GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Grunwald Ruda Śląska - URANIA 0:2 (0:1) - Rocznik 1998
sobota, 15 październik 2011
 Dwa ostatnie spotkania rocznika 1998 to pojedynki derbowe, niestety w obydwu drużyna Krzysztofa Pawlika schodziła pokonana. Tym razem jadąc na Halembę liczyli, że uda się zainkasować komplet punktów.
Czytaj całość...
 
Podlesianka Katowice - URANIA 1:0 (0:0)
sobota, 15 październik 2011

Kontrowersyjna porażka...

 

URANIA: Pardela, Wojcieszak , Cieślik, Jańczak , Baran , Ogórek, Grzesik ('62 Zaręba), Stefanowski, Mikusz, Dykta, Oczko ('87 Dylong).

Sędzia główny: Leszek Lewandowski
KS ŚZPN Podokręg Zabrze
Widzów: 60

Czytaj całość...
 
URANIA - UKS Ruch Chorzów 3:2 (0:1) - Rocznik 1997
sobota, 15 październik 2011

Nawet Ruch nie taki straszny...

 

URANIA: Chrzanowski, Przybyło, Dudziński, Dzierżan, Kozłowski, Winczek, Banduch, Badura, Włodarczyk, Nowak , Wielik

Czytaj całość...
 
Pogoń Nowy Bytom - URANIA 1:2 (0:0) - Rocznik 1997
środa, 12 październik 2011
Po słabym początku sezonu podopieczni Andrzeja Portały odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu.
Czytaj całość...
 
Slavia Ruda Śląska - URANIA 0:4 (0:2)
wtorek, 11 październik 2011
Trzecie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach odniósł zespół Marka Czerwonki występujący w Podokręgowej Lidze Juniorów. Tym razem Urania okazała się lepsza od derbowego rywala - Slavii Ruda Śląska gdzie na wyjeźdźie wygrała 0:4 (0:2).
Czytaj całość...
 
Wawel Wirek - URANIA 5:3 (3:0) - Rocznik 1998
poniedziałek, 10 październik 2011
W poniedziałkowe popołudnie na płycie głównej boiska w Wirku, swój kolejny mecz rozegrali trampkarze rocznika 1998.
Czytaj całość...
 
URANIA - TP Jastrząb 7:0 (2:0) - rocznik 1997
niedziela, 09 październik 2011
W derbowym pojedynku rocznika 1997 Urania wysoko ograła TP Jastrząb Bielszowice 7:0 (2:0).
Czytaj całość...
 
URANIA II - Naprzód Lipiny 1:0 (1:0)
niedziela, 09 październik 2011

Wytargane potrzebne punkty...

 

URANIA: Kiełtyka, Gnyza, Zaręba, Lenkiewicz, Zurek, Wojciuch, Miszka, Kubiak, Kamieński, Oczko , Szaton.
Na zmiany weszli także: Michalski, Krzywda, Spiolek, Piszczatowski.

Czytaj całość...
 
URANIA - Unia Dąbrowa Górnicza 1:3
sobota, 08 październik 2011

Uroczysta porażka...

 

Unia: Waniuk, Broniszewski, Wilkiński ('79 Kuzior), Derbin, Wołczyk, Szymański ('+90 Skrzypiec), Piątek  , Pawęzowski ('70 Mikoda), Borówka, Roterman, Gleń ('83 Nowak)

URANIA: Pardela, Grzesik , Baran, Jańczak, Wojcieszak , Dylon ('61 Szaton ), Stefanowski ('85 Miszka), Mikusz, Ogórek ('69 Piszczatowski), Bujny ('56 Oczko), Dykta

Sędzia główny: Karol Knura
Asystenci: Sławek Kozioł, Łukasz Sytnik
KS ŚZPN Podokręg Racibórz
Widzów 150

Czytaj całość...
 
Zaproszenie
środa, 05 październik 2011
Czytaj całość...
 
Urania odpadła z Pucharu
wtorek, 04 październik 2011

URANIA RUDA ŚLĄSKA - Grunwald Ruda Śląska 1:4 (1:2)

 

Grunwald: Janosz, Porwik, Stolka, Maciongowski, Szpoton ('66 Simon), Petrus, Brzozowski , Łęcki, Kot ('77 Zuga), Stawowy ('46 Kucharz  )

URANIA: Pardela, Grzesik, Cieślik, Baran ('46 Wojcieszak), Jańczak, Kubiak ('62 Spiolek), Stefanowski ('22 Szaton), Dylong, Ogórek ('46 Kamieński), Miszka, Dykta.

Sędzia główny: Andrzej Majcher
Asystenci: Grzegorz Majcher, Grzegorz Sowa
Widzów: 100

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1275 - 1288 z 1402
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 wrz 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: AKS Niwka
AKS Niwka

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, wrzesień 21, 2019
15:15 Wawel Wirek - Górnik MK 0 : 3
16:00 Wojkowice - Szczakowianka 0 : 3
16:00 Podlesianka K. - Naprzód Lipiny 2 : 1
16:00 LKS Źródło - Sparta Kat. 1 : 2
16:00 Orzeł Mokre - Cyklon Rog. 2 : 3
16:00 LKS Tęcza - Urania R.Śl. 5 : 2
16:00 AKS Niwka - LKS Niwy 3 : 0
nie, wrzesień 22, 2019
11:00 Zagłębie II - Górnik Piaski :
16:00 Pogoń Imielin - MKS Siem-ce :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, wrzesień 14, 2019
Urania R.Śl. - Orzeł Mokre 6 : 1
Górnik MK - Pogoń Imielin 1 : 2
Sparta Kat. - Podlesianka K. 2 : 2
Naprzód Lipiny - Wojkowice 3 : 1
LKS Niwy - LKS Tęcza 3 : 1
AKS Niwka - Zagłębie II 1 : 2
Cyklon Rog. - Wawel Wirek 5 : 0
Szczakowianka - Górnik Piaski 7 : 0
MKS Siem-ce - LKS Źródło 3 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.Śl.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140