GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Slavia II Ruda Śląska - URANIA II 1:0 (0:0)
niedziela, 05 czerwiec 2011

Urania II Ruda Śląska uległa w derbowym pojedynku rezerwom Slavii II 1:0 (0:0) zachowując już tylko bardzo teoretyczne szanse na powrót do klasy A. 

Czytaj całość...
 
Ruch II Radzionków - URANIA 0:3 (0:2)
niedziela, 05 czerwiec 2011

Zwycięstwo w upale...

URANIA: Rybczyński, Cieślik, Baran, Grzesik, Zareba, Mikusz , Stefanowski, Wróblewski ('65 Piszczatowski), Stawowy ('50 Miszka), Bujny ('82 Michalski), Dykta   ('50 Oczko).

Czytaj całość...
 
Waleczna niedziela...
sobota, 04 czerwiec 2011

Tym razem w niedzielę o godzinie 11:00 obydwie seniorskie drużyny wyjdą na boiska by walczyć o czołowe lokaty w swych klasach rozgrywkowych..

Czytaj całość...
 
URANIA - Walka Zabrze 3:0 (walkower)
środa, 01 czerwiec 2011

Niestety nie doszło do skutku spotkanie 27 kolejki pomiędzy Uranią Ruda Śląska a Walką Makoszowy Zabrze.

Czytaj całość...
 
Jednak zagrają...
poniedziałek, 30 maj 2011

Niepokojące wieści nadchodziły ostatnio z obozu Walki Zabrze, w którym to dzieje się nienajlepiej. Dziś sytuacja miała się nieco wyjaśnić podczas poniedziałkowego treningu.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XXVI kolejki
poniedziałek, 30 maj 2011

Nikt nie chce awansować, tak najlepiej można by określić sytuację w naszej grupie praktycznie po każdej następnej kolejce sezonu 2010/2011.

Czytaj całość...
 
URANIA II - Wawel II Wirek 5:2
niedziela, 29 maj 2011

Rezerwa kochłowickiej Uranii pokonała rezerwę Wawelu Wirek 5:2, tym samym zrównała się punktami z drugą Pogonią II Imielin. 

Czytaj całość...
 
Silesia Miechowice - URANIA 3:3 (0:0)
sobota, 28 maj 2011

Zabrakło kilku sekund...


URANIA: Rybczyński, Grzesik, Baran, Cieślik, Zaręba, Wróblewski (’60 Bujny), Mikusz (’58 Stefanowski), Miszka, Stawowy, Oczko , Dykta  .

Widzów: 30

Sędzia główny: Leszek Lewandowski (Zabrze)

 

Czytaj całość...
 
Wykonać kolejny krok...
czwartek, 26 maj 2011

Po zwycięstwie nad Piastem II Gliwice oraz odprawieniu ŁTS-u Łabędy na 5 kolejek przed zakończeniem rozgrywek przed Kochłowiczanami znów otwiera się możliwość włączenia do walki o najwyższą pozycję w tabeli. Cel znamy więc, środki do celu także - 5 najbliższych spotkań, najlepiej zwycięskich spotkań. Pierwsze z nich już w najbliższą sobotę w Miechowicach.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XXV kolejki
poniedziałek, 23 maj 2011

Kilka spotkań 25 kolejki rozegrano w ulewnym deszczu wobec powyższego nie odbył się także hitowy mecz Gazobudowa Zabrze - Szombierki Bytom na którego rozstrzygnięcie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Czytaj całość...
 
Hetman 22 Katowice - URANIA II 0:0
niedziela, 22 maj 2011

Podczas gry pierwsza drużyna kochłowickiej Uranii stawiała czoło zespołowi ŁTS Łabędy, nasze rezerwy rozgrywały arcyważny mecz na boisku dotychczasowego lidera - Hetmana 22 Katowice.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1093 - 1106 z 1140
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 paź 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik 09
Górnik 09

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 21, 2017
15:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń 4 : 1
15:00 Podlesianka K. - Urania R.Śl. 2 : 0
15:00 Górnik 09 - LKS Łąka 3 : 2
15:00 Wawel Wirek - LKS Ogrodnik 0 : 1
15:00 Sparta Kat. - MKS Iskra 2 : 3
15:00 Sokół Wola - Unia Kosztowy :
15:00 Krupiński - AKS Mikołów 3 : 0
15:00 Pogoń R.Śl. - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 14, 2017
Grunwald R.Śl. - Krupiński 1 : 2
Urania R.Śl. - Pogoń Imielin 0 : 5
Piast Bieruń - Pogoń R.Śl. 2 : 1
AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
Unia Kosztowy - Sparta Kat. 3 : 1
MKS Iskra - Wawel Wirek 0 : 2
LKS Ogrodnik - Górnik 09 2 : 2
nie, październik 15, 2017
LKS Łąka - Podlesianka K. 3 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy611:416
Piast Bieruń515:315
Pogoń Imielin516:713
Podlesianka K.514:413
AKS Mikołów514:613
6 Urania R.Śl.617:1012
Górnik 09511:511
MKS Iskra610:1010
LKS Łąka613:88
10 Sparta Kat.514:107
11 Sokół Wola36:27
12 LKS Ogrodnik69:86
13 Krupiński56:134
14 Pogoń R.Śl.47:93
15 Wawel Wirek42:100
16 Grunwald R.Śl.52:200
  MF/AP
Pogoń Imielin1030:1125
Unia Kosztowy918:922
Piast Bieruń1122:1322
AKS Mikołów1025:1620
Podlesianka K.1023:1120
Górnik 091022:920
MKS Iskra1016:1517
Sparta Kat.1135:2217
LKS Łąka1120:1512
10 Urania R.Śl.1021:2412
11 Sokół Wola913:2111
12 Krupiński1010:2610
13 LKS Ogrodnik1013:159
14 Wawel Wirek1011:207
15 Pogoń R.Śl.1114:294
16 Grunwald R.Śl.103:400
  MF/AP
Pogoń Imielin514:412
Sparta Kat.621:1210
Górnik 09511:49
AKS Mikołów511:107
Podlesianka K.59:77
MKS Iskra46:57
Wawel Wirek69:107
Piast Bieruń67:107
Unia Kosztowy37:56
10 Krupiński54:136
11 LKS Łąka57:74
12 Sokół Wola67:194
13 LKS Ogrodnik44:73
14 Pogoń R.Śl.77:201
15 Urania R.Śl.44:140
16 Grunwald R.Śl.51:200