GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Wygrać i czekać na cud...
czwartek, 16 czerwiec 2011

Zdecydowanie najważniejsze spotkanie chyba od 8 lat czeka Uranię na zakończenie sezonu 2010/2011. Osiem lat temu Urania grała baraże o utrzymanie w IV lidze (z Unią Bieruń Stary) wówczas w dwumeczu lepsi okazali się Kochłowiczanie zachowując jeszcze na jeden rok status czwartoligowca. 

Czytaj całość...
 
URANIA - Kamionka Mikołów 3:1 (1:0)
niedziela, 12 czerwiec 2011

W spotkaniu ostatniej 18 kolejki katowickiej klasy B, zespół rezerw kochłowickiej Uranii pokonał Kamionkę Mikołów 3:2 (1:0). 

Czytaj całość...
 
URANIA - Tęcza Wielowieś 3:1 (0:1)
sobota, 11 czerwiec 2011

Nerwowe zwycięstwo...

Tęcza: Jędrasik, Jurczyk ('89 Kaminiorz), Wrześniewski, Krawiec, Jarząb, Janiga ('58 Olech), Brusik, Jur, Międzik, Buchowski ('58 Zuber), Wieczorek ('79 Latoska)

Czytaj całość...
 
Nic do stracenia...
piątek, 10 czerwiec 2011

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu 2010/2011 nadal w grupie IV ligi okręgowej niewiele wiadomo. Wiele może wyjaśnić najbliższa 29 kolejka w której to Urania Ruda Śląska podejmie Tęczę Wielowieś. 

Czytaj całość...
 
Najlepszy wynik z możliwych...
wtorek, 07 czerwiec 2011

W dzisiejszym zaległym spotkaniu 25 kolejki Gazobudowa Zabrze zremisowała bezbramkowo z Szombierkami Bytom.

Czytaj całość...
 
Drużyny młodzieżowe - 04.06
niedziela, 05 czerwiec 2011

Również rozgrywki w grupach młodzieżowych chylą się ku końcowi, dwie kochłowickie drużyny w minioną sobotę rozegrały swe ostatnie kolejki - rocznik 1998 i juniorzy.

Czytaj całość...
 
Slavia II Ruda Śląska - URANIA II 1:0 (0:0)
niedziela, 05 czerwiec 2011

Urania II Ruda Śląska uległa w derbowym pojedynku rezerwom Slavii II 1:0 (0:0) zachowując już tylko bardzo teoretyczne szanse na powrót do klasy A. 

Czytaj całość...
 
Ruch II Radzionków - URANIA 0:3 (0:2)
niedziela, 05 czerwiec 2011

Zwycięstwo w upale...

URANIA: Rybczyński, Cieślik, Baran, Grzesik, Zareba, Mikusz , Stefanowski, Wróblewski ('65 Piszczatowski), Stawowy ('50 Miszka), Bujny ('82 Michalski), Dykta   ('50 Oczko).

Czytaj całość...
 
Waleczna niedziela...
sobota, 04 czerwiec 2011

Tym razem w niedzielę o godzinie 11:00 obydwie seniorskie drużyny wyjdą na boiska by walczyć o czołowe lokaty w swych klasach rozgrywkowych..

Czytaj całość...
 
URANIA - Walka Zabrze 3:0 (walkower)
środa, 01 czerwiec 2011

Niestety nie doszło do skutku spotkanie 27 kolejki pomiędzy Uranią Ruda Śląska a Walką Makoszowy Zabrze.

Czytaj całość...
 
Jednak zagrają...
poniedziałek, 30 maj 2011

Niepokojące wieści nadchodziły ostatnio z obozu Walki Zabrze, w którym to dzieje się nienajlepiej. Dziś sytuacja miała się nieco wyjaśnić podczas poniedziałkowego treningu.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 91 92 93 94 95 96 97 98 99 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1331 - 1344 z 1384
Najbliższy mecz - V Liga
śro, 28 sie 2019 17:30 
Liga Okręgowa 2019/2020
LKS Źródło
LKS Źródło
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
śro, sierpień 28, 2019
17:30 Zagłębie II - Naprzód Lipiny :
17:30 Szczakowianka - Sparta Kat. :
17:30 Górnik Piaski - MKS Siem-ce :
17:30 Wojkowice - Górnik MK :
17:30 Podlesianka K. - Cyklon Rog. :
17:30 LKS Źródło - Urania R.Śl. :
17:30 Pogoń Imielin - LKS Niwy :
17:30 Wawel Wirek - AKS Niwka :
17:30 Orzeł Mokre - LKS Tęcza :
Ostatnia kolejka - V liga
pią, sierpień 23, 2019
MKS Siem-ce - Szczakowianka 1 : 4
sob, sierpień 24, 2019
Urania R.Śl. - Podlesianka K. 0 : 4
Górnik MK - Górnik Piaski 7 : 2
Sparta Kat. - Naprzód Lipiny 2 : 2
Orzeł Mokre - Zagłębie II 2 : 8
LKS Niwy - LKS Źródło 4 : 1
Cyklon Rog. - Wojkowice 1 : 1
AKS Niwka - Pogoń Imielin 2 : 1
nie, sierpień 25, 2019
LKS Tęcza - Wawel Wirek :
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Górnik MK212:46
Wawel Wirek29:16
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
Podlesianka K.12:13
Szczakowianka16:03
LKS Tęcza13:13
AKS Niwka23:33
Naprzód Lipiny12:13
10 Urania R.Śl.26:53
11 LKS Niwy24:43
12 Sparta Kat.12:21
13 LKS Źródło11:11
14 Cyklon Rog.21:21
15 Zagłębie II12:30
16 MKS Siem-ce22:60
17 Górnik Piaski11:30
18 Orzeł Mokre22:110
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Podlesianka K.38:29
Wojkowice39:37
Sparta Kat.37:57
Górnik MK312:106
Wawel Wirek29:16
Pogoń Imielin38:36
Naprzód Lipiny36:84
Cyklon Rog.34:34
10 AKS Niwka34:44
11 Zagłębie II311:103
12 Urania R.Śl.38:103
13 LKS Niwy35:63
14 LKS Tęcza24:53
15 LKS Źródło33:81
16 Górnik Piaski34:160
17 MKS Siem-ce33:80
18 Orzeł Mokre32:150
  MF/AP
Podlesianka K.26:16
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Wojkowice24:14
Zagłębie II29:73
Pogoń Imielin24:23
Cyklon Rog.13:13
Naprzód Lipiny24:71
AKS Niwka11:11
10 Urania R.Śl.12:50
11 LKS Niwy11:20
MKS Siem-ce11:20
13 LKS Tęcza11:40
14 Wawel Wirek00:00
15 Górnik MK10:60
16 Orzeł Mokre10:40
17 Górnik Piaski23:130
18 LKS Źródło22:70