempo1533:4816
14 ZET Tychy1523:3416
15 GTS Bojszowy1517:3316
16 JUW-e Jarosz.1515:3711
  MF/AP
LKS Goczałkow.3089:3475
Unia Kosztowy3073:3363
Pogoń Imielin3068:3460
Grunwald R.Śl.3068:4158
5 Urania R.Śl.3059:4952
LKS Łąka3070:5250
Wawel Wirek3053:4349
Podlesianka K.3058:4248
AKS Mikołów3042:4145
10 Sparta Kat.3050:5739
11 Piast Bieruń3045:5238
12 Pogoń R.Śl.3032:4230
13 ZET Tychy3045:7028
14 Tempo3048:8122
15 GTS Bojszowy3032:9016
16 JUW-e Jarosz.3029:10016
  MF/AP
Unia Kosztowy1535:1635
LKS Goczałkow.1537:2432
Pogoń Imielin1539:1532
Grunwald R.Śl.1530:1829
LKS Łąka1535:2624
6 Urania R.Śl.1526:2724
Podlesianka K.1524:2622
Wawel Wirek1523:2519
AKS Mikołów1515:2718
10 Piast Bieruń1517:3017
11 Sparta Kat.1520:3713
12 Pogoń R.Śl.1513:2113
13 ZET Tychy1522:3612
14 Tempo1515:336
15 JUW-e Jarosz.1514:635
16 GTS Bojszowy1515:570