GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Po prostu wygrać...
czwartek, 31 marzec 2011

Mimo, iż pierwszy mecz wiosenny zremisowaliśmy dość szczęśliwie w samej końcówce spotkania, pozostał pewien niedosyt. Okazja by się „nasycić” w pełni nadarza się już w najbliższą sobotę – 2 kwietnia, do Kochłowic przyjeżdża Orzeł z Nakła Śląskiego. 

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XVI kolejki spotkań
poniedziałek, 28 marzec 2011

Pierwsza kolejka rundy wiosennej sezonu 2010/2011 za Nami, jak można było przypuszczać już na inaugurację mieliśmy kilka ciekawych rezultatów. 

Czytaj całość...
 
URANIA - Gazobudowa 1:1 (0:1)
sobota, 26 marzec 2011

„Wydrapany” remis w debiucie trenera Malujdy...



Gazobudowa: Kałka, Miękus , Kocyba, Szymczak , Andrecki, Walczyk, Jurecki, Groborz, Zalewski, Sikorski, Kowaski.

URANIA: Pardela, Piszczatowski, Baran , Małaczyński, Stefanowski (’78 Wojciuch), Grzesik , Mikusz, Spiolek (’46 Stawowy), Bujny (’46 Oczko), Dykta, Wróblewski.
Czytaj całość...
 
Dobrze zacząć
czwartek, 24 marzec 2011

 W końcu po kilkumiesięcznej już przerwie na boiska ligi okręgowej powracają zawodnicy z Podokręgu Katowice. Wśród nich oczywiście zawodnicy Uranii Ruda Śląska, którzy w debiucie trenerskim trenera Malujdy zmierzą się z Gazobudową Zabrze.

Czytaj całość...
 
Czyja będzie wiosna ?
poniedziałek, 21 marzec 2011

Dziś pierwszy dzień wiosny, w miniony weekend grała już nawet III liga na  Śląsku a kilka regionów Polski mają już nawet wiosenną inaugurację w lidze okręgowej (m.in. opolskie) za sobą. W Podokręgu Katowice mieliśmy ponowny atak zimy i inauguracje dopiero przed sobą. Liga ma ruszyć planowo w najbliższy weekend a my w pierwszy dzień wiosny zastanowimy się (nieco z przymrużeniem oka) kto ma szanse zdobyć tytuł mistrzowski w grupie IV.

Czytaj całość...
 
Lepsi od czwartoligowców
środa, 16 marzec 2011

 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania pokonała IV-ligowy zespół Carbo Gliwice 4:1 (2:0)

Czytaj całość...
 
Zwyciężyli Wilków
sobota, 12 marzec 2011

 Urania Ruda Śląska w swoim kolejnym sparingu pokonała na sztucznej nawierzchni w Nowym Bytomiu A-klasowy zespół Wilki Wilcza 4:1 (1:1).

Czytaj całość...
 
Wygrany wieczorny sparing
czwartek, 10 marzec 2011

W dniu wczorajszym o godzinie 20:00 na boisku w Chorzowie, Urania Ruda Śląska zmierzyła się z zespołem Stadionu Śląskiego i ostatecznie po obfitującym w bramki meczu Kochłowiczanie zwyciężyli 5:4.

Czytaj całość...
 
Młodzież + doświadczenie zdało egzamin
sobota, 05 marzec 2011
 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania Ruda Śląska pokonała zespół z grupy III ligi okręgowej - LKS Jejkowice 2:0 (0:0).
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 71 72 73 74 75 76 77 78 79 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1093 - 1101 z 1101
Nabór 2017

Ogłaszamy nabór do wszystkich
grup młodzieżowych
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Wszelkie informacje można
uzyskać pod nr telefonu:

509 721 538
oraz
32 242 89 39

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 26 sie 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Grunwald R.Śl.
Grunwald R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 19, 2017
10:00 Urania R.Śl. - Pogoń R.Śl. 2 : 0
17:00 Piast Bieruń - Wawel Wirek :
17:00 Sparta Kat. - Górnik 09 :
17:00 Sokół Wola - Podlesianka K. :
17:00 Krupiński - Pogoń Imielin :
17:00 AKS Mikołów - LKS Ogrodnik :
17:00 Unia Kosztowy - MKS Iskra :
nie, sierpień 20, 2017
11:00 Grunwald R.Śl. - LKS Łąka :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, sierpień 12, 2017
Urania R.Śl. - Krupiński 7 : 1
Unia Kosztowy - Piast Bieruń 2 : 1
MKS Iskra - AKS Mikołów 1 : 5
LKS Ogrodnik - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
Podlesianka K. - Sparta Kat. 4 : 4
Górnik 09 - Wawel Wirek 1 : 1
LKS Łąka - Pogoń R.Śl. 4 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.29:16
LKS Łąka14:13
LKS Ogrodnik13:03
Unia Kosztowy12:13
Podlesianka K.14:41
Pogoń Imielin12:21
Górnik 0911:11
AKS Mikołów00:00
Grunwald R.Śl.00:00
Krupiński00:00
Piast Bieruń00:00
Pogoń R.Śl.00:00
Sokół Wola00:00
Sparta Kat.00:00
Wawel Wirek00:00
16 MKS Iskra11:50
  MF/AP
1 Urania R.Śl.29:16
AKS Mikołów15:13
LKS Łąka14:13
LKS Ogrodnik13:03
Unia Kosztowy12:13
Podlesianka K.14:41
Sparta Kat.14:41
Pogoń Imielin12:21
Sokół Wola12:21
10 Górnik 0911:11
Wawel Wirek11:11
12 Piast Bieruń11:20
13 MKS Iskra11:50
14 Pogoń R.Śl.21:60
15 Krupiński11:70
16 Grunwald R.Śl.10:30
  MF/AP
AKS Mikołów15:13
Sparta Kat.14:41
Sokół Wola12:21
Wawel Wirek11:11
Górnik 0900:00
LKS Ogrodnik00:00
LKS Łąka00:00
MKS Iskra00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Unia Kosztowy00:00
Urania R.Śl.00:00
13 Piast Bieruń11:20
14 Krupiński11:70
15 Grunwald R.Śl.10:30
16 Pogoń R.Śl.21:60