GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Grunwald - URANIA II 0:0
sobota, 25 sierpień 2018

 Cenny punkt na derbowej inauguracji...

 

URANIA: Szweda, Wojciechowski, Helwig, Szerzyna, Jasik, Wypiór, Matysek, Błażejczyk (’88 Kolon), Rodasik (’46 Kroplewski), Sroka (’63 Bywalec), Szaton (’81 Lisek)

 

Sędzia główny: Tomasz Szczepanik (Katowice)
Czytaj całość...
 
Potyczka z Iskrą...
piątek, 24 sierpień 2018

 Trzy kolejki za Nami a Urania przynajmniej jeśli chodzi o dorobek punktowy stoi całkiem nieźle – trzy mecze – dwa zwycięstwa i jedna porażka z faworyzowaną Podlesianką. W najbliższą sobotę przed podopiecznymi trenera Mikusza kolejny sprawdzian – Urania uda się do Pszczyny by mierzyć się z tamtejszą Iskrą.

Czytaj całość...
 
Kamionka Mikołów - URANIA 4:5 (PP)
wtorek, 21 sierpień 2018

 Otwarty, ofensywny mecz w Pucharze…

We wtorkowe popołudnie Kochłowicka Urania udała się do pobliskiego Mikołowa by zmierzyć się w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu z tamtejszą B-klasową Kamionką. Trener Mikusz wykorzystując termin a także mając w uwadze startujące lada dzień rozgrywki A-klasowe, przetasował nieco składem desygnując do gry zawodników tak pierwszej drużyny jak i rezerw.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie III kolejki
poniedziałek, 20 sierpień 2018
 Ledwie 3 kolejki nowego sezonu za Nami a już tylko 3 zespoły zachowały komplet punktów w zasadzie zgodnie z oczekiwaniami są to – AKS Mikołów, Podlesianka Katowice i Pogoń Imielin. Dzięki cennemu zwycięstwu nad Lędzinami, tuż za ich plecami na czwartym miejscu plasuje się obecnie kochłowicka Urania.
Czytaj całość...
 
URANIA - MKS Lędziny 2:1 (1:1)
sobota, 18 sierpień 2018

Cenne 3 punkty...

 

Lędziny: Apajewski, Zygma, Józefus, M.Nagi, N.Nagi, Nowicki (’57 Nowrocki), Bednarek, Gardawski (’73 Sieradzki), Ingram, Kostrzewa (’85 Drążek), Krakowiak (’90 Malicki)

 

URANIA: Pardela, Cieślik, Gomola, Krzywda, Kokoszka, Rodasik, Nowak, Ogiński (’89 Szaton), Bujny (’90 Sroka), Zalewski, Henisz

 

 

Czytaj całość...
 
Podlesianka - URANIA 5:0
środa, 15 sierpień 2018

Za wysokie progi...

 

Podlesianka: Wolan, Witak (’72 Fabian), Nowak Renner, Żemła (’72 Kiełbowicz), Kubacki (’52 Zając), Brehmer, Rosiński   , Colik, Nowotnik (’65 Widenka), Kaczmarczyk

 

URANIA: Pardela, Cieślik , Krzywda , Kokoszka, Gomola, Nowak (’46 Ogiński), Maciaszczyk, Rejmanowski (’68 Rodasik), Zalewski (’85 Sroka), Bujny (’68 Barciaga), Henisz

 

Sędzia główny: Jacek Klica
Asystenci: Tomasz Żmuda, Tomasz Michalik
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Czytaj całość...
 
Podsumowanie I kolejki...
poniedziałek, 13 sierpień 2018
 Wystartowały rozgrywki ligi okręgowej i za Nami pierwsza kolejka w grupie I. Już w pierwszej kolejce można zauważyć zwycięstwa faworytów – Podlesianki, Pogoni Imielin, AKS-u Mikołów czy spadkowicza z Lędzin.
Czytaj całość...
 
Debiuty...
niedziela, 12 sierpień 2018
We wczorajszym spotkaniu Uranii z Piastem Bieruń w kochłowickiej drużynie mieliśmy dwóch debiutantów - Tomasz Rejmanowski oraz Dawid Maciaszczyk obydwaj dołączyli do naszej drużyny reprezentując w poprzednim sezonie barwy Slavii Ruda Śląska. Poniżej pokrótce prezentujemy sylwetki obydwu zawodników:
Czytaj całość...
 
URANIA - Piast Bieruń Nowy 1:0 (0:0)
sobota, 11 sierpień 2018

Zwycięstwo na inaugurację...

Piast: Brandys, Brzeziński, P.Cecuga, J.Cecuga (’24 Mrowiec ), Kachel (’67 Wawoczny), Kocoń (’85 Tracz), Marek , J.Rzepa, S.Rzepa, Włoch (’80 Walkiewicz)

 

URANIA: Pardela, P.Grzesik , Barczak, Cieślik , Krzywda, Kokoszka, Maciaszczyk, Nowak, Rejmanowski (’85 Rodasik), Bujny (’80 Ogiński), Henisz

 

Sędzia główny: Paweł Bajon
Asystenci: Rafał Lasyk, Tomasz Ferdyn
KS ŚZPN Podokręg Bytom
Czytaj całość...
 
Jubileuszowa XV inaguracja ligi okręgowej...
piątek, 10 sierpień 2018
 Po dość długiej przerwie, w której to Świat jak i Europa pokazały Nam miejsce w szeregu – szybkie odpadnięcie reprezentacji z mundialu czy choćby „świeża” porażka Mistrza Polski z Mistrzem Luksemburga, skłania Nas do szybkiego zapominania o „wielkiej” piłce i przeniesienia się na nasze podwórko gdzie już w najbliższą sobotę kochłowicka Urania zainauguruje niejako jubileuszowy XV z rzędu sezon ligi okręgowej.
Czytaj całość...
 
Kadra 2018/2019
piątek, 10 sierpień 2018
 W przededniu inauguracji ligowej podajemy skład kadry Uranii zgłoszonej do rozgrywek sezonu 2018/2019 (w nawiasach poprzedni klub):
 
MICHAŁ BARCIAGA, PAWEŁ BARCZAK, MICHAŁ BŁAŻEJCZYK (Victoria Katowice), ALBERT BUJNY, ŁUKASZ CIEŚLIK, JAKUB GOMOLA, KAMIL GONDEK, PAWEŁ GRZESIK, ROBERT GRZESIK , PATRYK GRZYWA, SEBASTIAN HELWIG, DAWID HENISZ, TOMASZ JASIK, GRZEGORZ KOKOSZKA, ŁUKASZ KRZYWDA, DAWID LISEK, DAWID MACIASZCZYK (Slavia Ruda Śląska), DANIEL NOWAK, KAMIL OGIŃSKI, RAFAŁ PARDELA, ADRIAN PIASECKI (Victoria Katowice), DOMINIK PIECHA, TOMASZ REJMANOWSKI (Slavia Ruda Śląska), JAKUB RODASIK, KRZYSZTOF ROTKEGEL (Victoria Katowice), MARCEL SOBIERAŃSKI, DAWID SROKA, MICHAŁ SZATON, ADRIAN SZERZYNA, WOJCIECH SZWEDA, PIOTREK ŚWIĘTEK (Victoria Katowice), PAWEŁ WOJCIECHOWSKI (Victoria Katowice), SEWERYN ZALEWSKI
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 127 - 140 z 1371
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 10 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik Piaski
Górnik Piaski

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 10, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Górnik Piaski :
17:00 Wawel Wirek - Zagłębie II :
17:00 Orzeł Mokre - Pogoń Imielin :
17:00 LKS Tęcza - LKS Źródło :
17:00 AKS Niwka - Podlesianka K. :
17:00 LKS Niwy - Wojkowice :
17:00 Cyklon Rog. - Szczakowianka :
17:00 Górnik MK - Naprzód Lipiny :
17:00 MKS Siem-ce - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 08, 2019
Górnik MK - Urania R.Śl. 4 : 4
MKS Iskra - Wyzwolenie 3 : 2
LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 5
MKS Lędziny - LKS Studzienice 3 : 1
LKS Łąka - Górnik 09 3 : 1
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 3
Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 2
Podlesianka K. - Fortuna Wyry 1 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00