GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Podsumowanie VIII kolejki
poniedziałek, 23 wrzesień 2019

 Zbliżamy się do półmetka rundy jesiennej – za Nami 8 kolejek a po raz kolejny Szczakowianka Jaworzno udowodniła, że dystansuje pozostałe zespoły wygrywając spokojnie na wyjeździe z Górnikiem Wojkowice 3:0

Czytaj całość...
 
Tęcza Błędów - URANIA 5:2 (2:2)
sobota, 21 wrzesień 2019

Bez niespodzianki, choć była w zasięgu...

 

Tęcza: Suchocki, Majewski , Bugaj (’45 Wrzał-Kosowski ), Dudek, Kowalczyk  (’88 Szatan), Mroczek, Paździor (’75 Gwiazda ), Płatek, Żmuda (’60 Rasała), Cieślik (’80 Kujawa), Głowa

 

URANIA: Pardela, Gomola (’46 K.Ogiński), R.Grzesik, Wypiór, Krawczyk, Nowak, Kokoszka, Seroka (2x ), Piecha (’85 Halusa), Barciaga (’70 Gondek), Bujny

 

Sędzia główny: Marcin Pazera
Asystenci: Łukasz Jabłoński, Cezary Pradela
KS ŚZPN Podokręg Częstochowa
Czytaj całość...
 
Sprawić niespodziankę...
czwartek, 19 wrzesień 2019
 O ile przed tygodniem Uranię stawialiśmy w roli faworyta potyczki o tyle tym razem to gospodarze sobotniego meczu będą faworytem.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 11-17.09
czwartek, 19 wrzesień 2019
 URANIA - Orzeł Mokre 7:2 (B1)
(Nimptszke 3, Pyrkosz 2, Doliszniak, Czupała)
 Podlesianka Katowice - URANIA 3:0 (B1)
 
URANIA - Wawel Wirek 3:6 (C2)
(Podżorski 2, Gwóźdź)
Śląsk Świętochłowice - URANIA 3:0 (C2)
 
Sprint Katowice - URANIA 2:0 (D1 - V liga)
URANIA -Podlesianka Katowice 0:10 (D1 - VI liga)
 
MKS Mysłowice - URANIA 2:1 (D2)
(Szkudlarski)
 
Stadion II Śląski Chorzów - UANIA 19:0 (E1)
URANIA - Gieksa III Katowice 1:19 (E1)
(Gielza)
 
URANIA - Gruwnald Ruda Śląska 4:11 (E2)
(Paprotny 2, Mizgała)
 Pogoń Ruda Śląska - URANIA 2:9 (E2)
(Dziubiński 2, Mizgała 2, Opiłka 2, Paprotny, Skowron, Bielecki)
 
 
 
 
 
Podsumowanie VII kolejki
poniedziałek, 16 wrzesień 2019
 Za Nami już siedem kolejek w Naszej grupie, na czele niezmiennie Szczakowianka Jaworzno choć tym razem nie obyło się bez niespodzianek.
Czytaj całość...
 
URANIA - Orzeł Mokre - statystycznie
poniedziałek, 16 wrzesień 2019
 URANIA
Orzeł Mokre
Bramki
6
1
Strzały celne
8
2
Strzały niecelne
4
6
Rzuty wolne
10
16
Rzuty rożne
7
2
 
URANIA - Orzeł Mokre Mikołów 6:1
sobota, 14 wrzesień 2019

„Alba Show”

 

Orzeł: Bednarczyk, Kucharczyk, Szary (’32 Nimyjski), Grogor, Frankowski , Nogal, Kulisa, Widera , Michalski , Woźniak, Banaś

 

URANIA: Pardela, R.Grzesik , Gomola, Cieślik , Kokoszka, Nowak , Krawczyk (’83 Bywalec) (’89 Gondek), Zalewski (’78 Piecha), Seroka, Bujny     , D.Ogiński (’75 Barciaga)

                       

Sędzia główny: Jakub Majcherczyk
Asystenci: Angelika Gębka, Tomasz Faracik
KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec

Widzów: 120

Czytaj całość...
 
Z innym pobliskim rywalem...
piątek, 13 wrzesień 2019
 Po porażce w derbach czeka Nas teoretycznie łatwiejsze spotkanie – do Kochłowic przyjeżdża inny rywal z niedaleka – Orzeł Mokre Mikołów.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 7-10.09
wtorek, 10 wrzesień 2019

 Śląsk Świętochłowice - URANIA 2:2 (B1)
(Szydłowski, Godlewski)

URANIA - APN Siemianowice Śląskie 1:4 (D1 - V liga)
(Sidor)
Wawel Wirek - URANIA 3:5 (D1 - V liga)

URANIA - UKS II Szopienice 2:2 (D1 - VI liga)
(Gwóźdź, Lipiński)

URANIA - Slavia Ruda Śląska 12:4 (E1)

URANIA - Grunwald Ruda Śląska 4:11 (E2)

 
Wawel Wirek - URANIA - statystycznie
sobota, 07 wrzesień 2019
 Wawel Wirek
URANIA
Bramki
20
Strzały celne
6
3
Strzały niecelne
4
3
Rzuty wolne
13
15
Rzuty rożne
11
6
 
Wawel Wirek - URANIA 2:0 (1:0)
sobota, 07 wrzesień 2019

Wawel lepszy na boisku, Urania na trybunach...

 

URANIA: Pardela, P.Grzesik, R.Grzesik (’86 Grzywa), Gomola, Kokoszka, Nowak, Seroka (’73 Ogiński), Zalewski, Bujny, Zięcik (’69 Piecha)

 

Sędzia główny: Jacek Klica
Asystenci: Jakub Kołodziejczyk, Sławomir Sobiesiak
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 1403
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 wrz 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: AKS Niwka
AKS Niwka

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 28, 2019
11:00 Urania R.Śl. - AKS Niwka :
11:00 Górnik MK - Orzeł Mokre :
11:00 Sparta Kat. - Pogoń Imielin :
11:00 Naprzód Lipiny - LKS Źródło :
11:00 Górnik Piaski - Wojkowice :
15:30 LKS Niwy - Zagłębie II :
15:30 MKS Siem-ce - Wawel Wirek :
nie, wrzesień 29, 2019
15:00 Cyklon Rog. - LKS Tęcza :
15:30 Szczakowianka - Podlesianka K. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 21, 2019
Wawel Wirek - Górnik MK 0 : 3
Wojkowice - Szczakowianka 0 : 3
Podlesianka K. - Naprzód Lipiny 2 : 1
LKS Źródło - Sparta Kat. 1 : 2
Orzeł Mokre - Cyklon Rog. 2 : 3
LKS Tęcza - Urania R.Śl. 5 : 2
AKS Niwka - LKS Niwy 3 : 0
nie, wrzesień 22, 2019
Zagłębie II - Górnik Piaski 3 : 0
Pogoń Imielin - MKS Siem-ce 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.Śl.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140