GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
URANIA - AKS Mikołów - statystycznie
poniedziałek, 15 październik 2018
 URANIA
AKS Mikołów
 Bramki
 1 4
 Strzały celne
 28
 Strzały niecelne
 1 5
 Rzuty wolne
 1511
 Rzuty rożne
 33
 
URANIA - AKS Mikołów 1:4 (0:3)
sobota, 13 październik 2018

Lider obnażył Nasze mankamenty…

 

AKS: Szczepek, Wieczorek, Sikora, Lesik (’89 Zgliński), Zamojda (’83 Frankowski ), Oltman, Czyż (’58 Prus), Mazurek, Biernacki  (’58 Olszewski), Piekarz, Brysz

URANIA: Pardela, Barczak (’54 Rodasik), Cieślik, Krzywda, Grzesik, Nowak, Maciaszczyk (46 Kokoszka), Zalewski , Henisz, Bujny, Rejmanowski (’46 Gomola)

Sędzia główny: Dawid Woliński
Asystenci: Wojciech Rafalski, Piotr Skalski
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Widzów: 150

Czytaj całość...
 
Lider w Kochłowicach...
piątek, 12 październik 2018

 W ostatnich spotkaniach co tu dużo mówić Urania nie zachwyciła. Teraz poprzeczka wędruje zdecydowanie wyżej – do Kochłowic przyjeżdża liderujący AKS Mikołów.

Czytaj całość...
 
Pogrzeb śp. Augustyna Bujaka
środa, 10 październik 2018
 Informujemy, iż uroczystości pogrzebowe śp. Augustyna Bujaka rozpoczną się w najbliższy czwartek o godzinie 10:00 w kościele pod wezwaniem św. Floriana w Chorzowie. Po mszy śp. Augustyn Bujak spocznie na cmentarzu przy ul. Drzymały. Przypomnijmy, iż śp. Augustyn Bujak jest współtwórcą największych sukcesów w historii Uranii był m.in. trenerem gdy kochłowicki zespół awansował wpierw do Ligi Śląskiej a później do II ligi w latach 60-tych a także w latach 80-tych. Później zawsze trwał przy Uranii, będąc sekretarzem a przede wszystkim działaczem i wiernym sympatykiem do ostatnich dni. W karierze zawodniczej występował również m.in. w barwach Concordii Knurów czy Ruchu Chorzów.
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
środa, 10 październik 2018

 D1

MKS Mysłowice – URANIA 1:4
(Podżorski 4)

Pogoń II Imielin – URANIA 3:1
(Szkudlarski)

D2

URANIA – UKS Szopienice 3:1
(Goły 2, Gwóźdź)

URANIA – Slavia Ruda Śląska 4:1
(Sidor 3, Krajcer 1)

Orzeł II Mokre – URANIA II 10:2
(Myszka, Kochlik)

Sprint Katowice – URANIA II 8:0

E1

URANIA – APN Siemianowice Śl. 4:6

E2

Grunwald – URANIA 11:4

 
Podsumowanie X kolejki...
wtorek, 09 październik 2018
 1/3 sezonu już za Nami, piłkarze wszystkich klubów rozegrali po 10 spotkań czas więc na małe spojrzenie na ostatnią kolejkę jak i minione spotkania.
Czytaj całość...
 
Górnik 09 Mysłowice - URANIA 5:3 (4:2)
sobota, 06 październik 2018

Dynamiczna sytuacja w Mysłowicach...

 

URANIA: Pardela (’45 Szweda), Barczak , Cieślik, Gomola (’45 Rodasik ), Krzywda , Kokoszka (’82 Sroka), Maciaszczyk, Rejmanowski, Henisz   , Bujny (’63 Piecha), Zalewski

Sędzia główny: Łukasz Sytnik
Asystenci: Mateusz Piszczelok, Kamil Laska
KS ŚZPN Podokręg Racibórz

Czytaj całość...
 
Powalczyć na wyjeździe...
piątek, 05 październik 2018

 Ostatnie spotkania kochłowickiej Uranii nie przyprawiały nas o dumę – dwie dość znaczące porażki przyćmiły nieco wcześniejsze wysokie zwycięstwo nad Studzienicami.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie IX kolejki
poniedziałek, 01 październik 2018

 Jakże nieobliczalna jest nasza grupa ligi okręgowej mogliśmy przekonać się w miniony weekend – poza wysoką porażką Uranii swój mecz przegrała Pogoń Imielin 2:4 ze Studzienicami (których przecież odprawiliśmy w stosunku 8:1) a punkty straciła także osłabiona Podlesianka ledwie remisując bezbramkowo z Lędzinami.

Czytaj całość...
 
URANIA II - MKS II Siemianowice 2:3 (1:0)
niedziela, 30 wrzesień 2018

URANIA: Piasecki, Wojciechowski (’46 Szerzyna), Żymła, Błażejczyk  , Helwig, Ogiński (’70 Bywalec), Grzywa (’60 Szaton), Piecha  , Rotkegel , Seroka (’90 Lisek), Sroka (’87 Kolon)

Sędzia główny: Tomasz Protasiuk

Czytaj całość...
 
URANIA - Sparta Katowice - statystycznie
niedziela, 30 wrzesień 2018
  URANIASparta
Bramki
1
5
Strzały celne
2
9
Strzały niecelne
4
11
Rzuty wolne
13
13
Rzuty rożne
4
6
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 113 - 126 z 1402
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 wrz 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: AKS Niwka
AKS Niwka

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 28, 2019
11:00 Urania R.Śl. - AKS Niwka :
11:00 Górnik MK - Orzeł Mokre :
11:00 Sparta Kat. - Pogoń Imielin :
11:00 Naprzód Lipiny - LKS Źródło :
11:00 Górnik Piaski - Wojkowice :
15:30 LKS Niwy - Zagłębie II :
15:30 MKS Siem-ce - Wawel Wirek :
nie, wrzesień 29, 2019
15:00 Cyklon Rog. - LKS Tęcza :
15:30 Szczakowianka - Podlesianka K. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 21, 2019
Wawel Wirek - Górnik MK 0 : 3
Wojkowice - Szczakowianka 0 : 3
Podlesianka K. - Naprzód Lipiny 2 : 1
LKS Źródło - Sparta Kat. 1 : 2
Orzeł Mokre - Cyklon Rog. 2 : 3
LKS Tęcza - Urania R.Śl. 5 : 2
AKS Niwka - LKS Niwy 3 : 0
nie, wrzesień 22, 2019
Zagłębie II - Górnik Piaski 3 : 0
Pogoń Imielin - MKS Siem-ce 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.Śl.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140