GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych
środa, 26 wrzesień 2018
 UKS Szopienice - URANIA 0:2 (C2)
(Karwan, Kitel)
 
AKS Wyzwolenie Chorzów - URANIA 2:0 (D1)
 
GKS Katowice - URANIA 1:3 (D2)
(Sidor, Wraniec, Dudziński)
 
URANIA II - Ruch II Chorzów 2:2 (D2)
(Wraniec, Krajcer)
 
URANIA - Górnik 09 Mysłowice 7:6 (E1)
(Sidor 3, Szkudlarski 2, Krzymik, Muskietorz)
 
TP Jastrząb Bielszowice - URANIA 4:4 (E2)
(Dziubiński 2, Piechaczek, Bartnik)
 
Podsumowanie VIII kolejki...
poniedziałek, 24 wrzesień 2018

 Za Nami już 8 kolejka w grupie I ligi okręgowej, półmetek więc już minął i przynajmniej na górze tabeli umocnił się AKS Mikołów, którego już nie tak długo gościć będziemy na Tunkla.

Czytaj całość...
 
Fortuna Wyry - URANIA 4:1 (1:0)
niedziela, 23 wrzesień 2018

Drugi beniaminek za mocny...

Fortuna: Topór, Brożyński (’70 Wieczorek), Fabian , Just  (’85 Seweryn), Kołodziej (’60 Banaś ), Kozok (’46 Załuski), Książek (’46 Rośkowicz ), Plasan, Pokorski (’40 Pedenko), Strzoda, Szołtysek

URANIA: Szweda, Barczak, Grzesik, Maciaszczyk, Nowak, Kokoszka  (’80 Piecha) Rejmanowski, Rodasik (’80 Barciaga), Zalewski, Bujny, Henisz

Sędzia główny: Dawid Woliński
Asystenci: Adam Froehlich, Piotr Skalski
KS ŚZPN Podokręg Bytom

Czytaj całość...
 
Kolejarz Katowice - URANIA II 2:4 (2:1)
sobota, 22 wrzesień 2018

Ważne 3 punkty...

URANIA: Piasecki, Matysek, Sobierański (’63 Bywalec), Błażejczyk   , Grzywa (’88 Jasik), Helwig , Ogiński (’50 Kroplewski), Piecha (’46 Barciaga), Rotkegel (’46 Żymła), Seroka

Sędzia główny: Rafał Wita

Czytaj całość...
 
Drugi beniaminek na rozkładzie...
piątek, 21 wrzesień 2018

 W minioną sobotę w pięknym stylu i wysokim stosunku Urania odprawiła w Kochłowicach beniaminka ligi okręgowej. W najbliższą niedzielę czas na drugiego beniaminka, który przywędrował do nas z tyskiej klasy A, chodzi o zespół Fortuny Wyry.

Czytaj całość...
 
Zmiana godziny spotkania z Wolą...
piątek, 21 wrzesień 2018
 Nastąpiła zmiana godziny rozgrywania spotkania XII kolejki pomiędzy Uranią Ruda Śląska a Sokołem Wola w dniu 20.10.2018. Mecz rozegrany zostanie godzinę wcześniej niż zwykle - o godzinie 10:00
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
wtorek, 18 wrzesień 2018

 URANIA – MKS Siemianowiczanka 4:2 (C2)
(Kitel, Karwan 3)

URANIA – Bonito Murcki 6:0 (D1)
(Podżorski 2, Kura 2, Tomczyk, Sawiecki)

URANIA – Grunwald Ruda Śląska 3:0 (D2)

AKS Chorzów – URANIA II 1:3 (D2)
(Gocyk, Mikulak 2)

URANIA II – Podlesianka Katowice 1:3 (D2)
(Mikulak)

Gieksa II Katowice – URANIA 8:4 (E1)
(Krzymyk 2, Sidor, Szkudlarski)

URANIA – Orlik Ruda Śląska 12:3 (E1)
(Kolebuk, Pyrkosz, Sidor 4, Szkudlarski 6)

URANIA – Slavia Ruda Śląska 15:4 (E2)

 
Spektakularne 8:1...
poniedziałek, 17 wrzesień 2018

 Wynik 8:1 nie zdarza się co dzień toteż po sobotniej potyczce sympatycy kochłowickiej Uranii zachodzili w głowę, kiedy to po raz ostatni ich drużyna ucieszyła ich tak wysokim wynikiem. Otóż jak się okazuje ledwie nieco ponad dwa lata temu Urania pokonała na własnym boisku KS 27 Gołkowice aż 9:0. A na przestrzeni tych dwóch kolejnych lat nie brakowało także wysokich zwycięstw Kochłowiczan. Poniżej prezentujemy te okazałe wyniki od pamiętnego 9:0.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie VII kolejki spotkań
poniedziałek, 17 wrzesień 2018

 Nie obyło się bez niespodzianek w 7 kolejce spotkań ligi okręgowej, największa z nich to remis liderującej Pogoni Imielin z Ogrodnikiem Cielmice 1:1. Przez co czołówka jeszcze bardziej się zacieśniła.

Czytaj całość...
 
URANIA II - TP Jastrząb 0:2 (0:0)
niedziela, 16 wrzesień 2018
URANIA: Szweda, Sobierański ('76 Kolon), Wojciechowski ('56 Sroka ), Błażejczyk ('56 Szerzyna), Grzywa, Helwig, Ogiński, Piecha ('70 Lisek ), Rotkegel, Seroka, Szaton
Czytaj całość...
 
URANIA - LKS Studzienice - statystycznie
niedziela, 16 wrzesień 2018
  URANIAStudzienice
Bramki
 81
 Strzały celne
 182
 Strzały niecelne
 87
 Rzuty wolne
 916
 Rzuty rożne
 34
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 127 - 140 z 1403
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 wrz 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: AKS Niwka
AKS Niwka

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 28, 2019
11:00 Urania R.Śl. - AKS Niwka :
11:00 Górnik MK - Orzeł Mokre :
11:00 Sparta Kat. - Pogoń Imielin :
11:00 Naprzód Lipiny - LKS Źródło :
11:00 Górnik Piaski - Wojkowice :
15:30 LKS Niwy - Zagłębie II :
15:30 MKS Siem-ce - Wawel Wirek :
nie, wrzesień 29, 2019
15:00 Cyklon Rog. - LKS Tęcza :
15:30 Szczakowianka - Podlesianka K. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 21, 2019
Wawel Wirek - Górnik MK 0 : 3
Wojkowice - Szczakowianka 0 : 3
Podlesianka K. - Naprzód Lipiny 2 : 1
LKS Źródło - Sparta Kat. 1 : 2
Orzeł Mokre - Cyklon Rog. 2 : 3
LKS Tęcza - Urania R.Śl. 5 : 2
AKS Niwka - LKS Niwy 3 : 0
nie, wrzesień 22, 2019
Zagłębie II - Górnik Piaski 3 : 0
Pogoń Imielin - MKS Siem-ce 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Zagłębie II38:36
12 Pogoń Imielin47:66
Wojkowice37:66
14 Cyklon Rog.47:35
15 Orzeł Mokre58:193
16 MKS Siem-ce47:113
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Zagłębie II821:1812
11 Pogoń Imielin814:1112
12 Urania R.Śl.819:2010
13 Naprzód Lipiny813:2010
14 Wawel Wirek811:179
15 MKS Siem-ce814:196
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski87:380
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce47:83
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski53:280
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140