GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Pogoń Nowy Bytom - URANIA 1:2 (0:0) - Rocznik 1997
środa, 12 październik 2011
Po słabym początku sezonu podopieczni Andrzeja Portały odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu.
Czytaj całość...
 
Slavia Ruda Śląska - URANIA 0:4 (0:2)
wtorek, 11 październik 2011
Trzecie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach odniósł zespół Marka Czerwonki występujący w Podokręgowej Lidze Juniorów. Tym razem Urania okazała się lepsza od derbowego rywala - Slavii Ruda Śląska gdzie na wyjeźdźie wygrała 0:4 (0:2).
Czytaj całość...
 
Wawel Wirek - URANIA 5:3 (3:0) - Rocznik 1998
poniedziałek, 10 październik 2011
W poniedziałkowe popołudnie na płycie głównej boiska w Wirku, swój kolejny mecz rozegrali trampkarze rocznika 1998.
Czytaj całość...
 
URANIA - TP Jastrząb 7:0 (2:0) - rocznik 1997
niedziela, 09 październik 2011
W derbowym pojedynku rocznika 1997 Urania wysoko ograła TP Jastrząb Bielszowice 7:0 (2:0).
Czytaj całość...
 
URANIA II - Naprzód Lipiny 1:0 (1:0)
niedziela, 09 październik 2011

Wytargane potrzebne punkty...

 

URANIA: Kiełtyka, Gnyza, Zaręba, Lenkiewicz, Zurek, Wojciuch, Miszka, Kubiak, Kamieński, Oczko , Szaton.
Na zmiany weszli także: Michalski, Krzywda, Spiolek, Piszczatowski.

Czytaj całość...
 
URANIA - Unia Dąbrowa Górnicza 1:3
sobota, 08 październik 2011

Uroczysta porażka...

 

Unia: Waniuk, Broniszewski, Wilkiński ('79 Kuzior), Derbin, Wołczyk, Szymański ('+90 Skrzypiec), Piątek  , Pawęzowski ('70 Mikoda), Borówka, Roterman, Gleń ('83 Nowak)

URANIA: Pardela, Grzesik , Baran, Jańczak, Wojcieszak , Dylon ('61 Szaton ), Stefanowski ('85 Miszka), Mikusz, Ogórek ('69 Piszczatowski), Bujny ('56 Oczko), Dykta

Sędzia główny: Karol Knura
Asystenci: Sławek Kozioł, Łukasz Sytnik
KS ŚZPN Podokręg Racibórz
Widzów 150

Czytaj całość...
 
Zaproszenie
środa, 05 październik 2011
Czytaj całość...
 
Urania odpadła z Pucharu
wtorek, 04 październik 2011

URANIA RUDA ŚLĄSKA - Grunwald Ruda Śląska 1:4 (1:2)

 

Grunwald: Janosz, Porwik, Stolka, Maciongowski, Szpoton ('66 Simon), Petrus, Brzozowski , Łęcki, Kot ('77 Zuga), Stawowy ('46 Kucharz  )

URANIA: Pardela, Grzesik, Cieślik, Baran ('46 Wojcieszak), Jańczak, Kubiak ('62 Spiolek), Stefanowski ('22 Szaton), Dylong, Ogórek ('46 Kamieński), Miszka, Dykta.

Sędzia główny: Andrzej Majcher
Asystenci: Grzegorz Majcher, Grzegorz Sowa
Widzów: 100

Czytaj całość...
 
Dwie porażki trampkarzy
poniedziałek, 03 październik 2011
W miniony weekend swe mecze rozegrały także roczniki 1998 i 1999. Nasi najmłodsi trampkarze (rocznik 1999) grający na szczeblu Podokręgu ulegi Pogoni Nowy Bytom na wyjeździe 2:0. Grający w 10-tkę zawodnicy Adama Winczka nie mieli szans wiele zdziałać na boisku Pogoni.
Czytaj całość...
 
Pucharowe derby z Grunwaldem po 4 latach...
poniedziałek, 03 październik 2011
 Już cztery lata minęły od poprzedniej potyczki drużyny z Kochłowic z Grunwaldem Ruda Śląska. Dokładnie 30 października 2007 roku drużyna Uranii Ruda Śląska występująca wówczas pod nazwą rezerw zmierzyła się na stadionie przy ul. Tunkla z Grunwaldem w ćwierćfinale PP na szczeblu Podokręgu Katowice.
Czytaj całość...
 
URANIA - AKS Mikołów 0:1 (0:0)
niedziela, 02 październik 2011
W niedzielnym spotkaniu juniorzy z Ligi Podokręgowej przegrali drugie spotkanie w bieżących rozgrywkach, tym razem ulegając AKS-owi Mikołów 0:1 (0:0).
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1317 - 1330 z 1441
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 21 mar 2020 15:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Górnik Piaski
Górnik Piaski
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 23, 2019
11:00 Sparta Kat. - Górnik MK 2 : 1
11:00 LKS Źródło - Orzeł Mokre 6 : 1
13:30 MKS Siem-ce - Zagłębie II 3 : 1
13:30 Naprzód Lipiny - Cyklon Rog. 1 : 5
13:30 Szczakowianka - Urania R.Śl. 9 : 0
13:30 Górnik Piaski - LKS Niwy 2 : 10
13:30 Wojkowice - AKS Niwka 2 : 1
13:30 Podlesianka K. - LKS Tęcza 3 : 0
13:30 Pogoń Imielin - Wawel Wirek 1 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 16, 2019
Urania R.Śl. - Naprzód Lipiny 4 : 2
Górnik MK - MKS Siem-ce 0 : 1
Wawel Wirek - LKS Źródło 1 : 1
Orzeł Mokre - Podlesianka K. 0 : 8
AKS Niwka - Górnik Piaski 5 : 0
LKS Niwy - Szczakowianka 2 : 3
Cyklon Rog. - Sparta Kat. 2 : 1
nie, listopad 17, 2019
Zagłębie II - Pogoń Imielin 6 : 1
LKS Tęcza - Wojkowice 2 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341