GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
URANIA - UKS Ruch Chorzów 3:2 (0:1) - Rocznik 1997
sobota, 15 październik 2011

Nawet Ruch nie taki straszny...

 

URANIA: Chrzanowski, Przybyło, Dudziński, Dzierżan, Kozłowski, Winczek, Banduch, Badura, Włodarczyk, Nowak , Wielik

Czytaj całość...
 
Pogoń Nowy Bytom - URANIA 1:2 (0:0) - Rocznik 1997
środa, 12 październik 2011
Po słabym początku sezonu podopieczni Andrzeja Portały odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu.
Czytaj całość...
 
Slavia Ruda Śląska - URANIA 0:4 (0:2)
wtorek, 11 październik 2011
Trzecie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach odniósł zespół Marka Czerwonki występujący w Podokręgowej Lidze Juniorów. Tym razem Urania okazała się lepsza od derbowego rywala - Slavii Ruda Śląska gdzie na wyjeźdźie wygrała 0:4 (0:2).
Czytaj całość...
 
Wawel Wirek - URANIA 5:3 (3:0) - Rocznik 1998
poniedziałek, 10 październik 2011
W poniedziałkowe popołudnie na płycie głównej boiska w Wirku, swój kolejny mecz rozegrali trampkarze rocznika 1998.
Czytaj całość...
 
URANIA - TP Jastrząb 7:0 (2:0) - rocznik 1997
niedziela, 09 październik 2011
W derbowym pojedynku rocznika 1997 Urania wysoko ograła TP Jastrząb Bielszowice 7:0 (2:0).
Czytaj całość...
 
URANIA II - Naprzód Lipiny 1:0 (1:0)
niedziela, 09 październik 2011

Wytargane potrzebne punkty...

 

URANIA: Kiełtyka, Gnyza, Zaręba, Lenkiewicz, Zurek, Wojciuch, Miszka, Kubiak, Kamieński, Oczko , Szaton.
Na zmiany weszli także: Michalski, Krzywda, Spiolek, Piszczatowski.

Czytaj całość...
 
URANIA - Unia Dąbrowa Górnicza 1:3
sobota, 08 październik 2011

Uroczysta porażka...

 

Unia: Waniuk, Broniszewski, Wilkiński ('79 Kuzior), Derbin, Wołczyk, Szymański ('+90 Skrzypiec), Piątek  , Pawęzowski ('70 Mikoda), Borówka, Roterman, Gleń ('83 Nowak)

URANIA: Pardela, Grzesik , Baran, Jańczak, Wojcieszak , Dylon ('61 Szaton ), Stefanowski ('85 Miszka), Mikusz, Ogórek ('69 Piszczatowski), Bujny ('56 Oczko), Dykta

Sędzia główny: Karol Knura
Asystenci: Sławek Kozioł, Łukasz Sytnik
KS ŚZPN Podokręg Racibórz
Widzów 150

Czytaj całość...
 
Zaproszenie
środa, 05 październik 2011
Czytaj całość...
 
Urania odpadła z Pucharu
wtorek, 04 październik 2011

URANIA RUDA ŚLĄSKA - Grunwald Ruda Śląska 1:4 (1:2)

 

Grunwald: Janosz, Porwik, Stolka, Maciongowski, Szpoton ('66 Simon), Petrus, Brzozowski , Łęcki, Kot ('77 Zuga), Stawowy ('46 Kucharz  )

URANIA: Pardela, Grzesik, Cieślik, Baran ('46 Wojcieszak), Jańczak, Kubiak ('62 Spiolek), Stefanowski ('22 Szaton), Dylong, Ogórek ('46 Kamieński), Miszka, Dykta.

Sędzia główny: Andrzej Majcher
Asystenci: Grzegorz Majcher, Grzegorz Sowa
Widzów: 100

Czytaj całość...
 
Dwie porażki trampkarzy
poniedziałek, 03 październik 2011
W miniony weekend swe mecze rozegrały także roczniki 1998 i 1999. Nasi najmłodsi trampkarze (rocznik 1999) grający na szczeblu Podokręgu ulegi Pogoni Nowy Bytom na wyjeździe 2:0. Grający w 10-tkę zawodnicy Adama Winczka nie mieli szans wiele zdziałać na boisku Pogoni.
Czytaj całość...
 
Pucharowe derby z Grunwaldem po 4 latach...
poniedziałek, 03 październik 2011
 Już cztery lata minęły od poprzedniej potyczki drużyny z Kochłowic z Grunwaldem Ruda Śląska. Dokładnie 30 października 2007 roku drużyna Uranii Ruda Śląska występująca wówczas pod nazwą rezerw zmierzyła się na stadionie przy ul. Tunkla z Grunwaldem w ćwierćfinale PP na szczeblu Podokręgu Katowice.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1149 - 1162 z 1274
Najbliższy mecz - V Liga
nie, 23 wrz 2018 16:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Fortuna Wyry
Fortuna Wyry
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 22, 2018
16:00 AKS Mikołów - Podlesianka K. :
16:00 MKS Lędziny - Piast Bieruń :
16:00 LKS Ogrodnik - Górnik MK :
16:00 Wyzwolenie - Pogoń Imielin :
nie, wrzesień 23, 2018
16:00 MKS Iskra - LKS Łąka :
16:00 LKS Studzienice - Sokół Wola :
16:00 Fortuna Wyry - Urania R.Śl. :
17:00 Sparta Kat. - Górnik 09 :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 15, 2018
Urania R.Śl. - LKS Studzienice 8 : 1
Górnik MK - MKS Iskra 0 : 2
Piast Bieruń - Podlesianka K. 0 : 3
Sparta Kat. - AKS Mikołów 0 : 3
Sokół Wola - Wyzwolenie 5 : 4
Pogoń Imielin - LKS Ogrodnik 1 : 1
LKS Łąka - MKS Lędziny 2 : 2
Górnik 09 - Fortuna Wyry 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
Pogoń Imielin48:310
AKS Mikołów311:09
Fortuna Wyry46:38
LKS Studzienice411:87
Sparta Kat.49:86
Podlesianka K.38:26
Piast Bieruń35:46
Sokół Wola411:116
10 Górnik 0946:66
11 MKS Lędziny35:44
12 LKS Łąka34:54
13 LKS Ogrodnik33:44
14 MKS Iskra36:83
15 Górnik MK37:63
16 Wyzwolenie46:101
  MF/AP
Pogoń Imielin717:519
AKS Mikołów723:418
Podlesianka K.717:418
4 Urania R.Śl.717:1215
MKS Iskra715:1412
Sparta Kat.714:1211
Sokół Wola716:1510
LKS Studzienice714:1810
Fortuna Wyry79:710
10 MKS Lędziny711:128
11 Piast Bieruń76:126
12 Górnik 0978:176
13 Górnik MK711:156
14 LKS Ogrodnik76:165
15 LKS Łąka78:224
16 Wyzwolenie711:182
  MF/AP
Podlesianka K.49:212
Pogoń Imielin39:29
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
Sokół Wola35:44
Górnik MK44:93
9 Urania R.Śl.34:103
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka44:170
15 Górnik 0932:110
16 Piast Bieruń41:80