GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Górnik 09 Mysłowice - URANIA II 6:1
poniedziałek, 24 październik 2016

 Bez szans z liderem...

 

URANIA: Mocydlarz, Szerzyna, Cieślik, Palichleb, Wypiór , Solorz (’75 Kocoń), Seroka, Szaton, Grabara (’51 Iwanicki)
Czytaj całość...
 
Wawel Wirek - URANIA - statystycznie
sobota, 22 październik 2016
 Wawel Wirek
URANIA
Bramki  21
Strzały celne
4
10
Strzały niecelne
2
6
Rzuty wolne
12
16
Rzuty rożne
3
4
 
Wawel Wirek - URANIA 2:1 (0:0)
sobota, 22 październik 2016

Jak to się mogło stać...

 

Wawel: Palka, Orszulik, Gancarczyk, Buchcik, K.Kałużny, Foryś, Sławik (’46 Piętoń ), Pyc, Mandzel (’46 Wesołowski), G.Kałużny, Lux
URANIA: Pardela, P.Grzesik, Jańczak, Szady, R.Grzesik, Ł.Krzywda, Kornas, Zalewski (’85 Skorupa), Henisz, Kot , Skudlik (’89 Mzyk)
 
 
Czytaj całość...
 
Derby nr 2 bez faworyta...
czwartek, 20 październik 2016
 Za Nami już jedne derby w lidze okręgowej w których to Urania pokonała Pogoń Ruda Śląska 1:0. Były to długo wyczekiwane derby, gdyż zespoły nie miały okazji spotykać się w minionych latach zwłaszcza na szczeblu ligowym. Zgoła inaczej będzie w derbach Uranii nr 2, gdyż zmierzy się ona na Wirku z Wawelem gdzie w ostatnich latach gościła dosyć często.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 15-18.10
wtorek, 18 październik 2016
URANIA - AKS Wyzwolenie Chorzów 4:3 (C2)
(Frystacki 2, Saluk, Harchut)
 
URANIA - UKS II Szopienice 13:0 (C1)
(Łuczak 4, Zając 2, Sułecki, Jończyk 4, Wojewoda, Dołęga)
 
Pogoń Imielin - URANIA 5:1 (B1)
(Walukiewicz)
 
AKS Chorzów - URANIA 2:2 (D2)
(Śmietana 2)
 
URANIA - Rozwój Katowice 2:2 (D1)
(Harchut, Lamik)
 
URANIA - Kuźnica Katowice 4:6 (E1)
 
URANIA - Stadion II Śląski 0:12 (E2)
 
 
 
Równa kolejka...
wtorek, 18 październik 2016
 Za Nami 10 kolejka spotkań a co za tym idzie 1/3 sezonu właśnie minęła, sama ostatnia kolejka niewiele wniosła i co widać każdy punkt trzeba szanować.
Czytaj całość...
 
URANIA II - MKS II Siemianowice Śl. 1:3 (1:2)
niedziela, 16 październik 2016
URANIA: Szweda, Barciaga , Cieślik, R.Grzesik, Kokoszka, M.Krzywda (’63 Szerzyna), Lenkiewicz, Palichleb, Skorupa (’46 Grabara), Wypiór (’46 Sobierański), Szaton.
Czytaj całość...
 
URANIA - LKS Łąka - statystycznie
niedziela, 16 październik 2016
  URANIALKS Łąka
Bramki
3
3
 Strzały celne
6
7
 Strzały niecelne
4
5
 Rzuty wolne
9
18
 Rzuty rożne
7
5
 
URANIA - LKS Łąka 3:3 (0:0)
sobota, 15 październik 2016

Emocji z Łąką nie brakowało...

 

LKS: Szweda, Pławecki, Stęchły, Przybyłka (’46 Puchała), Ryt, Paszek (’46 Torchalski), Jędrysik , Kowalczyk, Habor, Klaja  , Nowak (’88 Żemła)

 

URANIA: Pardela, Szady, Jańczak, P.Grzesik (’78 Skorupa), Kornas, Zalewski, Krzywda, Piecha (’46 Solorz), Henisz  (’88 Henisz), Skudlik, Kot

 

Sędzia główny: Michał Zając
Asystenci: Daniel Chmurzyński, Tomasz Faracik

KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec

Widzów: 80
Czytaj całość...
 
Roz...Łąka na lata...
czwartek, 13 październik 2016
 Po raz ostatni graliśmy z drużyną z Łąki w 2005 roku, gdy to LKS po meczu z kochłowicką Uranią przypieczętował awans do IV ligi. Później zespoły się rozminęły – Łąka grała parę lat w IV lidze by spaść do okręgówki (inna grupa niż Urania) a później do klasy A. Urania w tym czasie „zwiedzała” różne grupy ligi okręgowej by w końcu po ponad 11 latach spotkać się z LKS-em Łąka ponownie.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 08-11.10
wtorek, 11 październik 2016
Slavia Ruda Śląska - URANIA 12:0 (C2)
 
Wawel Wirek - URANIA 1:2 (C1)
(Jonczyk, Zając)
 
URANIA - TP Jastrząb 3:2 (B1)
(Staskow, Pichura 2)
 
URANIA - Wyzwolenie Chorzów 7:0 (D2)
(Śmietana 3, Grygiel 2, Kitel 2)
 
Wawel Wirek - URANIA 0:2 (D1)
(Lamik 2)
 
Orlik II Ruda Śląska - URANIA  0:5 (E1)
 
Pogoń Ruda Śląska - URANIA 7:2 (E2)
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 127 - 140 z 1127
Nabór 2017

Ogłaszamy nabór
bramkarzy oraz piłkarzy
do wszystkich
grup młodzieżowych
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Wszelkie informacje można
uzyskać pod nr telefonu:

509 721 538
oraz
32 242 89 39

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 23 wrz 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: LKS Ogrodnik
LKS Ogrodnik

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 23, 2017
11:00 Urania R.Śl. - LKS Ogrodnik :
15:00 Wawel Wirek - Grunwald R.Śl. :
16:00 Pogoń Imielin - MKS Iskra :
16:00 Podlesianka K. - Unia Kosztowy :
16:00 Górnik 09 - AKS Mikołów :
16:00 Sparta Kat. - Pogoń R.Śl. :
16:00 Sokół Wola - Krupiński :
nie, wrzesień 24, 2017
16:00 LKS Łąka - Piast Bieruń :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 16, 2017
Grunwald R.Śl. - Górnik 09 1 : 4
Piast Bieruń - Sokół Wola 3 : 0
Krupiński - Sparta Kat. 0 : 5
Pogoń R.Śl. - Wawel Wirek 2 : 3
AKS Mikołów - Podlesianka K. 1 : 1
Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 2 : 1
MKS Iskra - Urania R.Śl. 2 : 1
LKS Ogrodnik - LKS Łąka 0 : 0
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.417:312
Unia Kosztowy48:312
MKS Iskra49:79
Pogoń Imielin310:57
Podlesianka K.311:47
AKS Mikołów39:67
Górnik 0938:37
Piast Bieruń26:26
LKS Ogrodnik46:45
10 Sparta Kat.26:24
11 LKS Łąka35:34
12 Sokół Wola23:24
13 Krupiński31:110
14 Grunwald R.Śl.31:120
15 Pogoń R.Śl.23:60
16 Wawel Wirek21:60
  MF/AP
Unia Kosztowy612:715
Górnik 09617:514
Pogoń Imielin617:813
MKS Iskra612:1012
Podlesianka K.616:712
6 Urania R.Śl.621:1012
Sparta Kat.520:711
AKS Mikołów617:1111
LKS Łąka69:58
10 Piast Bieruń58:87
11 LKS Ogrodnik69:105
12 Sokół Wola67:175
13 Wawel Wirek68:144
14 Krupiński63:203
15 Pogoń R.Śl.65:180
16 Grunwald R.Śl.62:260
  MF/AP
Sparta Kat.314:57
Górnik 0939:27
Pogoń Imielin37:36
Podlesianka K.35:35
AKS Mikołów38:54
Wawel Wirek47:84
LKS Łąka34:24
Unia Kosztowy24:43
Krupiński32:93
10 MKS Iskra23:33
11 Piast Bieruń32:61
12 Sokół Wola44:151
13 Urania R.Śl.24:70
14 LKS Ogrodnik23:60
15 Pogoń R.Śl.42:120
16 Grunwald R.Śl.31:140