GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Slavia Ruda Śląska - URANIA 0:4 (0:2)
wtorek, 11 październik 2011
Trzecie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach odniósł zespół Marka Czerwonki występujący w Podokręgowej Lidze Juniorów. Tym razem Urania okazała się lepsza od derbowego rywala - Slavii Ruda Śląska gdzie na wyjeźdźie wygrała 0:4 (0:2).
Czytaj całość...
 
Wawel Wirek - URANIA 5:3 (3:0) - Rocznik 1998
poniedziałek, 10 październik 2011
W poniedziałkowe popołudnie na płycie głównej boiska w Wirku, swój kolejny mecz rozegrali trampkarze rocznika 1998.
Czytaj całość...
 
URANIA - TP Jastrząb 7:0 (2:0) - rocznik 1997
niedziela, 09 październik 2011
W derbowym pojedynku rocznika 1997 Urania wysoko ograła TP Jastrząb Bielszowice 7:0 (2:0).
Czytaj całość...
 
URANIA II - Naprzód Lipiny 1:0 (1:0)
niedziela, 09 październik 2011

Wytargane potrzebne punkty...

 

URANIA: Kiełtyka, Gnyza, Zaręba, Lenkiewicz, Zurek, Wojciuch, Miszka, Kubiak, Kamieński, Oczko , Szaton.
Na zmiany weszli także: Michalski, Krzywda, Spiolek, Piszczatowski.

Czytaj całość...
 
URANIA - Unia Dąbrowa Górnicza 1:3
sobota, 08 październik 2011

Uroczysta porażka...

 

Unia: Waniuk, Broniszewski, Wilkiński ('79 Kuzior), Derbin, Wołczyk, Szymański ('+90 Skrzypiec), Piątek  , Pawęzowski ('70 Mikoda), Borówka, Roterman, Gleń ('83 Nowak)

URANIA: Pardela, Grzesik , Baran, Jańczak, Wojcieszak , Dylon ('61 Szaton ), Stefanowski ('85 Miszka), Mikusz, Ogórek ('69 Piszczatowski), Bujny ('56 Oczko), Dykta

Sędzia główny: Karol Knura
Asystenci: Sławek Kozioł, Łukasz Sytnik
KS ŚZPN Podokręg Racibórz
Widzów 150

Czytaj całość...
 
Zaproszenie
środa, 05 październik 2011
Czytaj całość...
 
Urania odpadła z Pucharu
wtorek, 04 październik 2011

URANIA RUDA ŚLĄSKA - Grunwald Ruda Śląska 1:4 (1:2)

 

Grunwald: Janosz, Porwik, Stolka, Maciongowski, Szpoton ('66 Simon), Petrus, Brzozowski , Łęcki, Kot ('77 Zuga), Stawowy ('46 Kucharz  )

URANIA: Pardela, Grzesik, Cieślik, Baran ('46 Wojcieszak), Jańczak, Kubiak ('62 Spiolek), Stefanowski ('22 Szaton), Dylong, Ogórek ('46 Kamieński), Miszka, Dykta.

Sędzia główny: Andrzej Majcher
Asystenci: Grzegorz Majcher, Grzegorz Sowa
Widzów: 100

Czytaj całość...
 
Dwie porażki trampkarzy
poniedziałek, 03 październik 2011
W miniony weekend swe mecze rozegrały także roczniki 1998 i 1999. Nasi najmłodsi trampkarze (rocznik 1999) grający na szczeblu Podokręgu ulegi Pogoni Nowy Bytom na wyjeździe 2:0. Grający w 10-tkę zawodnicy Adama Winczka nie mieli szans wiele zdziałać na boisku Pogoni.
Czytaj całość...
 
Pucharowe derby z Grunwaldem po 4 latach...
poniedziałek, 03 październik 2011
 Już cztery lata minęły od poprzedniej potyczki drużyny z Kochłowic z Grunwaldem Ruda Śląska. Dokładnie 30 października 2007 roku drużyna Uranii Ruda Śląska występująca wówczas pod nazwą rezerw zmierzyła się na stadionie przy ul. Tunkla z Grunwaldem w ćwierćfinale PP na szczeblu Podokręgu Katowice.
Czytaj całość...
 
URANIA - AKS Mikołów 0:1 (0:0)
niedziela, 02 październik 2011
W niedzielnym spotkaniu juniorzy z Ligi Podokręgowej przegrali drugie spotkanie w bieżących rozgrywkach, tym razem ulegając AKS-owi Mikołów 0:1 (0:0).
Czytaj całość...
 
Wawel Wirek - URANIA 1:5 (0:3)
niedziela, 02 październik 2011
Kolejna drużyna grająca pod herbem kochłowickiej Uranii udowodniła swoją wyższość nad lokalnym rywalem - Wawelem Wirek.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1233 - 1246 z 1356
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 01 cze 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Pogoń Imielin
Pogoń Imielin

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, czerwiec 01, 2019
11:00 AKS Mikołów - Sokół Wola :
11:00 Urania R.Śl. - Pogoń Imielin :
17:00 Górnik 09 - Górnik MK :
17:00 Sparta Kat. - LKS Łąka :
17:00 LKS Studzienice - Podlesianka K. :
17:00 LKS Ogrodnik - MKS Iskra :
nie, czerwiec 02, 2019
11:00 Wyzwolenie - MKS Lędziny :
17:00 Fortuna Wyry - Piast Bieruń :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, maj 25, 2019
Górnik MK - Sparta Kat. 0 : 0
Sokół Wola - Urania R.Śl. 1 : 2
MKS Iskra - AKS Mikołów 2 : 2
Pogoń Imielin - Górnik 09 3 : 1
LKS Łąka - Fortuna Wyry 2 : 4
MKS Lędziny - LKS Ogrodnik 0 : 0
nie, maj 26, 2019
Podlesianka K. - Wyzwolenie 8 : 0
śro, czerwiec 05, 2019
Piast Bieruń - LKS Studzienice :
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1444:1135
MKS Iskra1430:2126
Pogoń Imielin1432:2225
5 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1424:1422
Sparta Kat.1333:1622
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1428:3021
10 Sokół Wola1427:2519
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1421:3013
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
Podlesianka K.2780:2069
AKS Mikołów2768:1768
MKS Iskra2753:3951
Pogoń Imielin2757:3450
MKS Lędziny2752:2948
Fortuna Wyry2750:4142
Sparta Kat.2756:3542
8 Urania R.Śl.2753:6738
Górnik MK2751:6234
10 LKS Ogrodnik2730:4032
11 LKS Studzienice2649:6331
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2742:5428
14 Górnik 092738:7720
15 LKS Łąka2734:6819
16 Wyzwolenie2732:9710
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1435:1529
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Fortuna Wyry1426:2121
Sparta Kat.1423:1920
LKS Ogrodnik1414:2217
9 Urania R.Śl.1420:3816
10 Piast Bieruń1321:2016
11 Górnik MK1323:3213
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1411:584
16 Górnik 091413:531